Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Netiesāt motīvus


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 29. daļa


            Pagājušajā nedēļā mēs sākām runāt par to, kā mēs varam vērtēt pēc ārienes, un šāds vērtējums var būt kļūdains. Es dalījos ar pravietisko pārdzīvojumu, kas man bija daudzus gadus atpakaļ, kur man parādīja Dieva cilvēku, kas bija paveicis daudz darbus priekš Tā Kunga. Tāpat man parādīja bezpajumtnieku, kas gāja pa ielu. Viņa vārds bija Andželo. Viņa ceļā gadījās kaķēns, un viņš to rupji nogrūda malā. Tas Kungs pēc tam man pajautāja, ar kuru no šiem cilvēkiem Viņš bija vairāk apmierināts. Es, protams, domāju, ka runa būs par puisi, kas darīja darbus priekš Viņa. Taču Tas Kungs atbildēja, ka Viņš bija vairāk apmierināts par Andželo, jo viņš izlietoja visu sev doto žēlastību, lai sevi atturētu un kaķēnu vienkārši pagrūstu. Bet cilvēks, kas tik daudz bija darbojies Tam Kungam, izlietoja tikai daļu no viņam dotās žēlastības.

...
Komentāri (0)  |  2015-08-22 07:01  |  Skatīts: 1517x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Dievs izsver sirdis


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 28. daļa


       2014.gada vasarā man bija piedzīvojums no Tā Kunga, un Viņš man teica, ka es vairs neesmu kalps, bet draugs. Es it kā no jauna piedzimu! No tā laika mans laiks ar To Kungu ir pats brīnišķīgākais, bet zināmā mērā šī pāreja man bija daudz sarežģītāka nekā tas laiks, kad es mācījos būt par kalpu. Un tomēr viss, ko es biju iemācījies, esot par mācekli un kalpu bija nepieciešams nākošajam attiecību līmenim ar To Kungu.

...
Komentāri (0)  |  2015-08-19 07:13  |  Skatīts: 1416x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


No nespējas uz uzticības pilnu paļāvību


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 27. daļa


        Kad Tas Kungs mani aicināja nodarboties ar grūto atjaunošanas projektu, tie bija gan paši labākie, gan sliktākie laiki. Viņš man deva tādus projektus, ar kuriem neviens cits negribēja nodarboties. Es cietu no tiem, bet visvairāk cieta mana reputācija, dažas lietas noveda to tik tālu, ka es pazaudēju labus draugus. Bet līdz ar to es tā iepazinu Tā Kungs sirdi, kā nekad nebūtu uzzinājis tikai studējot. Jo grūtāka lieta, jo dziļāk es Viņu iepazinu un jo lielāku gandarījumu es saņēmu no darba, un, domāju, ka augļu arī bija vairāk.

...
Komentāri (1)  |  2015-08-15 22:27  |  Skatīts: 2621x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Atjaunošana


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 26. daļa


         Pagājušajā nedēļā mēs pieskārāmies atjaunošanas tematam. Tas ir pats svarīgākais darbs, kuru Dievs dara šajos laikos. Šis process ietver sevī izpirkšanu, samierināšanu un dažos gadījumos pazaudētā atgriešanu. Mēs nevaram būt vienoti ar Dievu, neesot vienoti ar šiem Viņa nodomiem.

...
Komentāri (0)  |  2015-08-10 05:58  |  Skatīts: 1505x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Viņa sirds attieksme uz atjaunošanu


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 25. daļa

         
       Mēs pārrunājām, kā mēs maināmies, ieraugot Tā Kunga godību Viņa kalpošanā un dāvanās, bet VISI Viņa būtības aspekti atklāj Viņa slavu, kad mēs uz tiem raugāmies, tad tādā pat veidā caur to maināmies. Pati lielākā no Viņa rakstura iezīmēm ir mīlestība. Citas Viņa rakstura iezīmes ir miers, pacietība, uzticība, un tas visas kopā veido Gara augli. Tādēļ, lai pieaugtu gudrībā un augumā tāpat kā Viņam, mums ir jāaug Gara dāvanās un Gara augļos.

...
Komentāri (0)  |  2015-08-02 06:40  |  Skatīts: 1507x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Pieļaujot nobriešanas procesu


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 24. daļa

         
       Apustulis Pāvils uzrakstīja, ka mums ir Kristus prāts, nevis „man” vienskaitlī, bet „mums” (skat. 1.Kor. 2:16). Lai pilnībā varētu demonstrēt To Kungu, jāapvienojas ir visiem. Viņš bija

...
Komentāri (0)  |  2015-07-31 06:46  |  Skatīts: 1740x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Atraisot dziedināšanu (noslēgums)


  Steven J. Anderson
                                                          9. nodaļa

...
Komentāri (0)  |  2015-07-30 06:11  |  Skatīts: 2326x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Patiesi lieli kristieši


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 23. daļa


        Cenšoties saprast, kāda ir lielo kristiešu dzīve, mums ir jāatmasko mīts par to, ka paši lielākie kristieši ir tie, kas ir vispazīstamākie. Tie, kas ir par citiem pazīstamāki virs zemes, var būt mazākie Debesīs. Bet tos, kas visvairāk ir aizņemti Debesu valstībā, uz zemes gandrīz nepazīst.

...
Komentāri (0)  |  2015-07-28 04:46  |  Skatīts: 1591x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Izvēles varianti


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 22. daļa

     
     Lai saprastu un sekotu Dieva augstākajam aicinājumam Kristū, mums ir jāapzinās, ka mums visu laiku ir jāizdara izvēle. Fatālistiem to ir grūti aptvert, bet vēl grūtāk ir iemīlēt šādu alternatīvu. Bet tā ir taisnība, un patiesībā tā ir liela daļa no katra kristieša dzīves. Tieši tādēļ Tas Kungs ievietoja Atzīšanas Koku Dārzā. Tas kalpoja nevis tādēļ, lai Ādams un Ieva sagrēkotu, bet nevar būt patiesas paklausības, ja viņiem nebūtu brīvības neklausīt. Nevar būt patiesas pielūgsmes, ja nav brīvības nepielūgt. Katrs solis pretī briedumam Kungā nozīmē izdarīt pareizu izvēli.

...
Komentāri (0)  |  2015-07-25 06:19  |  Skatīts: 1217x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Atraisot dziedināšanu (14. turpinājums)


   Steven J. Anderson

                                                     

...
Komentāri (0)  |  2015-07-08 05:44  |  Skatīts: 1570x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.