Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Mācīties pie Skolotāja.


 Riks Džoiners
Lielais Rīkojums
Vārds nedēļai 30. daļa.Māceklis dzīvo tam, lai mācītos pie sava skolotāja un kļūtu tāds, kā viņš. Kā kristiešiem mums vajag to uzstādīt par savas dzīves galveno mērķi- mācīties pie Skolotāja katru dienu, kļūt tādiem kā Viņš, un darīt to, ko darīja Viņš.

...
Komentāri (0)  |  2013-12-08 08:23  |  Skatīts: 1015x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Sagatavošanās valdīšanai


 Riks Džoiners
Lielais Rīkojums
Vārds nedēļai 29. daļa.

 

Pagājušajā reizē mēs aizsākām sarunu par laulības šķiršanu- un tas ir viens no svarīgākajiem šī laikmeta jautājumiem. Es ceru, ka esmu pacēlis dažus jautājumus, uz kuriem ir veselīgas, bībeliskas atbildes, kas nekādā ziņā nav pretrunā Rakstiem. Vairāk par to es runāju savā televīzijas pārraidē „Pravietiskā Perspektīva”. Un šo brīdi mēs turpināsim runāt par dažiem vispārīgiem principiem Lielā Rīkojuma izpildīšanai.

...
Komentāri (0)  |  2013-12-02 02:27  |  Skatīts: 1391x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Pravietiskā Vārda spēks


 Ruta Estere

 Visiem šalom!

Jau kādu laiku Dievs man runā par pravietiskā vārda spēku… Viņš vērš manu uzmanību uz to, ka bieži Dieva Vārds ir ticīgu cilvēku nicināts, un tam netiek pievērsta tā nozīme, ko Dievs tajā ieliek.

...
Komentāri (0)  |  2013-11-15 08:11  |  Skatīts: 2297x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Šķiršanās un draudze


 Riks Džoiners.
Lielais Rīkojums
Vārds nedēļai, 28. daļa

           

           Pagājušajā nedēļā mēs runājām par to, ka ortodoksālajā ebreju sabiedrībā laulības šķiršanu skaits ir mazāks kā jebkurā citā cilvēku grupā. Tāpēc, ka šķiršanās ir viens no spēcīgākajiem lāstiem un tam ir iznīcinošs spēks jebkurā sabiedrībā, es gribēju saprast, kāpēc tieši viņu sabiedrībā viss bija daudz labāk kā visdedzīgāko kristiešu konfesijās un kustībās. Iemeslu bija viegli ieraudzīt, bet man tas bija pārsteigums.

...
Komentāri (0)  |  2013-10-31 07:07  |  Skatīts: 1158x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Remdenums


 Riks Džoiners.
Lielais Rīkojums
Vārds nedēļai, 27. daļa

       

          Kā jau iepriekš aplūkojām, daudzi septiņas draudzes Atklāsmes grāmatā uzskata par draudzes vēstures pravietisku izklāstu, un es piekrītu šim viedoklim. Skatoties atpakaļ, redzam, ka tas ir apbrīnojami precīzs draudzes vēstures apkopojums. Tas nozīmē, ka pēdējā draudze, pie kuras vērsās Kungs – Lāodikejas draudze – ir laiku beigu draudze. Šai draudzei Kungs devis varenāko apsolījumu: Viņš turēs ar tiem mielastu, un tie sēdīsies kopā ar Viņu Tā Tronī. Tas ir pretstats lielajam pulkam, kas stāv Troņa priekšā (sk. Atklāsmes 7. nodaļu). Tas runā par vislabāko garīgo barību un bezprecedenta varu.

...
Komentāri (0)  |  2013-10-29 06:47  |  Skatīts: 1148x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Pārbaudījums


 Riks Džoiners

Sērijas „Pēdējais Pārgājiens” Ceturtās grāmatas piektais turpinājums.


Kad panācu grupu, viņi sēdēja pie ceļa, acīmredzot, noguruma dēļ, bet sarunājās cits ar citu. Es ļoti uzmanīgi piegāju viņiem, lai nepārtrauktu viņu apspriedi. Viņi stāstīja savus stāstus. Kad parādījos es, viņi aprāvās un vērsās pie manis. Mērija skaļi ierunājās, jautājot to, ko viņi visi gribēja zināt:

...
Komentāri (0)  |  2013-10-28 06:08  |  Skatīts: 1366x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Patiesības Gars


 Riks Džoiners
Lielais Rīkojums
Vārds nedēļai, 26. daļa2008. gadā mēs sākām lūgt, lai Svētais Gars nāk uz mūsu valsti. Mēs lūdzāmies, lai Patiesības Gars atklāj visu apslēpto, ko mums vajag uzzināt. Tas sākās ļoti ātri. Daži var iebilst, ka daudz kā no tā, kas kļuvis zināms, nāk no valdības informatoriem, bet tas dod mums atklāsmi par Svētā Gara darbu. Bija reizes Vecās Derības laikos, kad Dievs atsaucās pagānu armijām, piemēram, babilonieši, kā uz Savējām. Babilonieši nepazina Dievu un neapzinājās, ka tika Viņa lietoti. Tādā pat veidā Dievs lieto dažādus cilvēkus, lai atklātu, kas mums vajadzīgs, neatkarīgi no tā, zina viņi par to, vai nē.

...
Komentāri (0)  |  2013-10-22 07:08  |  Skatīts: 1276x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Identitāte Kristū


 Riks Džoiners.
Lielais Rīkojums
Vārds nedēļai, 25. daļaMēs turpinām runāt par to, ko nozīmē būt par mācekli Debesu valstībā, un mēs iesākām apspriest augstāko aicinājumu. Mēs to darījām, ņemot par pamatu brīnišķīgu fragmentu no apustuļa Pāvila vēstules Filipiešiem 3. nodaļas. Ir ļoti daudz atklāsmju šajā tekstā, kas izgaismo to, kāda izskatās valstības mācekļa dzīve.

...
Komentāri (0)  |  2013-10-21 06:12  |  Skatīts: 1082x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ceļš.


 Riks Džoiners

(Šis raksts ir sērijas „Pēdējais Aicinājums”, ceturtās grāmatas ceturtais turpinājums).

Jaunais virsnieks un es iegājām mežā pa taciņu un nogājām nedaudz, līdz kļuva tumšs. Mēs tuvumā atradām dzīvā ūdens straumi, atsvaidzinājāmies un aizmigām. Mēs pamodāmies, padzērāmies no straumes, palūdzāmies un pēc tam gājām pa taciņu ātrā solī. Lai panāktu grupu vajadzēja daudz vairāk laika, kā biju gaidījis.

...
Komentāri (0)  |  2013-10-20 18:07  |  Skatīts: 1056x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Augstākais Dieva aicinājums


 Riks Džoiners.
Lielais Rīkojums
Vārds nedēļai, 24. daļa
Mēs jau apspriedām, kā apustulis Pāvils kļuva par Debesu valstības mācekli. Viņš par to deva brīnišķīgu paskaidrojumu vēstulē Filipiešiem 3:10-24:

...
Komentāri (0)  |  2013-10-15 07:00  |  Skatīts: 1086x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.