Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

No parastā līdz ekstraordinārajam


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 36. daļa


        Pagājušajā nedēļā es pieskāros dažiem grāfa Cincendorfa dzīves aspektiem, kas, es domāju, viņu izveidoja par vienu no vis ekstraordinārākajiem mūsu ēras kristiešiem. Mēs turpināsim studēt citu ievērojamo kristiešu dzīves, bet sākumā es vēlos apskatīt iemeslus, kādēļ šī izpēte atnes augļus, kas pārsniedz vienkāršu iedvesmošanu.

...
Komentāri (0)  |  2015-10-17 07:06  |  Skatīts: 955x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Tuvojoties Kristum


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 35. daļa


       Mēs apspriedām elementus un rakstura iezīmes, kas veido ievērojama kristieša dzīvi. Protams, tas ir mans viedoklis, citiem tas var būt citāds Un tajā ir Kristus Miesas skaistums – visi mēs zinām pa daļai, tādēļ, lai ieraudzītu pilnīgu ainu, ir jāsaliek visi gabaliņi kopā. Es uzskatu, ka vēl viens kristieša brīnišķīgās dzīves raksturojums ir pazemība, kad cilvēks ir atvērts un ļauj citiem sev kaut ko iemācīt.

...
Komentāri (0)  |  2015-10-13 07:26  |  Skatīts: 1132x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Uzticoties Viņa tiesām


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 34. daļa


       Pati lielākā un pārsteidzošākā kristieša dzīve norit nepastarpinātā tuvībā ar Kristu, kad cilvēks mīl Viņu vairāk par visu un tādēļ arī vairāk mīl citus. Lai saprastu Kristu un Viņa mīlestību, mums vispirms ir jāsaprot, ko Viņš saka Jesaja 55:9:

...
Komentāri (0)  |  2015-10-04 06:33  |  Skatīts: 1143x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Precīzas definīcijas


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 33. daļa


         Ja mēs gribam būt harmonijā ar Dievu, bet tas ir pamats palikšanai Viņā, tad mums ir jāsāk ar to, lai uzzinātu visas definīcijas, kuras Viņš mums ir devis Savā vārdā, Rakstos, tādiem vārdiem kā grēks un netaisnība, taisnība un patiesība. Un ja mūsu definīcijas nesakrīt ar Viņa, tad saskaņā ar vārdu, kuru Tas Kungs runā caur Savu pravieti Jesaju, ja mēs nerunājam tā kā Viņa vārdos, tad mūsos nav gaismas.

...
Komentāri (0)  |  2015-09-19 06:12  |  Skatīts: 1112x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Savienošanās ar Dieva mīlestību


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 32. daļa

         
         Gan ticīgo, gan neticīgo vidū ir ļoti daudz maldu mācību un sajukuma attiecībā uz tiesu un Dieva tiesām. Un ar to ir jātiek galā, ja mēs gribam turpināt augt un sasniegt briedumu, jo Dieva tiesas ir Viņa rakstura un būtības galvenais atspoguļojums. Tas pats attiecas uz mūsu spriedumiem. Tādēļ mums ir jābūt harmonijā ar Dievu.

...
Komentāri (0)  |  2015-09-14 05:49  |  Skatīts: 1019x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Pienācīga tiesa


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 31. daļa


        Dažu nedēļu garumā mēs apspriedām galvenos jautājumus, kas attiecas uz tiesu un spriedumiem. Ir svarīgi šo tematu saprast līdz galam, lai būtu pilna kristīga dzīve, jo šis aspekts ietekmē mūsu savstarpējo attiecību pamatu.

...
Komentāri (0)  |  2015-09-04 07:20  |  Skatīts: 1138x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Novēlēts tiesāt


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 30. daļa

         Kā jau mēs pārrunājām, tā ir vispārpieņemta pārliecība, ka visi kristieši tiek mācīti netiesāt. Bet Jēzus nekur to nesaka un Rakstos mēs nekur neatradīsim tādu bausli. Dažos neprecīzos tulkojumos rodas iespaids, ka Jēzus to teica, kad runāja par baļķa izņemšanu no mūsu pašu acs, pirms ņemam ārā skaidiņu no cita acs. Taču šajā Rakstu vietā un citās līdzīgās Viņš māca netiesāt kļūdaini. Viņš neteica, ka neklājas izvilkt gruzīti no svešas acs, vienkārši sākumā ir jāpārliecinās par to, ka no pašu acīm ir novākti visi šķēršļi, kas mums traucē redzēt skaidri.

...
Komentāri (0)  |  2015-08-25 06:04  |  Skatīts: 1098x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Netiesāt motīvus


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 29. daļa


            Pagājušajā nedēļā mēs sākām runāt par to, kā mēs varam vērtēt pēc ārienes, un šāds vērtējums var būt kļūdains. Es dalījos ar pravietisko pārdzīvojumu, kas man bija daudzus gadus atpakaļ, kur man parādīja Dieva cilvēku, kas bija paveicis daudz darbus priekš Tā Kunga. Tāpat man parādīja bezpajumtnieku, kas gāja pa ielu. Viņa vārds bija Andželo. Viņa ceļā gadījās kaķēns, un viņš to rupji nogrūda malā. Tas Kungs pēc tam man pajautāja, ar kuru no šiem cilvēkiem Viņš bija vairāk apmierināts. Es, protams, domāju, ka runa būs par puisi, kas darīja darbus priekš Viņa. Taču Tas Kungs atbildēja, ka Viņš bija vairāk apmierināts par Andželo, jo viņš izlietoja visu sev doto žēlastību, lai sevi atturētu un kaķēnu vienkārši pagrūstu. Bet cilvēks, kas tik daudz bija darbojies Tam Kungam, izlietoja tikai daļu no viņam dotās žēlastības.

...
Komentāri (0)  |  2015-08-22 07:01  |  Skatīts: 994x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Dievs izsver sirdis


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 28. daļa


       2014.gada vasarā man bija piedzīvojums no Tā Kunga, un Viņš man teica, ka es vairs neesmu kalps, bet draugs. Es it kā no jauna piedzimu! No tā laika mans laiks ar To Kungu ir pats brīnišķīgākais, bet zināmā mērā šī pāreja man bija daudz sarežģītāka nekā tas laiks, kad es mācījos būt par kalpu. Un tomēr viss, ko es biju iemācījies, esot par mācekli un kalpu bija nepieciešams nākošajam attiecību līmenim ar To Kungu.

...
Komentāri (0)  |  2015-08-19 07:13  |  Skatīts: 1050x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


No nespējas uz uzticības pilnu paļāvību


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 27. daļa


        Kad Tas Kungs mani aicināja nodarboties ar grūto atjaunošanas projektu, tie bija gan paši labākie, gan sliktākie laiki. Viņš man deva tādus projektus, ar kuriem neviens cits negribēja nodarboties. Es cietu no tiem, bet visvairāk cieta mana reputācija, dažas lietas noveda to tik tālu, ka es pazaudēju labus draugus. Bet līdz ar to es tā iepazinu Tā Kungs sirdi, kā nekad nebūtu uzzinājis tikai studējot. Jo grūtāka lieta, jo dziļāk es Viņu iepazinu un jo lielāku gandarījumu es saņēmu no darba, un, domāju, ka augļu arī bija vairāk.

...
Komentāri (1)  |  2015-08-15 22:27  |  Skatīts: 1793x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.