Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Gordona van Veilena grāmatas tulkojuma sākums


      Par pravietošanas dāvanu


       


      Manā grāmatplauktā ir pavisam nedaudz grāmatu par pravietošanas dāvanām. Bet, kad es atklāju, ka pastāv atklāsmes dāvanas, šīs grāmatas nebija pieejamas manā dzimtajā zemē, Nīderlandē. Bija dažas grāmatas, kas aprakstīja garīgas dāvanas, bet neviena no tām nesniedza informāciju par iespējamo dvēselisko ietekmi uz pravietojumu vai mūsu pravietiskās kalpošanas robežām. Nevienā no tām nebija pienācīgu brīdinājumu „neizspiest” atbildes, lietojot pravietošanas dāvanu, vai necensties iegūt atbildi ar manipulāciju, nejauši atverot Bībeli, tādos gadījumos, kad Dievs, iespējams, nevēlas atbildēt.

...
Komentāri (1)  |  2015-09-15 06:56  |  Skatīts: 1765x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Indīgie augi


 Bobs Džonss
Vīzijā es redzēju veltījušos cilvēku grupu, kas līdzīgi praviešu dēliem, bet viens no viņiem ielika zaļus augus katlā. Tajā pašā mirklī es sapratu, ka tas bija stāsts no 2. Ķēniņu grāmatas 4. nodaļas ar Elīsu un praviešu dēliem:

...
Komentāri (0)  |  2013-12-11 07:53  |  Skatīts: 1520x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Cilvēki Mani ir izspieduši…


Cilvēki izspieduši Mani un Manu klātbūtni no savām mājām un no savām sirdīm. Viņi izdabā sev un cits citam, meklē labvēlību pie citiem un nopūlas tur, kur nevar tikt piesātināti… Viņu sirdis ir kļuvušas cietas, un viņi vairs nav gatavi maksāt cenu, par ko runājuši iepriekš…

...
Komentāri (0)  |  2013-07-06 07:22  |  Skatīts: 1465x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Pravietiskais vārds 2013.gadam: Atgriešanās Antiohijā.


 Dženifera Leklēra

Žurnāla „Harizma” ziņu redaktore Džennifera Leklēra ceļ trauksmi ar precīzu pravietisku direktīvu pamest holivudisko kristietību, spilvenu praviešus, labklājības evaņģēliju „Uzplaukums man”.

...
Komentāri (0)  |  2013-02-15 07:19  |  Skatīts: 2085x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Dzīvot ticībā, nevis bailēs.


 Riks Džoiners
Vārds nedēļai. 
Dzīves ceļš, 29.daļa.


Gribu vērst uzmanību uz galvenajiem virzošajiem spēkiem, kas pašreiz aktivizējas Kristus Miesā. Pirmais spēks ir vienotība, kas atver bezprecedenta iespējas draudzei. Kam ir ticība, pieķersies šīm iespējām. Tāpat var sagaidīt, ka bailēs, nevis ticībā dzīvojošie sāks dzist. Bendžamīns Franklins pirms Revolūcijas Amerikā centās pārliecināt pirmējās kolonijas „pievienoties vai iet bojā”. Tagad tas ir aktuāli draudzei. Tikpat aktuāls ir pretējs apgalvojums- pievienojieties un dzīvosiet.

...
Komentāri (2)  |  2012-11-06 06:05  |  Skatīts: 2386x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Nepieņemiet kļūdas pārāk tuvu pie sirds


Riks Džoiners
Vārds nedēļai.
Dzīves ceļš, 25. daļa.
Gandrīz katrs pravietiskais cilvēks, ko es zinu, ir paziņojis, ka 2012.gads būs „pats labākais laiks un pats sliktākais laiks”. Domāju, ka tā patiešām ir, taču domāju arī, ka šī parādība pastiprināsies ar katru gadu. Mēs ieejam visdaudzsološākajos laikos pasaules vēsturē un šis ir labākais laiks no visiem, lai staigātu kopā ar Dievu. Kā jau esmu runājis daudzas reizes, mēs dzīvojam Jesajas 60.nodaļas laikos. Mēs ieejam laikā, kad mums jāsastopas ar nopietnām problēmām Amerikā un ikvienā citā valstī. Rakstos ir vieta, ko sauc par „tiesas ieleju” (angļu variantā ir divējāda nozīme- Risinājuma/ Tiesas Ieleja). Ikvienam, kas aicināts dzīvot uz zemes šajos laikos, ir jāiziet cauri šai ielejai, bet šobrīd ir laiks noteikt savā sirdī lēmumu- ka nekad neiesim uz kompromisu ar patiesību, kas mums ir uzticēta un nekad nenovērsīsimies no Kunga, Kurš ir samaksājis tādu cenu par mūsu glābšanu. Ja paliksim uzticīgi, mēs nepazudīsim un mums ir apsolīts redzēt Viņa godību.

...
Komentāri (1)  |  2012-10-03 02:35  |  Skatīts: 1823x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Cunami atmodas vilnis tuvojas


 Riks Džoiners
Vārds nedēļai.
Dzīves ceļš 24.daļa.

 

Kā jau iepriekš pieminēju „Pļaujas redzējumā”, kas tika dots man pirms 25 gadiem, es redzēju divus atmodas viļņus, kas nāk uz zemi. Pirmais bija milzīgākā, cilvēku sapulcēšanās pie Dieva, Dieva kustība vēsturē . Šis vilnis sākās divus gadus pēc tam, kad šo redzējumu saņēmu. Pie Kristus atnāca vairāk cilvēku, kā visā cilvēces vēsturē. Man tika arī parādīts attiecīgi garīgs miera periods pirms vēl lielāka Svētā Gara viļņa. Šis vilnis šobrīd tuvojas un tas būs vislielākā Dieva kustība uz zemes visā vēsturē.

...
Komentāri (4)  |  2012-09-27 03:38  |  Skatīts: 2808x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Sapņi un vīzijas (1. turpinājums).


 Koletta Toāča 

Vīzijas mērķis.Kāds ir vīzijas mērķis? Izņemot to, ka jāsaņem  virziens uz Dieva gribu savā dzīvē, kas patiesībā ir mērķis ikvienai no dāvanām šajā jautājumā? Atbilde ir pavisam vienkārša; svēto pamācīšana un sagatavošana. Svēto nobriešana ticībā, cerībā un mīlestībā. Jūs to jau esat dzirdējuši agrāk. Ja esat lasījis kādu no mūsu grāmatām, vai dzirdējis kādu no mūsu mācībām, jums būtu jāzina, ka Gara auglis, kas nobriest svētajos, un viss, kas tiek radīts garīgajā sfērā, īstenojas ar ticības, cerības un mīlestības  palīdzību.

...
Komentāri (0)  |  2012-09-24 04:47  |  Skatīts: 1515x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Tautas liktenis


 Riks Džoiners
Vārds nedēļai.
Dzīves ceļš 23.daļa.

Tautas, kas tiecas uz Dieva tasinību, tiks svētītas un aizdos, nevis aizņemsies. Tie, kas aizņemas, paverdzina sevi, kā mēs lasām Salamana Pamācībās 22: 7: „Bagātais valda pār nabagiem, un, kas aizņemas, kļūst par aizdevēja kalpu.”

...
Komentāri (0)  |  2012-09-17 06:56  |  Skatīts: 1486x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Dievs mūs ved tuksnesī


 Bobbijs Konners


„Tas Kungs pamodināja tagad guļošo līgavu, un Viņa roka pavērsta uz Viņa mīļoto.” (Salamana Augstā dziesma 5: 1- 6)

...
Komentāri (0)  |  2012-09-14 07:37  |  Skatīts: 1440x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.