Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Vecā un Jaunā Derības: likums un žēlastība.


 Riks Džoiners 
Vārds nedēļai.
Dzīves ceļš 22.daļa.

 

Daudzus kristiešus mulsina atšķirības starp Veco un Jauno derībām, kad tiek izmantota Vecā Derība Jaunās derības patiesību mācībā. Tomēr, Jēzus ir teicis, ka Raksti nevar tikt atcelti. [sk. Jāņa 10: 35]. Patiesībā, tas, ko mēs saucam par Veco Derību, bija vienīgā Bībele, kas bija pirmā gadsimta Draudzes rīcībā. Bet Jaunajā Derībā ir atsauces uz Rakstu vietām, ko mēs saucam par Veco Derību.

...
Komentāri (0)  |  2012-09-07 21:40  |  Skatīts: 1940x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ticība Dievam, nevis valdībai


 Riks Džoiners
Vārds nedēļai
Dzīves ceļš 21.daļa.Kā īsumā jau dal
ījos ar savām pārdomām iepriekšējā nedēļā, 1987.gadā man bija redzējums par to, ka tautas, kas toreiz bija zem komunisma jūga, baudīs arvien lielāku brīvību, laikā, kad tautas, demokrātiju un brīvību zinošas, kritīs arvien lielākās važās. Man tika parādīts daudz citu notikumu, ko pierakstīju savā grāmatā „Pļauja”, un tie tagad notiek. Praktiski visas tautas, kas toreiz atradās komunismā, bauda arvien lielāku brīvību, kaut arī šī virzīšanās notiek ar palēcieniem. Bet mēs zaudējam brīvību bīstami ātri.

...
Komentāri (0)  |  2012-08-31 03:22  |  Skatīts: 1136x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Jaunā lielā atmoda


 Riks Džoiners 
Vārds nedēļai.
Dzīves ceļš. 20.daļa.Kā redzam Atklāsmes grāmatā, dažas valstis kļūs par Dieva valstībām, kas nozīmē pārveidošanos tam, lai kļūtu par Viņam piederīgām. Jesaja 60: 1- 3 tāpat runā, ka laikā, kad tumsa pārklās zemi un krēsla tautas, Dieva godība tiks parādīta caur Viņa tautu. Kā apstiprina nākamais pants:

...
Komentāri (0)  |  2012-08-24 16:41  |  Skatīts: 1296x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Balso par taisnību


 Bobs un Bonnija Džonsi

Par prezidenta vēlēšanām ASV

Nesen Bobs skaidri dzirdēja, kā Tēvs teica: „Draudze nosaka, kādu ceļu brauks šī nācija. Ja draudze neko nedara, mēs neko neizdarīsim. Bet, ja draudze kaut ko izdarīs, mēs izdarīsim visu!”

...
Komentāri (1)  |  2012-08-22 06:43  |  Skatīts: 1651x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Es uzskatīšu jūs par atbildīgiem


 Kennets un Glorija Kopulendi


Par prezidenta vēlēsanām ASV

...
Komentāri (0)  |  2012-08-22 06:38  |  Skatīts: 1095x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Sapņi un vīzijas


 Koletta Toāča

 

 
Vai zināt, ka jūsu sapņiem ir jēga? No paša laiku sākuma Dievs ir runājis uz Savu tautu sapņos un vīzijās. Jaunajā Derībā šī spēja kļuvusi vēl lielāka, un dažu izredzēto vietā

...
Komentāri (3)  |  2012-08-11 05:03  |  Skatīts: 3333x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Lai staigātu varā, ir jākļūst par kalpu


 Riks Džoiners.
Vārds nedēļai. Dzīves ceļš. 18.daļa.
Tikai rietumu kristietībā eksistē maldīga koncepcija, ka debesīs visi būs vienlīdzīgi. Raksti šo domu apgāž. Īpaši tuvi šai domai ir amerikāņi, bet frāze mūsu Deklarācijā par Brīvību, ka visi cilvēki dzimuši vienlīdzīgi, ir politisks paziņojums, nevis teoloģisks. Te runa ir par vienlīdzīgām tiesībām un vienlīdzību likuma priekšā, kas ir viena no lielākajām un cēlākajām koncepcijām no visām, kas vien ir kādas valdības propogandēta, bet tā ir pielietojama vien šajā kontekstā [runājot par likumu] tāpēc, ka daži piedzimst augstāki, citi spēcīgāki, citi – gudrāki, un tā tālāk. Bet visiem cilvēkiem ir vienlīdzīgas tiesības likuma priekšā.

...
Komentāri (0)  |  2012-08-08 21:00  |  Skatīts: 1063x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Atbrīvošana no nepareizas domāšanas


 Bobbijs Konners

Lai staigātu uzvarā, ir vajadzīga garīgā „smadzeņu skalošana” un atbrīvošana no „nepareizas domāšanas”. Mūsu prātiem ir jābūt rūpīgi attīrītiem no pasaules meliem un netīrības, lai mēs iegūtu Kristus prātu, un iemācītos domāt tā, kā Viņš domā, un, lai redzētu, kā Viņš redz. Tīrs un atjaunots prāts pilnībā izmainīs mūsu priekšstatu par dzīvi un pasauli ap mums. Svētais Gars aicina mūs katru uz daudz augstāku līmeni:

...
Komentāri (0)  |  2012-08-08 06:05  |  Skatīts: 1256x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Augstākais Dieva aicinājums


 Riks Džoiners
Vārds nedēļai.
Dzīvības ceļš 17. daļa

 

Turpinot tematu par to, kāpēc mums visiem ir nepieciešamas personīgas attiecības ar Dievu, nevis vienkārša sekošana citiem, mēs redzam tam pamācību Salamana Augstajā Dziesmā. Šī grāmata tika uzrakstīta īpaši priekš tiem, kuru

...
Komentāri (0)  |  2012-07-27 20:53  |  Skatīts: 1257x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ikdienas dzīve ar Valstības kultūru


 Riks Džoiners.
Vārds nedēļai.
Dzīvības ceļš. 16.daļa.


Mēs runājām par to, cik grūti ir aiznest vēsti līdz galam un kā uz to ietekmē kultūra, tāpēc mums vajag, lai mums būtu Dieva Gars, un jābūt daļai no Viņa kultūras un valstības, lai tā pa īstam saprastu uz mums vērsto Viņa uzrunu. Tas sevī iekļauj kā pravietisku atklāsmi, tā arī pierakstīto Vārdu. Ja mūsos ir šīs pasaules gars, tad mēs, cenšoties izlasīt Dieva Vārdu, nesapratīsim to tā, kā tas ir bijis iecerēts. Tas ir galvenais iemesls tam, kāpēc ir tik daudz dažādu Rakstu skaidrojumu. Mums ir jākļūst par vienu veselumu ar Autoru, lai saprastu Vārdu tā, kā tas ir bijis iecerēts.

...
Komentāri (1)  |  2012-07-22 18:32  |  Skatīts: 1917x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.