Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Briedums rada vienotību


 Riks Džoiners
Vārds nedēļai. 
Dzīves ceļš, 27.daļa.


Nav jābūt pravietim, lai ieraudzītu, ka tonis Amerikā kļūst arvien ekstremālāks pēdējā laikā. Tas īpaši patiesi ir attiecībā uz masu informācijas līdzekļiem, kas pūlas pārņemt varu, lai uzspiestu savu viedokli, nevis tikai lai veidotu reportāžas. Daži no šiem MIF ir tik nenobrieduši un nestabili, ka katrā, kas kaut nedaudz atšķiras no viņu pozīcijas, redz ekstrēmistu, kas par atbildi  tieši rada ekstrēmu situāciju. Tas veido spēkus, kas izstiepj kreiso vai labo spārnu tā, ka, ja tos neapturēs, tie notrūks.

Ir patīkami redzēt, ka amerikāņi ir pietiekami uzmanīgi, lai strīdētos, un man nav iebildumu pret kristiešiem, kas dara to pašu- tas ir labāk par mirušām draudzēm, kurām nav nekādas daļas ne par ko. Pie tam, pēc mūsu brieduma pakāpes, mums vajag pacelties augstāk par strīdiem, lai gūtu patiesu un atklātu dialogu.  Šāds dialogs nav iespējams mūsu politiskajā aprindās, kas ir par zīmi, ka mēs atrodamies zem nenobrieduša līderisma tiesas. Mums ir jāpārstāj demonizēt citus, kas nav vienisprātis ar mums. Briedums ir pirmais, kas to apturēs.

Cilvēki var pieturēties pie nepareizām pozīcijām pareizu iemeslu dēļ, un cilvēki var turēties pie pareizā viedokļa, bet sliktu motīvu vadīti. Kristieši bieži šķeļas līdzīgi kā politikā. Viens no lēmumiem daudz vienotākai draudzei, ir atcerēties principu, ka, kā mēs izturamies pret vismazākajiem no Dieva cilvēkiem, pat ja viņiem ir nepareizas doktrīnas un  prakses, tā mēs izturamies pret Pašu Dievu. Mums ir jāsarga Gara vienotība, neatkarīgi no mūsu domstarpībām. Mūsu pieaugšanas Kristū mērā, mēs kļūsim tuvāki viens otram un sāksim redzēt tā, kā Viņš redz, kas var radīt iespaidu uz katra no mums redzējumu.

Kā iepriekš runājām, „sapratne” veidojas no termina „stāvēt zem” (angļu valodā kātesot vārdu spēlei „ standing under-) kāda pozīcijas. Es to piedzīvoju no kāda sava paziņas, kas pauda savu neticību par to, ka liberāļi dara visu valdībā, lai kļūtu par vajadzību avotu  katram, un īpaši pilnīgi redzamu valdības nekompetenci tā visa izdalīšanā. Es lūdzu viņu iedomāties, kā viņš domātu, ja nebūtu kristietis un neticētu Dievam. Pēc dažām minūtēm viņš ieraudzīja, ka, ja viņš neticētu Dievam, tad viņam nebūtu citas cerības, kā vien valdība un viņš, acīmredzot, kļūtu liberālis.

Tagad ir ateisti, kas ir konservatori valdības nekompetences dēļ. Tāpat, ir, arī, kristieši, kas ir liberāļi, savas ticības dēļ, nevis par spīti tai. Daudzi kristieši liberāļi tic, ka seko  Kristus mandātam rūpēties par nabagiem. Es atzīstu šos motīvus, un, kaut saskatu šo mandātu rūpēties par nabagajiem, es neredzu, ka tas ir dots valdībai, bet ir dots konkrētiem cilvēkiem. Kad labdarība kļūst ierēdņu organizēta, mīlestības izrādīšanas vietā, tā zaudē savu vērtību, cilvēcību un nepalīdz cilvēkiem pacelties, bet notur tos lejā.

Pie tam, es piekrītu liberāļiem, ka pat auksta ierēdņu labdarība ir labāka par cilvēku atstāšanu badā. Debates beidzas tur, kur runa ir par drošību.  Tomēr matemātika nemelo. Ja patiesie liberāļu plāni ir palīdzēt nelaimīgajiem, tad kāpēc liberālo politiķu nodokļu atskaitēs reti var atrast kādu, kas būtu devis vairāk par 1% no saviem ienākumiem? Tas tā ir ne visiem, kā, piemēram, Vorens Baffetss vai Bills Geitss, kas cenšas atdot gandrīz visus savus ienākumus. Tomēr, politiķu gadījumā, šķiet, ir liela atšķirība starp liberāļiem un konservatīvajiem, bet viņi to grib darīt ar mūsu naudu, nevis ar savējo.

Tas aizņems kādu laiku, lai apzinātos, bet amerikāņi tagad ir aplikti ar nodokļiem gandrīz 60% apmērā. Vinstons Čērčils reiz ir teicis: „Ja jūs neesat liberālis 18 gadu vecumā, jums nav sirds. Ja esat palicis par liberāli vēl 30 gados, jums nav smadzeņu”. Protams, ir liela daļa liekulības abās pusēs. Lūk, kāpēc mums vajag vērsties pie matemātikas, kas nemelo.

Pēdējā laikā līdzīgās uzstāšanās reizēs, prezidents Obama, vairākkārt ir paziņojis par to, ka katram taisnīgi ir jāmaksā sava nodokļu daļa. Es domāju, ka 30% amerikāņu tam piekritīs. Kāpēc? Saskaņā ar Nodokļu fondu, 70% amerikāņu, vai nu nemaksā nodokļus, vai maksā mazāk par tiem, kā tie atgriežas pie viņiem, valdības atvieglojumu, veidā. Tajā pašā laikā, 5% viscentīgāko strādnieku nomaksā 50% nodokļu. Vai tas ir taisnīgi? Kas notiktu, ja izplatītu vēstījumu, ka, ja tu daudz strādā Amerikā un dzīvo labi, tad tiksi par to sodīts? Nebūs brīnums, ja visveiksmīgākie uzņēmēji aizbēgs uz citām valstīm.

Tas ir viens no ceļiem, kā Internets palīdz sagatavot ceļu Kungam. Jūs, iespējams, vēl neesat par to dzirdējis iepriekš, bet tā ir patiesība. Jans Huss bija daudz labāks sludinātājs par Luteru un Husa vēstījumu dziļums bija daudz lielāks, bet Luters radās tajā pašā laikā, kad parādījās iespiešanas iespējas, kas padrīja iespējamu informācijas vairošanos; tāpat kā Internets mūsu dienās.

Protams, Internets tiek lietots arī sliktām lietām, kā tas bija arī ar drukāšanas presi. Tad, nu, es aicinu- uzvarēsim ļauno ar labo un izmantosim to, lai izplatītos labās vēstis par tuvojošos Valstību. Tas ir labi, ka parādās tik daudz informācijas un cilvēki var ātri atklāt melus. Es aicinu būt veltītiem patiesībai par visu, ko darām, netkarīgi no tā, vai uztur to, kam mēs gribam ticēt, vai nē. Ja mēs grasāmies sekot Patiesībai, mums Patiesība ir jāmīl.

Rick Joyner „MorningStar” president

Avots: https://outpouring.ru/news/2012-08-24-5224

No krievu valodas tulkojusi Inga Krūmiņa

 
 

Komentāri (0)  |  2012-10-23 05:00  |  Skatīts: 1525x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ