Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Jozuā piemērs


 Riks Džoiners
Kristieša brīnišķīgā dzīve

Vārds nedēļai 14. daļa


       Jozua ir viens no labākajiem Bībeles piemēriem tam, kādi mēs esam aicināti būt mācekļi. Mēs to redzam vienā no maniem mīļākajiem Vecās Derības tekstiem 2. Mozus grāmatā 33:7-11:


”Tad Mozus ņēma telti un uzcēla to tālu ārpus nometnes un nosauca to par Saiešanas telti. Ikvienam, kas meklēja To Kungu, bija jāiet uz Saiešanas telti ārpus nometnes.
Un notika, ik reizes, kad Mozus gāja uz šo telti, ļaudis piecēlās, un ikviens nostājās savas dzīvojamās telts durvīs un noraudzījās pakaļ Mozum, līdz tas iegāja teltī.
Un notika, ik reizes, kad Mozus iegāja teltī, nāca mākoņu stabs un apstājās telts durvīs, un Viņš runāja ar Mozu.
Un visa tauta redzēja mākoņu stabu stāvam telts durvīs, un visi ļaudis cēlās un ikviens metās pie zemes savas telts durvīs.
Un Tas Kungs runāja ar Mozu vaigu vaigā, kā kāds sarunājas ar savu draugu. Un, kad viņš atgriezās nometnē, viņa kalps Jozua, Nūna dēls, vēl jauneklis, palika teltī.”

     Neskatoties uz to, ka tautas vidū bija viens no lielākajiem Dieva vīriem, Mozus, viņi vienalga izgāja ārpus nometnes, lai paši satiktos ar Dievu saiešanas teltī. Vēl jo vairāk Mozum tas viss bija savādāk, jo Pats Kungs nonāca, lai ar viņu satiktos. Šis skats bija tik brīnišķīgs, ka visa nometne to vēroja un pielūdza To Kungu. Jozua, lielā Dieva vīra personīgajam asistentam, faktiski bija iespēja pavadīt Mozu šo satikšanos laikā. Tas droši vien bija neiedomājami satriecoši!


Un tomēr Jozua bija par maz būt par sava laika paša lielākā Dieva vīra pašu tuvāko cilvēku. Viņam bija par maz piedalīties šajās tikšanās kā skatītājam. Kad Mozus pēc šīm tikšanās reizēm atgriezās nometnē, Jozua palika, attīstot savas personīgās attiecības ar To Kungu. Droši vien tieši šī iemesla dēļ viņu izraudzīja par Izraēla līderi pēc Mozus. Jozua neapmierināja veidot attiecības ar To Kungu caur vēl kādu, pat tad, ja šis kāds bija tik liels kā Mozus.

Jums nav jābūt teologam, nevajag būt mācītājam, rakstniekam vai kādam kristiešu līderim, lai kļūtu par labāko draugu Dievam. Jums ir tikai Viņu jāmeklē un jātiecas pēc Viņa. Tā ir veselīga Bībeles patiesība, ka mēs esam Dievam tik tuvu, cik paši to gribam. Ja mēs Viņu meklējam, tad atradīsim. Ja mēs Viņam tuvojamies, Viņš apsola mums tuvoties. Cik spēcīgi jūs gribat Viņu iepazīt?

 

 

MorningStar Ministries

 

Uz krievu valodu tulkojusi Diāna Kirsanova.

No krievu valodas tulkojusi Ilze Platace

Avots: www.outpouring.ru

Komentāri (0)  |  2015-04-25 07:21  |  Skatīts: 1277x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ