Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Jaunais bauslis


 Riks Džoiners
Kristieša brīnišķīgā dzīve

Vārds nedēļai 16. daļa


     Lielajā uzdevumā ir teikts, ka mācekļiem ir jāiemāca pildīt visu, ko Jēzus ir pavēlējis. Un mums tādēļ ir jāsaprot, ka ir Jaunās Derības baušļi. Tie ir vienkārši un elementāri, bet tomēr tie ir baušļi. Pats pamata bauslis, kuru mums Jēzus ir devis, ir rakstīts Jāņa evaņģēlijā 13:34-35:

"Jaunu bausli Es jums dodu, ka jūs cits citu mīlat, kā Es jūs esmu mīlējis, lai arī jūs tāpat cits citu mīlētu.
No tam visi pazīs, ka jūs esat Mani mācekļi, ja jums būs mīlestība savā starpā."

Šis bauslis ir nosaukts par jaunu, jo tas pārsniedz to, ko mācīja Vecā Derība par to, kā mēs mīlam viens otru. Šeit mums ir norādīts vienam otru mīlēt «kā Es jūs esmu mīlējis». Viņš mūs ir mīlējis vairāk par savu Paša dzīvību. Viņš atdeva Savu dzīvību par mums, un tieši tā Viņš ir pavēlējis mums tagad mīlēt vienam otru.

Kur var atrast tādus cilvēkus, kuri tā patiešām rīkojas? Lūk, tie arī ir Viņa patiesie mācekļi. Kā Viņš saka šajā pantā, ka pēc tā viņus pazīs. Vai mēs varam pateikt, ka mēs esam tieši ar to pazīstami? Mums vajag pastāvīgi sev atgādināt, ka mūsu, kā ticīgo galvenais uzdevums ir mīlēt Dievu un mīlēt vienam otru. Katrā jomā vissekmīgākie ir tie cilvēki, kas vislabāk tiek galā ar šī darba pamatiem. Tādā pat veidā lielākie Kristus mācekļi ir tie, kas ir iemācījušies vislabāk mīlēt.

Šī iemesla dēļ divus pašus lielākos baušļus ir nepieciešams pildit vispirms, ne vienkārši turēšanas dēļ, bet lai būtu spējas nekļūdīgi saprast visu, ko Viņš ir pavēlējis. Kā mums ir teikts vēstulē Filipiešiem 1:9, apustulis Pāvils lūdz: «lai jūsu mīlestība vienumēr, pāri plūzdama, pieaugtu visā atziņā un izjūtā,» (angļu tulkojumā vārds «izjūta» ir tulkots kā «atšķiršana, sapratne», tulka piezīme.).

Iegūt patiesu un nekļūdīgu, precīzu atziņu var tikai tad, ja mīli. Tie, kas neceļ uz šī pamata, mācību sagrozīs. Tāpat, kā mēs redzam šajā pantā, patiesa sapratne ir mīlestības, nevis baiļu vai aizdomu rezultāts.

 

MorningStar Ministries

 

Uz krievu valodu tulkojusi Diāna Kirsanova.

No krievu valodas tulkojusi Ilze Platace

Avots: www.outpouring.ruKomentāri (0)  |  2015-05-08 07:22  |  Skatīts: 1269x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ