Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Ko nozīmē būt par Viņa kalpu


 Riks Džoiners
Kristieša brīnišķīgā dzīve

Vārds nedēļai 19. daļa


         Pagājušajā nedēļā es dalījos ar to, kā es uzcēlu veiksmīgu biznesu, bēgot no sava aicinājuma. Kad Tas Kungs beidzot man nostājās pretī un man palūdza biznesu nolikt uz altāra, mans bizness ātri sabruka. Tas tāpat bija atbilde uz manu lūgšanu, kaut gan es necerēju, ka viss tā sanāks. Mana biznesa dēļ man bija vesela rinda apgrūtinošu apstākļu un pienākumu. Un es palūdzu, lai Tas Kungs mani atbrīvotu no tiem, lai es varētu atgriezties pie sava aicinājuma. Es vienkārši negaidīju, ka atbilde atnāks tik ātri, bet tas bija pareizi. Dieva tiesas vienmēr ir taisnas.


Viss, pie kā es tik smagi strādāju, viss, ko es cēlu, izzuda, bet es jutos daudz labāk nekā daudzus gadus pirms tam. Man tika parādīts, cik sagrozīti un kļūdaini bija mani šī biznesa veidošanas motīvi, un tādēļ es sajutu atvieglojumu, kad viss sagruva. Es biju spiests pilnībā būt atkarīgs no Tā Kunga, un jutos daudz reižu labāk nekā tad, kad biju atkarīgs no saviem līdzekļiem.

Kad es pabeidzu visas savas lietas, tad varēju izmaksāt kredītu. No visa man palika pāri mašīna un divi tūkstoši dolāru. Un tad man tika dota daudz labāka iespēja uzsākt biznesu. Man neradās šaubas, ka varēšu ar to taisīt vairāk naudas, vairāk nekā aviācijas kompānijā, kas man bija pirms tam. Kārdinājums bija liels.

Un tad divi draugi no dažādām valsts malām atbrauca pie manis. Es zināju, ka viņi nav savā starpā pazīstami. Nedēļas laikā viņi neatkarīgi viens no otra man nodeva vienu un to pašu vārdu no Tā Kunga: ja es neatgriezīšos pie kalpošanas Viņam, tad Viņš svētīs manu jauno biznesa iesākumu, bet manu uzdevumu atdos citam. Man nebija laika tam, lai atkal atrautos kaut kam citam, ja gribēju piepildīt savu aicinājumu, savu patieso sūtību.

Kādēļ Tas Kungs lika man priekšā tādu grūtu izvēli? Es domāju, ka bija vairāki iemesli, bet, iespējams, viens no pašiem svarīgākajiem bija brīvības princips. «Kur Tā Kunga Gars, tur ir brīvība.» (skat. 2 Коr. 3:17). Vecajā Derībā vergu, kas saņēma brīvību, bet tik stipri mīlēja savu saimnieku, ka vēlējās palikt par viņa vergu, veda uz templi un uzlika viņam īpašu zīmi. Ir Rakstu vieta, kas runā par šo verga zīmi, bet aicinājumam ir jābūt brīvprātīgam.

Man nav ne mazāko šaubu, ka Tas Kungs bagātīgi svētītu manu izvēli, ja es būtu izvēlējies biznesu. Tas varētu novest pie teicamas dzīves, bet es domāju, tas man dārgi maksātu attiecībā pret mūžīgo mantojumu. Kādēļ es dzīvotu? Tas Kungs daudz ko svētī no tā, kur Viņš nemājo. Vai man pietiktu ar Viņa svētību, jeb vai man gribētos skriet kā sacīkstēs augstākās Dieva balvas dēļ Kristū Jēzū, par kuru Pāvils raksta vēstules Filipiešiem 3. nodaļā?

Daudziem cilvēkiem bizness ir viņu aicinājums. Visiem Bībeles varoņiem ar nelieliem izņēmumiem bija blakus nodarbošanās paralēli kalpošanai templī kā levītiem. Taču man bija izvēle: labākais vai vislabākais. Mums visiem tiek dota izvēle. Viņš nespiež mums būt par Viņa kalpiem. Mums pašiem ir jāizdara izvēle.

Mums bija grūti atstāt mūsu sapņu māju un visus mūsu īpašumus, atteikties no tādas iespējas nodarboties ar biznesu un atgriezties Ziemļkarolīnā, kā mums bija pateikts. Es nezināju, ko es darīšu. Man tas atklājās tikai soli pa solim. Mēs ar savām divām mazajām meitiņām pārcēlāmies uz sīku mājiņu ar divām guļamistabām. Mums nebija ne jausmas, kā mēs par to maksāsim. Es domāju, ka mēs tur paliksim pavisam jeb visu laiku dzīvosim līdzīgos apstākļos. Bet es ne tikai biju ar to apmierināts, es nebiju bijis tik laimīgs vēl nekad. Nav citas tādas vietas, kā patiesā Dieva griba. Labāk būt ar Viņu alā nekā bez Viņa pašā lieliskākajā pilī.

Mums tas bija ļoti negaidīti, kad gada laikā mēs pārcēlāmies dzīvot tādā vietā, kas pārspēja visus mūsu sapņus, mēs dzīvojām tādu dzīvi, kādu nekāds bizness mums nevarētu nodrošināt, jo mēs bijām brīvi no stresa. Es varu apstiprināt, ka būt par Viņa kalpu ir labāk nekā atrasties jebkurā citā pozīcijā uz zemes. Es nezināju, ka mēs saņemsim tādas svētības materiālā jomā un mums nācās brīvprātīgi laiku pa laikam no tām atteikties. Bet viens palika bez jautājumiem: būt par Viņa kalpu ir pati labākā dzīve. Mūžīgos labumus, kurus es ieraudzīju tikai uz mirkli, nevar salīdzināt ne ar ko uz zemes. Izdariet pareizas izvēles!

 

MorningStar Ministries

 

Uz krievu valodu tulkojusi Diāna Kirsanova.

No krievu valodas tulkojusi Ilze Platace

Avots: www.outpouring.ru


Komentāri (0)  |  2015-06-10 07:36  |  Skatīts: 1715x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ