Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

No parastā līdz ekstraordinārajam


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 36. daļa


        Pagājušajā nedēļā es pieskāros dažiem grāfa Cincendorfa dzīves aspektiem, kas, es domāju, viņu izveidoja par vienu no vis ekstraordinārākajiem mūsu ēras kristiešiem. Mēs turpināsim studēt citu ievērojamo kristiešu dzīves, bet sākumā es vēlos apskatīt iemeslus, kādēļ šī izpēte atnes augļus, kas pārsniedz vienkāršu iedvesmošanu.


2. Ķēniņu grāmatā mums ir stāstīts brīnišķīgs stāsts par cilvēku, kas ir apglabāts blakus Elīsas kapam. Kad šī cilvēka miesa pieskārās pravieša kauliem, viņš uzcēlās augšā no miroņiem! Spēks un svaidījums mums var tikt nodots, pieskaroties svaidītajam, kas dzīvoja pirms mums. Tas, kas viņu dzīves padarīja tik ievērojamas, var tikt nodots tālāk, un ja jūs sevišķi aizskāra dzīve, par kuru mēs runājām, es jūs mudinu iet dziļāk un tālāk savos pētījumos.

Paši vērtīgākie dārgakmeņi tiek atrasti zemē. Zeme, dubļi - parasta lieta, tie ir visur. Kas var atšķirt dārgumu no kaut kā parasta? Jeremijas grāmatā 15:19 Tas Kungs teica tiem, kas var atšķirt vērtīgo no niecīgā, ka tie būs Viņa mute. Es to izskaidroju kā spēju atšķirt vērtīgus dārgumus pašos parastākajos cilvēkos, lai tos paceltu gaismā. Katrs cilvēks ir dārgs. Vai mēs redzam dārgumus jeb potenciālus dārgumus citos? Vai mēs to redzam sevī? Jebkurš no mums var dzīvot vienu no lielākajām kristīgajām dzīvēm. Kādēļ ne tu?

Kā es jau dalījos ar saviem lielo Bībeles varoņu pētījumiem, es varēju saskaitīt tikai četrus, kas bija pilna laika kalpošanā.Tie bija Levīti. Pārējie bija parasti cilvēki, kas piecēlās, lai izdarītu kaut ko neparastu. Viņi bija vienkārši tirgoņi, karavīri, pārvaldnieki un zemkopji. Daži bija no nabadzīgiem slāņiem, bet citi bija pat izsūtīti un spitālīgi. Ja jūs jūtiet, ka jūs esat tikai cilvēks ar parastu dzīvi, tātad jūs esat labs kandidāts ekstraordinārai dzīvei, kas noteiktā veidā ietekmē citus.

Jauna meitene, pusaudze Anna Franka nevarēja nojaust, ka viņas dienasgrāmata kļūs par vienu no bestselleriem un ietekmēs savu vienaudžu un nākamo paaudžu dzīves. Kādēļ mēs izskatīsim ievērojamu kristiešu dzīvi? Tādēļ, ka viņi iedvesmo mūs lieliem darbiem. Es lūdzu, lai jūs kļūtu par vienu no šiem lielajiem cilvēkiem.

Atļaujiet šīs nedēļas vārda beigās pievērst uzmanību tādam jēdzienam kā individualitāte. Jūs esat šeit, jo jūsu vecāki savienojās vienā, un kad tas notika, daži simti miljoni spermatozoīdu sāka sacensības, kurās varēja uzvarēt tikai viens. Tu uzvarēji šajās neiedomājamajās sacensībās un olšūnu apaugļoji tieši tu. Tu radīji dzīvību, uzvarot sacensībās ar sev līdzīgajiem, kuru skaits līdzinās iedzīvotāju skaitam visā Ziemeļamerikā. Tu esi šeit, jo esi neparasts uzvarētājs. Tavā dabā nav zaudēt, un tu vēl arvien vari uzvarēt pašas lielākās sacensības – cenšoties pēc Dieva augstākā aicinājuma Kristū. Iespējams, pašas lielākās un brīnišķīgākās kristiešu dzīves vēl nav nodzīvotas un viņiem vēl viss ir priekšā. Kādēļ tad tu nevari būt viens no tiem?

 

MorningStar Ministries

 

Uz krievu valodu tulkojusi Diāna Kirsanova.

No krievu valodas tulkojusi Ilze Platace

Avots: www.outpouring.ru
Komentāri (0)  |  2015-10-17 07:06  |  Skatīts: 1338x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ