Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Pats labākais gads no visiem bijušajiem


 Riks Džoiners
Vārds nedēļai 1. daļa, 2016

 


     Kā mums padarīt šo gadu labāku? Vispirms jāpaskatās, ko mēs darām un jāpadomā, kā to darīt vēl labāk. Pēc tam ir jāsakārto prioritātes, lai neapkrautos ar to, kas var skaļi šķindēt, bet ir nenozīmīgs.

Kā kristiešiem mums ir jānes savs krusts katru dienu. Katru dienu mēs esam aicināti nomirt savām egoistiskajām vēlmēm un dzīvot Kristum. Tas palīdz mums iegūt dzīvi pārpilnībā, uz ko Viņš mūs aicina. Kā ikdienas nāve ved pie pārpilnas dzīves? Ja jūs zinātu, ka rīt mirsit, šodiena jums būtu piepildīta tikai ar pašām svarīgākajām lietām. Bet ja tā dzīvot katru dienu? Mācekļi tā arī dara.

Katra gada sākumā mums ir jāizdara sekojošais: jāveic novērtējums, un jāatbrīvo sevi no nesvarīgā, kas paņem mūsu laiku, enerģiju un resursus, to visu veltot Tam Kungam. Ja paņemtu to laiku, kuru mēs lietojam, kā mums labpatīk, un to veltītu Tam Kungam, tad dzīve var radikāli mainīties. Ja mēs tā rīkosimies, tad ieraudzīsim iespējas dot Viņam vēl vairāk.

Divas pašas svarīgākās lietas dzīvē, uz ko mēs esam aicināti ir pieaugt mīlestībā uz Dievu un cilvēkiem. Tieši tās noteiks, vai mēs dzīvē bijām veiksmīgi, vai nē. Kā mums pieaugt mīlestībā uz Dievu? Dievs ir mīlestība un es nedomāju, ka var uz Viņu skatīties un nemīlēt Viņu vēl vairāk. Ja mēs paņemsim pus stundu dienā, kuru visdrīzāk lietojam TV skatīšanai, un to pavadīsim, studējot Dieva ceļus, tad mēs augsim mīlestībā uz Dievu. Tāpat tas Viņu pamudinās mūs lietot Viņa mīlestības izplatīšanai. Katru reizi, kad Viņš mūs lieto, tā ir atklāsme par Viņu, un mēs pieaugam mīlestībā uz Viņu vēl vairāk.
Atklāsmes grāmata tika dota kā «Jēzus Kristus atklāsme», atklāsme par to, ka Viņš, Jēzus Kristus, bija dots Saviem kalpiem. Tā ir vienīgā grāmata Bībelē, kas sola svētības tam, kas to vienkārši lasa. 2016. gadā mūsu „Vārdā nedēļai” tiks iekļauta Atklāsmes grāmatas studēšana.

Šī grāmata, kas tik daudzus baida, patiesībā ir viegli saprotama, jo tā ir atklāsme; tas ir kaut kas, kas atklāj nevis noslēpj. Ja mums ir atslēga, kas dota atklāsmes sākumā, tad lasīšana būs kā brīnišķīgu durvju atslēgšana. Pienācis laiks saprast šo atklāsmi, tā mūs tuvinās Tam Kungam. Esmu to lasījs atkal arvien no jauna, pētot to dziļāk, un tas līdzinājās šahtas atvēršanai ar atklājumu krājumiem. Ir pienācis laiks, un es domāju, tādā mērā, kā mēs iedziļināsimies šajā izpētē, šī grāmata kļūs par jūsu pašu mīļāko visā Bībelē.


MorningStar Ministries

 

Uz krievu valodu tulkojusi Diāna Kirsanova.

No krievu valodas tulkojusi Ilze Platace

Avots: www.outpouring.ruKomentāri (0)  |  2016-01-22 07:15  |  Skatīts: 1039x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ