Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Viss ir Viņā – Atklāsmes grāmata


 Riks Džoiners
Vārds nedēļai

2016. gada 2. nedēļa


     Atklāsmes grāmatai nav jābūt noslēpumam. Pats tās nosaukums apzīmē «kaut kas atklātais», bet nevis «apslēptais». Taču, lai saprastu šo grāmatu, ir vajadzīgas dažas atslēgas. Šīs atslēgas ir vajadzīgas, lai saprastu visas Bībeles atklāsmes. Mēs savu pētījumu sāksim ar pirmās atslēgas izpēti, kas atrodas Atklāsmes grāmatas pirmajā teikumā.:

«Jēzus Kristus atklāsme…»

Atklāsmes grāmata ir Jēzus Kristus atklāsme, punkts. Iespējams, ka galvenais iemesls tam, ka ir tik daudz variantu un sajukuma, kas saistīti ar šo grāmatu, ir tas, ka cilvēki cenšas uz to skatīties kā uz atklāsmi par antikristu vai nākamo notikumu pravietojumiem. Tas viss ir svarīgi, bet tā ir tikai daļa no Jēzus atklāsmes. Mums uz visu ir jāskatās caur Viņu, un nevis uz to jāskatās caur visa pārējā prizmu.

Tāpat kā daži novēršas no Dzīvības Upes uz pietekām, kas to baro, tāpat daudzi aiziet no šīs grāmatas atklāsmēm, fokusējoties uz nenozīmīgām detaļām. Dažas apakštēmas ir ļoti interesantas, bet, kā mīl teikt mans draugs Pīters Lords: «Pats svarīgākais, lai pats svarīgākais paliktu pats svarīgākais». Pat tad, kad mēs cenšamies saprast lietu hronoloģiju vai dažādas ļaunā izpausmes Atklāsmes grāmatā, mēs uz to skatāmies caur Dieva galamērķa prizmu Kristū.

Tā ir atslēga ne tikai šīs grāmatas izpratnei, bet arī visas Bībeles izpratnei, un vispār jebkurai izpratnei. Kā mums ir teikts vēstulē Kolosiešiem 1:16-17:

”Viņā radītas visas lietas debesīs un virs zemes, redzamās un neredzamās, gan troņi, gan kundzības, gan valdības, gan varas. Viss ir radīts caur Viņu un uz Viņu, bet Viņš pats ir pirms visa, un viss pastāv Viņā..”

Viss tika radīts caur Viņu. Viss turas uz Viņa. Kā mums ir teikts vienā no pašiem svarīgākajiem Bībeles pantiem:

”Atklādams mums Savas gribas noslēpumu pēc Sava labā nodoma, kuru Tas, laikiem piepildoties, bija apņēmies novest līdz galam, visu apvienojot zem vienas galvas - Kristus, gan to, kas debesīs, gan to, kas virs zemes." (Efeziešiem 1:9-10)

Viss ir Jēzū. Lai pilnībā saprastu radīšanu vai vēstures notikumus, mums ir jāskatās šajā rakursā. Viss notiek kopā, lai sasniegtu Dieva gala mērķa sasniegšanu – visa savienošanu Viņa Dēlā.

Lai mēs varētu saprast savu paša dzīvi, ir jāskatās no šī skatu punkta. Viss mūsu dzīvē bija pieļauts, lai mūs pievestu Dēlam, lai mūsu dzīves tiktu savienotas ar Viņu. Visi notikumi Atklāsmes grāmatā ir vērsti uz šādām beigām. Jēzus ir teleskops, kurā mums ir jāskatās, lai visu saprastu.

Tādēļ, kāpēc tur ir tik daudz par antikristu un citiem lieliem briesmīgiem notikumiem, kuri nāks pār zemi? Lai arī cik briesmīgi tie neliktos, tie tāpat novedīs līdz Dieva galamērķim – izpirkšanai, samierināšanai un atjaunošanai, kas ir tikai Jēzū. Grēka cilvēks – tas ir cilvēku grēku iemiesojums. Šajā vīzijā mēs redzam grēka un sacelšanās gala rezultātu, kas mūs novedīs pie tā, ka mēs sapratīsim, ka atkārtojumu tam mēs negribam.

Lai izprastu mūsu laikus, mums ir jāpaliek fokusētiem uz Jēzu un to, ko Viņš dara. Mums ir jāsaprot ļaunumu un notikumu gaitu, bet daudz vairāk ir jāizprot Dieva darbu. Visa ļaunuma centrā tiek celta Dieva pilsēta. Tādēļ paturam uzmanību uz Viņu nevis uz antikristu un visu ļauno. Pat viss tas strādā uz to, lai vēl labāk atklātu Jēzu. Atklājas kritušā cilvēka samaitātības dziļums un tādā veidā atklājas mūsu vajadzība pēc Glābēja.

Beigu beigās, visa cilvēces vēsture uz zemes būs viena no lieliskākajām Dieva atklāsmēm par Viņa žēlastību, labestību un Viņa mīlestības spēku, kas uzvarēja nāvi. Atklāsme, kas tika dota Jānim, tas ir pareģojums tam, kā risināsies Dieva plāna pēdējā stadija.

Nākošajā nedēļā mēs apskatīsim otru svarīgo izpratnes atslēgu, kas mums ir dota Jāņa vīzijas sākumā. Tad mēs soli pa solim turpināsim mūsu ceļojumu pa Atklāsmes grāmatu.

 

MorningStar Ministries

Uz krievu valodu tulkojusi Diāna Kirsanova

No krievu valodas latviski tulkojusi Ilze Platace

 

Avots: www.outpouring.ru
Komentāri (0)  |  2016-03-07 06:28  |  Skatīts: 1937x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ