Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Celies un kļūsti – Atklāsmes grāmata


 Riks Džoiners
Vārds nedēļai
2016. gada 5. nedēļa

 

Mēs izskatījām Atklāsmes grāmatas izpratnes pamatprincipus:

 

1. Tā ir Jēzus Kristus atklāsme. Mums ir jāmeklē attiecības ar Viņu katrā šī redzējuma daļā.
2. Tā ir dota Tā Kunga kalpiem. Kalpa stāvoklis ir sapratnes atslēga.
3. Mums ir teikts, «kam jānotiek drīzumā». Rakstītais sāka notikt drīz pēc tam, kad Jānis saņēma atklāsmi, tādēļ vēstures izpratne ir atslēga ir šī pravietojuma izpratnes atslēga.

4. Svētības apsolījums ir dots visiem, kas «lasa» un «tur» to, kas rakstīts Atklāsmes grāmatā.

Neviens pravietojums netiek dots tikai informācijas dēļ par nākošo. Ir mūsu daļa, ko sauc par «celties», «darīt» un «kļūt». Lūk, kādēļ, lai saprastu, ir jāvēlas izpildīt Viņa gribu. Tā kā studējot, mēs iekļausim šos soļus.


Jānim tika pateikts, ka viņa redzētais drīz notiks un laiks ir tuvu. Tas bija gandrīz pirms 2000 gadiem. Laikam ejot ir svarīgi saprast, kas jau ir noticis, bet kas vēl notiks. Pieaugot antikrista darbība, kļūst arvien svarīgāk, lai «Jēzus Kristus Atklāsme» (Atklāsmes gr. 1:1) pieaugtu Dieva tautā. Kā mēs redzam Jesajas gr. 60 un citā vietās, nāks tumši laiki, kad parādīsies Tā Kunga lielā godība. Mums ir Bībeles liecības, kas to apliecina, kas bija Izraēla vēstures tumšākajos laikos, kad Tas Kungs pacēla lielus praviešus.

2. Korintiešiem 3:18 mums ir dots svarīgs garīgs princips: «Bet mēs visi, atsegtām sejām, Dieva godību redzēdami kā spogulī, topam pārvērsti Viņa paša līdzībā no spožuma uz spožumu. To dara Tā Kunga Gars.». Mēs maināmies no tā, uz ko skatāmies. Ir daudz piemēru, kā tie, kas ir daudz pētījuši ienaidnieku, paši kļuva par ienaidnieku, sevī uzņemot vairāk antikrista, nevis Kristus dabas. Tādi var saukt sevi par kristiešiem, tādēļ, ka pieturas pie kristīgo doktrīnu pamata, bet viņi neseko ne Kristum, ne Viņa Gara izpausmēm. Tādēļ mēs lielāku laiku veltīsim meklējot «Jēzus Kristus atklāsmi», nekā antikristu.

Tas nenoliedz antikrista gara izpratni mūsu laikos. Ir teikts, neignorēt velna nodomus (skat. 2 Korintiešu 2:11), bet saprast to, ko dara velns, nav tik svarīgi, kā saprast, ko dara Tas Kungs. Mēs neatbrīvosimies no ļaunajiem laikiem, vienkārši aizbēgot, bet bēgot pie Kristus un paslēpjoties Viņā.

Viens no visīsākajiem un skaidrākajiem vēstījumiem par to, kā uzzināt savu mērķi Kristū un atrast savu vietu Kristus miesā, ir vēstījumi septiņām draudzēm Atklāsmes grāmatā. Kad mēs tam pieskarsimies, šis vēstījums kļūs lielāks par vēstījumu septiņām draudzēm kādā pasaules daļā. Tas ir vēstījums visām draudzēm visos laikos. Un tas ir vēstījums mums.

Kad mēs apskatām antikrista dabu, kas atklājas mūsu laikos, mums ir jānolemj pieaugt Kristū un parādīt Viņu visā, ko lai arī nedarītu. Par cik mums ir apsolīts, ka tur, kur vairojies grēks, tur pār pārim vairojusies žēlastība (skat. Romiešiem 5:20), mēs varam sagaidīt vairāk žēlastības staigājot Tā Kunga Garā tumšajos laikos. Tāpat mums ir apsolīts, ka pārbaudījumi nebūs pāri mūsu spēkiem (skat. 1 Korintiešiem 10:13). Mums nav jābaidās, bet ir vērts gaidīt lielāku Tā Kunga godību Viņa tautā.

Kas var būt labāks, kā būt par Viņa godības nesējiem? Vairāk nekā bēdas un ļaunums, kas pastiprināsies nākošajos laikos, mums ir jāmeklē Viņa Godība. Kā Tas Kungs teica, kad beidza sarunu par laiku beigām, ka tad, kad mēs redzēsim šos notikumus, mums ir jāpaskatās uz augšu un jāpriecājas.MorningStar Ministries

Uz krievu valodu tulkojusi Diāna Kirsanova

No krievu valodas latviski tulkojusi Ilze Platace

 

Avots: www.outpouring.ru
Komentāri (0)  |  2016-03-26 06:04  |  Skatīts: 994x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ