Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Viņa spēka vēstneši- Atklāsmes grāmata


 Riks Džoiners
Vārds nedēļai

2016. gada 12. nedēļa 


Šajā nedēļā mēs turpinām studēt Atklāsmes grāmatā vienu no pašām iespaidīgākajām Tā Kunga parādībām, kas jebkad ir dota cilvēkam:

«Es pagriezos, lai ieraudzītu, kas ar mani runā tādā balsī, un pagriezies ieraudzīju septiņus zelta gaismekļus, un šo gaismekļu vidū kādu Cilvēka Dēlam līdzīgu, ieģērbtu garā tērpā līdz pat zemei un apjoztu ar zelta jostu ap krūtīm. Bet Viņa galva un mati bija kā sniegbalta vilna, Viņa acis kā uguns liesmas, Viņa kājas līdzīgas zelta metālam, krāsnī kausētam, un Viņa balss kā lielu ūdeņu balss.
Viņam bija labajā rokā septiņas zvaigznes, no Viņa mutes izgāja zobens, abās pusēs ass, un Viņa vaigs spīdēja kā saule savā spēkā.
».
(Atklāsmes gr. 1:12-16).

Pirmais, ko Jānis apraksta, ir tas, kur stāv Tas Kungs – septiņu gaismekļu vidū. Viņam labajā rokā ir septiņas zvaigznes. Kā mums ir teikts 20.pantā: «Noslēpums par septiņām zvaigznēm, ko tu redzēji Manā labajā rokā, un par septiņiem zelta gaismekļiem: septiņas zvaigznes ir septiņu draudžu eņģeļi, un septiņi gaismekļi ir septiņas draudzes».

Kā šis pants paskaidro, septiņas zvaigznes ir septiņu draudžu eņģeļi, bet gaismekļi ir septiņas draudzes. Vārdu, kas ir tulkots kā «eņģelis», tāpat var tulkot kā «vēstnesis». Un tādēļ, ka Tas Kungs ne vienkārši runā uz šīm draudzēm Ziemeļāzijā, bet uz visu šī laika draudzi. Pēc mūsu pētījumiem mēs redzēsim, ka katrai no tām ir vēstnesis, kas nes galveno vēsti savam laikam.

Svarīgi, ka šie vēstneši atrodas Tā Kunga labajā rokā, kuru bieži sauc par «spēcīgo labo roku». Tā kā Viņš ir visspēcīgs, mēs varam secināt, ka viņi pārstāv Viņa spēku. Mēs nevaram patiesi Viņu iedomāties kā Dievu bez Viņa spēka. Ar Viņa spēku mēs esam izpirkti, glābti, atbrīvoti, dziedināti, nodrošināti un izmainīti tajos, par ko mēs esam aicināti būt. Viņa vēstnešu sākotnējais vēstījums ir pazīt Viņa spēku visos veidos no kuriem esam atkarīgi.

Izejot no tā, mēs arī redzam, kā katras draudzes laiks pārstāv dažādus Viņa spēka aspektus. Katrs vēstījums var būt atšķirīgs, bet mums tie ir jāredz kopā. Septiņi veido visu vēstījumu. Tādā pašā veidā katra no septiņām draudzēm, savienota kopā vienā veselā draudzes miesā, pārstāv Kristus līgavas unikālu daļu.

Vēl svarīgāk nekā redzēt gaismekļus, ir redzēt To, kas stāv viņu vidū., Kas skatīsies uz gaismekļiem, ja Tas Kungs ir vidū? Šī iemesla dēļ mums ir jāpatur prātā, ka tad, ja Tas Kungs parādījās savas draudzes vidū, tad ne jau draudzei ir jāpievērš mūsu uzmanība. Kas labs ir pašā skaistākajā templī, ja tajā nav Tā Kunga? Ja jau Viņš ir visā, tad templim mēs nepievērsīsim uzmanību, lai arī cik tas skaists nebūtu.

Draudze ir aicināta būt dižena, bet ne uzmanības centrā. Mēs neizmainīsimies tajā, uz ko esam aicināti kļūt raugoties uz draudzes godību, bet raugoties uz Tā Kunga godību. Un atkal, «galvenais ir saglabāt galveno par galveno». Bet galvenais pār visu ir Kristus. Viņš ir šīs atklāsmes mērķis, visa radība un mēs pārvērtīsimies viņa attēlā. Mūsu mērķis ir visas mūsu dzīves pakļaušana Viņam.

Draudze kļūs ievērojama beigās. Tā būs cienīga līgava, bet tikai raugoties, mīlot un sekojot Viņam visā, ko mēs varam.


MorningStar Ministries

Uz krievu valodu tulkojusi Diāna Kirsanova

No krievu valodas latviski tulkojusi Ilze Platace

 

Avots: www.outpouring.ru

Komentāri (0)  |  2016-05-01 06:36  |  Skatīts: 2261x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ