Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Ko saka Gars?


 Riks Džoiners
3. nedēļa, 2012.
Ko saka Gars draudzēm? Jēzus. Ikvienā laikā visa būtība ir Jēzū. Kā teicis mūsu draugs Pīters Lords: „Pats galvenais, lai pats galvenais paliktu pats galvenais”. Un pats galvenais ir Jēzus.

...
Komentāri (0)  |  2012-01-29 20:31  |  Skatīts: 1185x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Kāpēc zeme (un debesis) trīc


 Frensiss Frendžipeins
Laikā, kad 2011, gads tuvojas beigām, ir maz tādu, ko nav skārušas masīvas zemestrīces, kas notikušas šajos pagājušajos gados. Atcerieties, tas bija tikai 2004. gads, kad liels cunami Dienvidāzijā auroja Indijas okeāna piekrastes garumā, pēkšņi paaugstinoties un sitot piekrastes līnijas deviņās valstīs. Vairāk kā 230 000 cilvēku gāja bojā, un vēl miljoni palika bēdās un bez pajumtes. Zinātnieki mums saka, ka šī lielā nelaime ne tikai izmainīja Āzijas ainavu, faktiski, tas izraisīja planētas svārstības uz tās ass.

...
Komentāri (0)  |  2012-01-26 05:50  |  Skatīts: 1327x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Stipra barība un manna


 Riks Džoiners
Šodien, kad laiki kļūst arvien saspringtāki un trauksmaināki, vajag un ir svarīgi kā nekad nostiprināt mūsu pamatus. Būdams profesionāls pilots, es pastāvīgi trenējos, lai manas iemaņas paliktu vajadzīgajā līmenī, un 90% no šiem treniņiem sastāvēja no pamatzināšanu nostiprināšanas. Ja mani pamati palika stipri, tad tie man palīdzēja darīt vissvarīgāko brīdī, kad bija darīšanas ar ārkārtas situācijām debesīs- lai vadītu lidmašīnu. Ir vajadzīgs turpināt vadīt lidmašīnu, kad nākas saskarties un tikt galā ar problēmām. Tādā pat veidā arī dzīvē eksistē pamati, pie kuriem mums ir jāturpina turēties [darīt to], neatkarīgi no tā, kas vēl ar mums notiek. Tieši tāpēc veiksmīgākie cilvēki katrā jomā – ir tie, kas vislabāk pārzina pamatus un pastāvīgi veltī sevi tam, lai šos pamatus praktizētu. Lūk, kāpēc es nekaunējos atkārtot zināmas patiesības un mācības savos vēstījumos [gan rakstiskajos, gan mutiskajos], un tāpat, tieši tāpēc es lasu Bībeli katru dienu.

...
Komentāri (0)  |  2012-01-21 06:39  |  Skatīts: 1299x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Salauziet vecos ciklus


 Izraēla bija korporatīvas grupas piemērs, kam bija jāpārvar dažas lietas, lai ieietu viņu Apsolītajā Zemē. Nākamais garīgais uzdevums ļaus mums izvirzīties Dieva plāna pilnīgumā, attiecībā uz mūsu dzīvēm, kad skatāmies uz 2012. Gadu.
Sastādiet veco ciklu sarakstu. Ir pienācis laiks lauzt vecos ciklus, kas atturēja no apsolījumu izpildīšanās priekš jums un jūsu likteņa. Paziņojiet, ka tagad sākas jūsu pashā atbrīvošanās laiks. Lūdziet Dievam zīmes un brīnumus, kas iejauksies jūsu dzīves vecajās cikliskajās struktūrās.

...
Komentāri (0)  |  2012-01-19 18:33  |  Skatīts: 1306x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Pravietiskais vārds 2012. gadam


 Atmoda sākas ar tevi.
Kad es lūdzos par 2012. Gadu, es saņēmu iespaidus par daudzām lietām- dažus brīdinājumus un dažus apsolījumus. Bet tas, kas vairāk par visu dega manā sirdī, lai dalītos ar daudziem cilvēkiem, nebija prognožu saraksts vai pravietiska direktīva. Vairāk par visu manā sirdī dega vēlme padalīties ar četriem parastiem vārdiem:

...
Komentāri (0)  |  2012-01-19 06:44  |  Skatīts: 1553x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Gads uz mūžiem


 Jaunais gads ir vienmēr cerību laiks, un cerība ir viena no vislielākajiem spēkiem. Bieži jaunajā gadā mēs dodam sev solījumus, pieņemam lēmumus izpildīt tos, piemēram, savest sevi kārtībā, pavadīt vairāk laika ar ģimeni vai būt uzticīgam kādās noteiktās garīgās disciplīnās, tādās, kā lūgšana vai Bībeles izpēte. Un, parasti, jauns sākums palīdz cilvēkiem vairāk koncentrēties uz to, lai izpildītu savus solījumus – tas, protams, ir labi.

...
Komentāri (0)  |  2012-01-12 05:58  |  Skatīts: 1253x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Dieva tiesas 15. daļa.


 Dieva Tiesas novedīs pie grēku nožēlošanas.

Mēs ieejam tādā laika periodā, ko vēlējās redzēt pravieši un taisnie senatnē, un mēs bijām izredzēti, lai dzīvotu šajos laikos. 1987. gadā man bija dots pārdzīvojums 2,5 dienu garumā, kad man tika parādīta pasaules notikumu atklājusies panorāma, ko esmu aprakstījis savā grāmatā „Pļauja”. Daudzi no šiem notikumiem sāka īstenoties jau pirmajos divos gados pēc redzējuma. Bet pats lielākais no visiem, kas man tika parādīts, drīz nāks.

...
Komentāri (0)  |  2012-01-11 04:33  |  Skatīts: 1333x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Pravietisks vārds Draudzei, nākamo pārbaudījumu priekšvakarā.


 Pravietiskais vārds par 2012.gadu.
Pravietiskais vārds izteikts draudzē „Toronto Aeroport” 24.februārī  2010.gadā.

...
Komentāri (0)  |  2012-01-05 04:16  |  Skatīts: 1425x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Bobs Džonss: pravietojumi par 2009; 2010; 2011; 2012; 2013 gadiem.


 Pateicamies Garijam Seversonam par to, ka viņš atsūtīja šo vārdu no Boba Džonsa.
Garija piezīne: Bobs Džonss, protams, ir vecākais apstiprinātais pravietiskajā kalpošanā Kristus Miesā. Esmu apkopojis šeit minētos pravietojumus no tiem, ko viņš devis pēdējā laikā. Bobs ir gaišreģis, nevis skolotājs. Reizēm viņš, tiklīdz izdarījis kādu paziņojumu, tūlīt pat pāriet pie nākamā, un jūs neesat pārliecināts, vai viņš ir pabeidzis par iepriekšējo jautājumu, vai nē. Citreiz viņš veltī vairāk laika vienam jautājumam, un jūs neesat gluži pārliecināts, kad viņš ir ķēries pie cita. Lūk, sekojošais, ko es dzirdēju. Garijs.

...
Komentāri (1)  |  2012-01-03 06:33  |  Skatīts: 1813x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Mīlestība!


 Nesen dzirdēju, kā Dievs teica: „ MĪLESTĪBA!”

Kad jūs atrodaties pareizā stāvoklī Dieva priekšā, jūs varat saņemt Viņa mīlestību, kas nemazinās no visām šīs pasaules bēdām!

Būt pareizā stāvoklī Dieva priekšā, nozīmē vienkārši likt Viņa gribu augstāk par personīgo. Jūs staigājat sirds šķīstībā un vienotībā ar Tēvu. Jūs ceļaties Dieva kalnā ar tīrām rokām un tīru sirdi [Psalmi 23: 3;4].

...
Komentāri (1)  |  2011-12-29 01:52  |  Skatīts: 1755x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.