Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Tas ir to vērts


 Riks Džoiners
Lielais uzdevums.
Vārds nedēļai 12. daļa.
2014.gada 12.nedēļa

     
           Tagad mēs saprotam, ka koinonia ir vitāli svarīgs patiesai Jaunās Derības dzīvei un Lielā Uzdevuma izpildei. Jaunajā Derībā, kad kāds ticēja Kristum, to padarīja par mācekli, bet nevis vienkārši par jaunatgriezto, un viņu māceklība sākās ar iestāšanos draudzē. Tas bija daudz vairāk nekā vienkārši ieraksts draudzes sarakstos.  Katra Jaunās Derības Kristus miesas daļa ir aicināta būt par tās miesas funkcionālu daļu, kurai viņa ir pievienota.

Tipiskā baznīcas dievkalpojuma formātā ir grūti kādam atrast savas dāvanas, un vēl jo vairāk atrast funkcionālu vietu. Es atkārtošos, šie lielie dievkalpojumi var kļūt par svarīgu daļu miesas dzīvei, bet patiesā draudzes celtniecība, tā vieta, kur patiesi mutuļo draudzes dzīve – tās ir mazās grupas.

Daudzi kristiešu līderi baidās no īpašām grupām (runa iet par tuvu draugu kompānijām, kas ir pārsvarā aizvērtas priekš pārējiem, tulka piezīme), kuras veidojas mazās grupās. Tas var notikt un notiks. Bet tā ir daļa no augšanas procesa, viņi pāraugs šīs grupas, ja viņiem būs uzticami un veselīgi līderi. Mūsu cilvēciskie ķermeņi tā tiek veidoti. Visām šūnām, kurām ir jābūt sirdij, jāapvienojas sirdī, bet sirds savienojas ar pārējo ķermeni, lai ķermenis varētu dzīvo.

Ja mēs stipri baidāmies no tā, ka mazās grupas atdalīsies, tās nozīmē, ka mēs neesam pietiekoši pieauguši, nejūtamies pietiekoši droši Kungā, lai būtu līderi.  Bez līderiem, kas staigā ticībā, nevis bailēs, nebūs koinonia. Bez brīvības, kura dod iespēju dažām grupām atdalīties, kontroles gars būs pārāk stiprs patiesai koinonia . Tādēļ pārliecināti un pieauguši līderi ir draudzes dzīves neatņemams priekšnoteikums.

Visas attiecības iet cauri fāzēm un grūtībām, līdz tās kļūst nobriedušas un stabilas. Tāpat arī draudzes. Ja mēs domājam, ka varam nogaidīt, līdz beigsies problēmas un pievienosimies, kad viss nokārtosies, tad mēs neiekļausimies, kad mēģināsim pievienoties. Procesam ir būtiska nozīme. Jo saspringtāks process, jo augstāks būs mērķis un koinonia. Jo tālāk mēs virzāmies laikā, kad visas sabiedrības jūk, jo vairāk koinonia būs draudzē stiprs glābšanas riņķis, dzīvības artērija daudziem, un kļūs par vissvarīgākajiem dārgumiem uz zemes. Tā maksās tieši tik daudz, cik mums par to vajadzēs samaksāt.

MorningStar Ministries


No krievu valodas tulkojusi Ilze Plakane

 

http://outpouring.ru/news/2014-03-23-7095

 

Komentāri (0)  |  2014-05-28 07:10  |  Skatīts: 1350x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ