Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Mūsu nepieciešamība pamosties no miega


 Riks Džoiners
Lielais uzdevums.
Vārds nedēļai 19. daļa.
2014.gada 19. nedēļa 
 

             Šodien ir četri galvenie pasaules uzskatu veidi: kristīgais pasaules uzskats, islāma, pasaulīgais un marksistiskais pasaules uzskats. Katrs no tiem savā tīrajā formā atrodas konfliktā ar pārējiem. Ja jūs sapratīsiet šo pasaules uzskatu veidus, tad jums būs izpratne par burtiski visiem mūsdienu konfliktiem pasaulē.

Fundamentālā atšķirība starp šiem pasaules uzskatiem ir tā, ka visos, izņemot kristietību, cilvēki eksistē valdības dēļ. Turpretī kristietībā valdība eksistē cilvēku dēļ. Tas ne vienmēr realizējas praksē. Tādā mērā, kā kristīgais pasaules uzskats zaudē savu ietekmi Rietumos, valdības aizvien vairāk dominē pār cilvēktiesībām. Tajā laikā, kad tas notiek tieši tajās valstīs, kur vēsturiski dzima lielākās personas brīvības; kristīgais pasaules uzskats nostiprinās Āzijā un dažās Austrumeiropas valstīs.

Ķīna, kurai šodienas pasaulē ir attīstītākā ekonomika, lēnām, bet patiesi dodas personības tiesību paplašināšanas virzienā, sākot no ekonomiskajām brīvībām, kā arī šī paplašināšanās attiecas uz ticības brīvību un vārda brīvību. Progress varbūt arī ir lēns, bet efektīgs.


Tajā pat laikā marksisms tiek daudz pievienots mūsdienu islāmam, protams, ne ateisms, bet marksisma praktiskie ekonomiskie un politiskie principi tiek   ņemti vērā un pielieti. Tas neattiecas uz visām islāma tautām bez izņēmuma, visvairāk tas attiecas uz tām zemēm, kur ir lielāka ietekme Musulmaņu Brālībai. 

Gandrīz simts gadu laikā marksisms laužas iekšā pašā Rietumeiropas zemju centrā un Amerikā. Neskatoties uz to, ka tas virzās lēcienveidā, tas atstāj paliekošu ietekmi. Sistemātiska un efektīga stratēģija ļāva marksismam iesūkties un pārņemt galvenos kultūras centrus izglītībā, izklaides sfērā un mākslā. No šejienes nav tālu tikt klāt arī valdībai.


Marksisma uzvaras lepnuma piemērs ir ģimenes dominēšana, ņemot vērā to, ka uzticība valstij nomaina nodošanos ģimenei. Kad tā notiek, tauta tiek pakļauta pilnīgai paverdzināšanai. Tas viss ir skaidri izklāstīts marksisma darbos. Viņi spoži seko savam plānam Amerikā, kur viņu iebrukums ir sasniedzis savu fināla stāvokli, sistemātiski iedragājot un graujot tradicionālās ģimenes.

Interesants ir tas fakts, ka FIB reida laikā, kad bija saņemti daudzi Musulmaņu Brālība (MB) sponsorējošās organizācijas galvenie arhīvi un  dokumenti, FIB uzzināja par MB paralēlo četru pakāpju plānu ar nosaukumu „kultūras džihads”, kas vērsts uz Amerikas paverdzināšanu. Tas viss bija labi dokumentēts, dokumentu patiesumu noteica ASV Augstākās Tiesas izmeklēšanas procesā.


Izskatās, ka marksisma un Musulmaņu Brālības stratēģija darbojas tandēmā. Abas tuvojas savas stratēģijas pēdējai stadijai. Marksisma pēdējā stadija ir revolūcija, bet islāmistu – vardarbīgs džihads. Bez atmodas Amerikā mēs esam pārāk tuvu bezprecedenta vardarbībai visā zemē. Amerikā nav bijuši nekādi kari jau vairāk nekā gadsimtu un daudzi amerikāņi nav pat spējīgi iedomāties kaut ko tādu. Taču tas ir ļoti tuvu.

Gandrīz visu inteliģenci un profesionāļus ASV valdības drošības sistēmas jomā, kuri to visu saprot, jau sen iztīrīja. Tajā pašā laikā pat tādas organizācijas kā AIAP (Amerikas un Islāma Attiecību Padome), kas bija nosauktas kā līdzdalībnieces bez apsūdzības celšanas  ASV tiesas procesā pret Svētās Zemes Organizāciju (ASV labdarības organizāciju, kuru arestēja un tiesāja par Hamaza sponsorēšanu un teroristisku darbību, tulka piezīme) tagad ir noslēgušas kontraktu, lai veiktu „jūtīguma treniņu” mūsu Aizsardzības ministrijā, Nacionālās Drošības ministrijā  un CIP. Šis „jūtīguma treniņš” panāk tieši pretējo – padarīt aklus tos, kuri ir zvērējuši aizsargāt Konstitūciju, kurai tagad draud ienaidnieki gan no ārienes, gan iekšienes.

Šajos dokumentos, kuri bija FIB rīcībā, kuri kļuva par lietišķu pierādījumu Augstākajā Tiesā, bija skaidri izklāstīta MB stratēģija – izmantot politkorektumu un mūsu pašu Konstitūciju, lai mūs iznīcinātu. Tie ir gan  ārējie, gan iekšējie ienaidnieki! Ja šī organizācija ir līdzdalībniece neuzrādot apsūdzību, tas nozīmē, ka Tiesai ir pierādījumi lai celtu apsūdzību, bet tas nav jādara Tiesai, bet ģenerālprokuroram. Taču to neviens neizdarīja.

Vai es ceļu trauksmi? Jā! Mums ir vajadzīgs skaļš modinātājs, lai mūs uzmodinātu no miega. Mums ir jāceļ trauksme visur un kā vien varam.  Mūsu zemē ir vesela rinda drošsirdīgu balsu, kas to dara, bet pašreiz tās efektīgi izolē, un dažreiz pat tām aizbāž muti.  Ar vieglu roku viņus izstumjot no viņu vietām, tos nomaina ar tādiem, kas ir piekāpīgāki, un kurus var viegli apmuļķot.

Priekš mums nav nozīmes, vai marksistu un džihada darbības tiek koordinētas apzināti. Kā ir teikts Efeziešiem 6:12, mums nav jācīnās pret miesu un asinīm, bet pret valdībām un varām, šīs tumsības pasaules valdniekiem un pret ļaunajiem gariem pasaules telpā. Bet tas ir vairāk par to, ar ko var tikt galā ar vienkāršas cilvēciskas jaunrades palīdzību. Mums ir jāstājas tam pretī mūsu valdībā un kultūras varas centros. To var izdarīt, ja mēs būsim kompetenti, un centīsimies piedalīties, kā vien varam sevišķi pie tā, lai ievēlētu valdībās tos, kam ir izpratne un drosme, lai kaut ko ar to izdarītu . Un tomēr šīs ļaunās ietekmes tādā mērā jau ir ieaustas mūsu nācijas pašā būtībā, ka būs vajadzīga vēl viena Lielā Atmoda, lai izbēgtu no Amerikas kā demokrātiskas republikas kolapsa.

Gaismai ir lielāks spēks nekā tumsai. Patiesība var mūs darīt brīvus. Taču tā vietā, lai būtu par gaismu, kas pārvar tumsu, daudzas Amerikas draudzes pakļāvās kārdinājumam un krita vainā, par kuru brīdināja apustulis Pāvils, par to kas notiks pēdējās dienās: cilvēki būs spējīgi klausīties tikai to, kas tīkams viņu ausīm, to, no kā viņiem ir labi . Tas mūs darīja līdzīgus strausam, kas slēpj galvu smiltīs, lai neredzētu briesmas, pieņemot, ka tas novērsīs briesmas. Bet draudi nemazinās. Tie pieaug aizvien ātrāk un ātrāk, smejoties aizvien skaļāk par mūsu muļķīgo aklību.

Nepamostoties no šī miega mēs esam pārāk tuvu tam, ka Amerikā parādīsies bezprecedenta vardarbība. Bet, ja pamodīsimies, tad ieraudzīsim, ko ar mums dara, atteiksimies no tā un piegriezīsimies Kungam. Tikai tā var piepildīties mūsu labākais liktenis. Mēs esam Izvēles Ielejā. Kādu lēmumu mēs pieņemsim?

MorningStar Ministries


No krievu valodas tulkojusi Ilze Plakane

Avots: www.outpouring.ru


Komentāri (0)  |  2014-07-02 23:49  |  Skatīts: 955x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ