Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Pravietojums par pārmaiņām


Vēji, kas nes pārmaiņas

Bens Teilors

 

16. martā Morning Star kristīgo draudžu brālības locekļi no dienvidaustrumiem tikās pravietiskā kopsapulcē Koralspringsā, Floridā. Kungs dažādos veidos runāja par pārmaiņām, kuras Viņš gatavojas ieviest. Viens no kopsapulces dalībniekiem, Bens Teilors, stāstīja sapni ar līdzīgu saturu. Šī raksta uzmanības centrā, tādējādi, ir pārmaiņas, kuras Kungs grasās īstenot.

 

Šā gada janvārī es sapņoju, ka sēžu Rika Džoinera vadītās automašīnas aizmugurējā sēdeklī. Brauciena laikā viņš ziņoja par ārpusē valdošajiem laikapstākļiem. Kāds mans draugs, kurš ir jūras kara flotes pilots, atradās kopā ar mani automašīnas aizmugurē. Tad Riks sāka pievērst pastiprinātu uzmanību vēja ātrumam. Valdošo vēju ātrums sasniedza 35 jūdzes stundā, bet brāzmu, kuras brīžiem parādījās, pat vairāk kā 100 jūdzes stundā. Es nesapratu, kāpēc man tas viss bija jāzina, bet nojautu, ka šī informācija varēja iezīmēt robežu starp dzīvību un nāvi.

Tad Riks man lūdza atstāt patvērumu, kurš šajā gadījumā bija automašīna, un sajust vēju. Valdošais vējš traucēja, bet bija izturams. Tomēr, kad uzpūta pirmās brāzmas, es teju vai nokritu no kājām. Es sagatavojos nākamajai brāzmai, bet tā atkal gandrīz nopūta mani zemē. Vēja brāzmas turpināja pieaugt ātruma un stipruma ziņā. Es drīz vien apjautu, ka, lai paliktu drošībā, man bija jānoguļas zemē uz vēdera. To izdarījis, es biju neizkustināms.

Kad es iekāpu atpakaļ automašīnā, Riks pārstāja vērot radaru un izdarīja pagriezienu tieši tik ilgi, lai paspētu izteikt mums brīdinājumu. Viņa vārdi bija tik nozīmīgi, ka es sajutu vieglu baiļu dūrienu. Viņš teica: „Tuvojas brīdis, kad neviens nebūs drošībā ne savās mājās, ne uz ielas. Drošībā būs vienīgi tie, kuri atradīsies pareizajā automašīnā.” Tad pirmo reizi es apjautu, cik automašīnā jutos droši. Patiesībā es atrados pilnīgā miera stāvoklī, par spīti haotiskajiem apstākļiem, kuri valdīja man apkārt. Tad Riks piebilda: „Brāzmas, kuras tu pieredzēji, drīz kļūs par valdošajiem vējiem.”  

Es atmodos ar apziņu, ka mans sapnis bija par vējiem, kas nesīs pārmaiņas.

Dabiskie vēji

 

Drīz pēc tam, kad biju redzējis šo sapni, pilsētā, kurā dzīvoju, apciemoja apbrīnojami stipri vēji. Meteoroloģijas dienests visā Ziemeļkarolīnā sāka publicēt paziņojumus, kā rīkoties stipra vēja laikā. Tomēr vissvarīgāko apstiprinājumu manam sapnim es piedzīvoju trīs dienas vēlāk. Rekordstipri vēji skāra Vectēva smaili, augstāko virsotni Blūridžas kalna grēdā, apmēram 100 jūdzes uz ZR no Šarlotes. Oficiālais Vectēva smailes ziņu izlaidums notikušo aprakstīja sekojoši:

Vectēva smailes anemometra augstākā atzīme ir 200 mph, bet mērinstrumenta rādītājs patiesībā to pārsniedza. Vectēva smailes viesu centrs cieta lielus zaudējumus, jo vējš izpūta trīs dubultos, ar metāla stieplēm nostiprinātos, logus, izpostīja grīdas flīzējumu, atlauza aizslēgtās durvis, norāva no sienas kamīna koka apšuvumu un apgāza 33 mārciņas smagu laukakmeni, kas bija iecementēts mašīnu novietošanas laukumā.

Es uzskatu, ka vējš bija kā apstiprinājums tam, ko Kungs parādīja manā sapnī. Tuvojas lielas pārmaiņas. Es domāju arī, ka ziņu izlaidums satur pravietiska satura informāciju. Vējš atlauza aizslēgtas durvis, nogāza uz grīdas kamīna apšuvumu un apsvieda otrādi lielu laukakmeni. Es uzskatu, ka Dievs izmantos vēju, lai atvērtu durvis, kas Viņa tautai aizsprostojušas ceļu uz izaugsmi, Viņš uzticēs svētajiem pienākumu kalpot un aizvels projām akmeņus, ļaujot izplatīties atmodas spēkam.

Pāvila 1. Vēstulē Korintiešiem ir teikts: „Pirmais nav garīgais, bet dabīgais, tik pēc tam nāk garīgais.” (1. Kor. 15: 46). Dievs ir ļāvis vējam pūst par zīmi redzamajam, kas ir priekšvēstnesis garīgajam. Spēcīgie vēji, kurus esam pieredzējuši, kā piemēram, viesuļvētra Katrīna, ir dabiskas zīmes, kas liecina par to, ko Dievs dara garīgajā līmenī. Dažas no nesen pieredzētajām katastrofām varētu liecināt par Evanģēlijā aprakstīto notikumu piepildīšanos, ko mēs patiesībā esam vērojuši jau ilgu laiku.

 

Virzot vējus, kas nes pārmaiņas

 

Kungs apmāca „pilotus”, kuri kontrolēs pārmaiņu virzīšanos. Lai to uzsvērtu, Viņš manā sapnī iesaistīja manu draugu, jūras kara flotes pilotu. Šādi „piloti” labi izpratīs laiku, kurā paši dzīvos. Jēzus norāja tos līderus, kuri nesaprata sava laika zīmes sacīdams: „Gaisa parādības jūs izprotat, vai jūs nevarat arī laika zīmes izprast?” (Mat. 16: 3). Dieva ieceltie beigu laiku līderi ne tikai sapratīs Viņa tā brīža rīcību, bet arī paredzēs tuvojošās pārmaiņas un tām atbilstoši rīkosies.

Ērglim nepārtraukta spārnu plivināšana lidojuma laikā neprasa pārāk daudz pūļu. Putns vienkārši planē ļaujoties gaisa plūsmām un necīnās pret vēju. Ērglis tikai izdara nelielas kustības, kas palīdz labot lidojuma virzienu. Vējš ērglim nav šķērslis, bet kalpo kā atbalsts, lai tas varētu sasniegt savu mērķi. Tāpat arī pārbaudījumi nebūs šķērslis Dieva ieceltajiem beigu laiku līderiem. Ar to palīdzību Viņš mūs aizvedīs pie mērķa, ļaujot mums pašiem attiecīgi labot virzienu.

 

Pareizā vieta

 

Brīdī, kad sāks realizēties pārmaiņas, mums jāatrodas pareizajā kalpošanā. Manā sapnī Riks uzsvēra to, ka vietas, kas mums kalpoja par patvērumu, vairs nepiedāvās nekādu drošību. Tādēļ mums jāuzņemas pareizā kalpošana. Tagad vairāk kā jebkad iepriekš mums uzcītīgi jātaujā Kungam par mūsu vietu Viņa miesā. Daudzi kristieši neatrodas pareizajā vietā, un tas savā laikā viņiem dārgi maksās.

 

Gaismas dēli

 

Ja mēs uzticēsim savu dvēseli Kungam un darīsim to, kas ir pareizi, mēs varam gaidīt izaugsmi, par spīti grūtajiem laikiem. „Bet jūs, brāļi, nedzīvojat tumsībā, ka šī diena jūs varētu pārsteigt kā kāds zaglis; jo jūs visi esat gaismas bērni un dienas bērni. Mēs nepiederam ne naktij, ne tumsai. Tāpēc negulēsim kā pārējie, bet būsim nomodā un skaidrā prātā.” (1. Tes. 5: 4- 6). Pārmaiņas ir lieliska iespēja izaugsmei. Un tas galu galā veicinās atmodas izplatīšanos, ko mēs visi esam gaidījuši. Tomēr tikai tie baudīs augļus, kurus skars šīs pārmaiņas.

 

 

 

  

Komentāri (0)  |  2011-07-11 22:54  |  Skatīts: 2403x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ