Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Atnesot augļus


 Riks Džoiners
Kristieša brīnišķīgā dzīve

Vārds nedēļai 17. daļa


        Jāņa evanģēlijā 15:8 Tas Kungs teica: «Ar to Mans Tēvs ir godā celts, ka jūs nesat daudz augļu un topat par Maniem mācekļiem..» Mēs sākam nest augļus, kad esam mācekļi, bet kad mēs pārejam uz citu attiecību ar To Kungu līmeni – kļūstam par viņa kalpiem – tad par galveno mērķi un fokusu kļūst augļu nešana, strādājot Viņa darbu. Māceklība galvenokārt attiecas uz mums pašiem, mūsu apmācību, mūsu augšanu, Bet kļūstot par kalpiem, mēs lietojam visu, ko esam iemācījušies, Viņa mērķiem, bet nevis savam izdevīgumam. Tieši tur mēs sākam patieso Tā Kunga darbu, staigājot pilnīgi citā paklausības līmenī.


Kad es biju jauns kristietis, vēl neprecējies, es varēju sevi uzturēt strādājot pusi darba dienas, bet kādas četrdesmit stundas nedēļā es varēju veltīt studijām. Es lasīju Bībeli vēl un vēlreiz no viena vāka līdz otram. Es lasīju katru kristīgo grāmatu, kādu vien dabūju. Es pamatīgi izstudēju vēsturi, eshatoloģiju. Studēju radību, lai labāk izprastu Radītāju. Es gāju paklausīties katru skolotāju vai sludinātāju, no kura es varēju mācīties. Es biju pārņemts ar sajūsmu par To Kungu, un mani lielākie dārgumi bija zināšanas par Viņu un Viņa ceļiem.

Šīs manas dzīves fāzes beidzamajā daļā es biju mazās grupas līderis, kura sastāvēja pārsvarā no studentiem. Tajā laikā, kad mēģināju būt par mācītāju, es sāpīgi sapratu, cik neadekvāts es biju, ka līderis, neskatoties uz to, ka man bija daudz lielākas zināšanas nekā viņiem. Lai kļūtu par labu līderi, vajag daudz vairāk par zināšanām un intelektu. Ir vajadzīga gudrība un pieredze, bet visvairāk garīgam līderim ir vajadzīgs Gara auglis.

Es pieļāvu tik daudz kļūdas ar cilvēkiem, un jutos tik neadekvāti, ka pametu mācītāja amatu un iestājos strādāt par pilotu kādā avio kompānijā. Tāds darbs man arī ļāva lielāko sava laika daļu pavadīt mācoties. Pie tam šajā etapā man nebija vajadzīgas studijas un zināšanu ieguve. Man vajadzēja iemācīties pielietot zināšanas, kļūstot par kalpu, ikdienas staigājot ar To Kungu tik tuvu, cik tas bija iespējams. Nav svarīgi, cik mēs zinām par Viņu, mēs nevaram strādāt Viņa darbu bez Viņa Paša.

Es pie tā nonācu pa aplinkus ceļu, kādu laiku bēgot no sava aicinājuma, bet pēc Viņa žēlastības, Viņš mani aicināja vēlreiz. Kad es beigu beigās pakļāvos, kļūstot par kalpu, es sapratu, ka nav lielākas brīvības, kā būt par Viņa kalpu. Nav lielāka uzplaukuma, kā atdodot visu Viņam. Kā lai mēs to izdarām? Nākamajā nedēļā es padalīšos ar daļu no savas personīgās pieredzes, kas, es domāju, jums palīdzēs.

 

MorningStar Ministries

 

Uz krievu valodu tulkojusi Diāna Kirsanova.

No krievu valodas tulkojusi Ilze Platace

Avots: www.outpouring.ru


Komentāri (0)  |  2015-05-20 07:27  |  Skatīts: 1654x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ