Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Mācību stundas, kuras var iegūt no kalpa dzīvesveida


 Riks Džoiners
Kristieša brīnišķīgā dzīve

Vārds nedēļai 18. daļa


         Kā jau es biju solījis, šonedēļ pastāstīšu par savu pieredzi, domāju, ka tas būs noderīgi. Vēl jo vairāk, lai gan nosaukums šīm studijām ir «Kristieša brīnišķīgā dzīve», es nekādā ziņā savu dzīvi par tādu nesaucu. Dažas svarīgas lietas, ar kurām es vēlētos padalīties, ir manas kļūdas. Un es ceru, ka tās ļaus citiem izvairīties no līdzīgām kļūdām.


Kad es atskatos atpakaļ uz nodzīvoto dzīvi, tad domāju, ka es biju diezgan labs māceklis, bet biju nesekmīgs kā kalps. Es spēcīgi cīnījos ar šo aspektu savās attiecībās ar Kristu. Man bija vajadzīgi 25 gadi, lai iemācītos būt par kalpu, pirms es tiku pārcelts pagājušajā gadā jaunā attiecību līmenī, kļūstot par draugu. Jūs to varat sasniegt simtajā daļā no laika, kas bija vajadzīgs man. Dzīves ceļā es palaidu garām dažus pagriezienus, kas man maksāja daudzus dzīves gadus. Jums nevajag palaist garām šos pagriezienus, tādēļ es jums gribu pastāstīt, kur tie atrodas.

Pati galvenā mācību stunda kalpa līmenī ir iemācīties paklausīt. Paklausīšana Viņam sākas ar Viņa balss pazīšanu. Vecajā Derībā cilvēkiem ne vienu reizi vien tika teikts, ka jāpaklausa Viņa baušļiem un jāklausa Viņa balsij. Pat toreiz no Viņa ļaudīm tika prasīts pazīt Viņa balsi. Jāņa evaņģēlija 10. nodaļā mums ir teikts, ka Viņa avis pazīst Viņa balsi un Viņam seko, jo pazīst Viņa balsi. Visiem Viņa ļaudīm ir jāpazīst Viņa balsi. Es nedomāju, ka man bija grūti iemācīties pazīt Viņa balsi, bet tā bija šīs lietas jaukā daļa. Patiesībā man bija daudz grūtāk paklausīt Viņa balsij.

Cilvēki regulāri man pateicās par manu paklausību. Es cienu viņu uzmundrinājumu. Dažreiz es biju paklausīgs un man ir daži sasniegumi un uzvaras, kā rezultāts manai paklausībai. Es domāju, ka daudzi ir tik pateicīgi tikai tādēļ, ka redz manus sasniegumus. Nu protams, citi, šķiet, redz tikai manas kļūdas, bet patiesību sakot, manā dzīvē netrūka ne viena, ne otra. Dažreiz kādas manas kļūdas man maksāja tik dārgi, ka Jonas secinājumi liksies bērnu spēle.

Lūk, viena no pašām lielākajām. 1982.gadā es skaidri sadzirdēja Dieva aicinājumu atgriezties pilna laika kalpošanā Viņam. Šis aicinājums atnāca ar apstiprinājumu no eņģeļa. Bet vienalga, es aizbēgu no šī aicinājuma. Es vēl arvien jutos neadekvāti kā kristiešu līderis, tādēļ, kad parādījās iespēja uzsākt biznesu, es tam ķēros klāt. Es sevi piemānīju, noticot, ka šo biznesu ceļu Tam Kungam. Es to darīju ar tādu dedzību, protams, Viņam, bet patiesībā tā bija sacelšanās pret Viņu.

Šo gadu laikā es daudz ko iemācījos, un tagad es lietoju šīs zināšanas. Viņš patiešām dara tā, ka beigās viss mums nāk par labu, bet tas nav tas pats, kas ir vislabākais. Mans bizness kādu laiku bija pietiekoši veiksmīgs un es atdevu lielas naudas summas Viņa darbam. Es ticu, ka daudzi, varbūt pat lielākā daļa, ir aicināti kalpot biznesā vai ar kaut kādu profesiju, bet es nebiju viens no tiem. Es mīlēju biznesu un biznesmeņus, bet es uzcēlu savu biznesu uz nepaklausības Dievam. Viņš vienalga to svētīja, kā svētīja Izmailu. Dievs svētī daudz ko, kur nav Viņa klātbūtnes, kur Viņš nedzīvos.

Tieši šajā laika periodā es nebiju Dieva gribā un kopā ar savu ģimeni es biju ievainojams. Ienaidnieks to izlietoja, lai manā ģimenē iesētu cietokšņus, par kuriem es tagad maksāju augstu cenu. Neskatoties uz to, ka Tas Kungs visu griež labu, par nepaklausību vēl arvien tiek maksāta augsta cena.

Kad atklājās mana pretošanās un mana lepnība, es to nožēloju un atgriezos. Mans bizness uzreiz izjuka, it kā zibens ķerts. Neskatoties uz to, ka es pazaudēju visu, es tajā brīdī jutos daudz labāk nekā daudzus, daudzus gadus pirms tam. Dažu mēnešu laikā viss bija atjaunots un daudz kas tika pielikts klāt bez piepūles. Tas, ko es sacēlies uzcēlu, nevarēja būt par pamatu, uz kura Viņš cels, un tad, kad es sadzirdēju Viņa balsi un paklausīju, biju pārsteigts, cik ātri Viņš atgrieza visu manis pazaudēto laiku. Un tomēr būs daudz labāk, ja jūs varēsiet no tā mācīties, neejot cauri visam tam, kam es izgāju. Nākamajā nedēļa mēs īsi pārspriedīsim dažas galvenās mācību stundas, lai droši pārietu nākamajā līmenī.

 

MorningStar Ministries

 

Uz krievu valodu tulkojusi Diāna Kirsanova.

No krievu valodas tulkojusi Ilze Platace

Avots: www.outpouring.ru
Komentāri (0)  |  2015-05-24 06:19  |  Skatīts: 1353x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ