Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Tuvojoties Kristum


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 35. daļa


       Mēs apspriedām elementus un rakstura iezīmes, kas veido ievērojama kristieša dzīvi. Protams, tas ir mans viedoklis, citiem tas var būt citāds Un tajā ir Kristus Miesas skaistums – visi mēs zinām pa daļai, tādēļ, lai ieraudzītu pilnīgu ainu, ir jāsaliek visi gabaliņi kopā. Es uzskatu, ka vēl viens kristieša brīnišķīgās dzīves raksturojums ir pazemība, kad cilvēks ir atvērts un ļauj citiem sev kaut ko iemācīt.

Tas nenozīmē, ka cilvēkam nav fundamentālas skaidras Bībeles mācības, jeb ka viņu citi loka, mainot pārliecību, ja sarunājas ar tiem, kuru uzskati kaut kādos jautājumos var atšķirties. Ir nepieciešama pazemība, lai apzinātos, ka nezinām visu, ka mums neņemot vērā to, ko zina citi, nav pilnas ainas.

Iepriekšējā rakstā es rakstīju, ka lielākie kristieši ir tie, kas mīl To Kungu vairāk par visu un meklē Viņu un Viņa ceļus no visas sirds. Viens no ievērojamākajiem kristiešiem, par kuru es uzzināju, pētot vēsturi, bija grāfs Ludvigs fon Cincendorfs.

Viena no pirmajām reizēm Cincendorfs tiek pieminēts, kad viņam bija 8 gadi. Zviedru okupantu karavīri ielauzās viņa mājās, kur viņš lūdza Dievu. Viņi bija tik ļoti pārsteigti par viņa lūgšanas dziļumu un pārliecību, ka izgāja no istabas un atstāja māju.

Cincendorfs acīm redzot bija ļoti bagāts, iespējams, pats bagātākais tajā laikā. Un tomēr vēsturnieki viņu sauc par „bagāto jauno valdnieku, kurš pateica jā”, jo viņš atdeva visu savus īpašumus evaņģēlija sludināšanai. Viljams Kerijs, kuru sauc par «mūsdienu misijas tēvu», atteicās no šī vārda un teica, ka patiesais misijas tēvs bija Cincendorfs, kas visu laiku iedvesmoja Keriju.

Ir daudz stāstu no viņa dzīves, kurus stāstīja kristieši, kas viņu pazina. Viena no viņa rakstura īpatnībām bija viņa personīgā mīlestība pret To Kungu un draudzība ar kristiešiem no pretējām denominācijām un kustībām. Viens no viņa labākajiem draugiem bija katoļu bīskaps. Bet citi viņa draugi bija dedzīgi katolicisma pretinieki. Cincendorfs vienkārši atteicās balstīt savas attiecības ar cilvēkiem uz baznīcas politiku. Izvēloties draugus, viņš vadījās tikai uz cilvēku mīlestību pret To Kungu, to nodošanos Viņam un tiem, kurus viņš sauca par „pamatu” jeb kristietības pamata doktrīnām.

Cincendorfam vajadzēja sastapties ar daudz ko negatīvu savu attiecību dēļ, bet viņš nekad nenodeva draudzību. Viņš gribēja būt draugs visiem, kurus uzskatīja par patiesiem Kristus draugiem. Tāpat viņš lielu sava laika daļu pavadīja ar bēgļiem un cilvēkiem no zemākās klases, neskatoties uz to, ka bija ļoti bagāts. Viņu vilka pie tiem, kas tiecās pie Kristus, neskatoties uz viņu dzīves ārējām izpausmēm. Pēc manām domām, tā ir vēl viena liela kristieša dzīves rakstura iezīme.

MorningStar Ministries

 

Uz krievu valodu tulkojusi Diāna Kirsanova.

No krievu valodas tulkojusi Ilze Platace

Avots: www.outpouring.ru 

Komentāri (0)  |  2015-10-13 07:26  |  Skatīts: 2535x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ