Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Dabīgi pārdabiskais kristietis – Atklāsmes grāmata


 Riks Džoiners
Vārds nedēļai

2016. gada 10. nedēļa

                         Šonedēļ mēs turpinām studijas no Atklāsmes grāmatas 1: 10:

«Tā Kunga dienā es tapu aizrauts garā un dzirdēju aiz manis balsi kā bazūni saucam:"

Frāze «Garā» (angļu tulkojumā ar lielo burtu) bieži tiek lietota, lai aprakstītu stāvokli garīgajiem piedzīvojumiem Svētajā Garā. Šādos piedzīvojumos garīgā realitāte kļūst reālāka par dabīgo. Tas notika ar Elīsas kalpu 2. Ķēniņu 6, kad pravietis lūdza: «atver viņam acis, ka viņš var redzēt!" (skat. 2. Ķēniņu 6:17). Pēc tam viņa kalps ieraudzīja eņģeļu karapulku, kas bija ar viņiem.

Šiem pārdzīvojumiem vajadzētu būt normāliem visiem kristiešiem. Kad mēs piedzimstam Garā no augšienes, mēs kļūstam «jauni radījumi» vai burtiski, jauns tips. Kā rakstīja viens no vecajiem: «Mēs neesam aicināti būt dabiski radījumi, kuriem kaut kad ir pārdabiski pārdzīvojumi, bet mēs esam aicināti būt garīgi radījumi, kuriem dažreiz ir dabīgi pārdzīvojumi». Jaunā radījuma daba ir tā, lai vairāk būtu mājās garīgajā realitātē, nekā dabīgajā. Tā ir normāla Jaunās Derības kristietība.

Atklāsmes grāmata radās Jānim šādā pārdzīvojumā. Šāda veida pārdzīvojumi atvieglina izpratni un tas ir pieejams visiem kristiešiem. Apustuļu darbi 2:17-18 saka, tuvojoties laiku beigām šie piedzīvojumi palielināsies. Šo laiku beigās mums vajadzīga šāda veida virzība, īpaša vadība, kas atnāk ar sapņiem, redzējumiem un pravietojumiem. Mums ir teikts, ka tie atnāks gan pie jauniem, gan vecākiem, vīriešiem un sievietēm, kas acīm redzot ietver katru no Dieva tautas.

Kā mums var būt šādi pārdzīvojumi? Palūdziet To Kungu par tiem. Maldu mācības saka, ka tad, ja jūs dzenaties pēc garīgiem pārdzīvojumiem, velns jūs piemānīs ar viltus pārdzīvojumiem. Šāds viedoklis ir pretrunā ar Kungu, kad Viņš apsolīja, ka tad, kad mēs Viņam lūgsim zivi, Viņš nedos mums čūsku (skat. Mateja 7:10). Dažiem cilvēkiem ir vairāk ticības velna spējām viņus piemānīt, nekā Tam Kungam vadīt viņus visā patiesībā. Tādi jau dzīvo maldos, ar savām bailēm ierobežoti no sava mantojuma Kristū.

Daži baidās lūgt pēc tādiem pārdzīvojumiem, jo baidās nobīties, kad tas notiks. Jāni nobaidīja dažas lietas, kuras viņš redzēja Atklāsmē. Taču ir labas bailes un sliktas bailes. Bailes no Tā Kunga ir labas bailes. Bailes, kas piedzīvotas garīgajā realitātē var būt spēcīgas, bet arī brīnišķīgas tai pašā laikā. Kas ir vēl svarīgāks, viņš mums var palīdzēt vairāk dzīvot Tā realitātē, kam mēs kalpojam.

Mums jādzīvo ticībā, bet nevis bailēs, un noteikti ne bailēs būt nobiedētam. Bailes, kas nāks pār tiem, kas nav sagatavojušies šiem laikiem, būs vēl sliktākas. Ja mēs nebūsim spējīgi saņemt pravietisko atklāsmi, mēs atradīsimies bīstamā vietā. Staigāšana ar To Kungu Garā padarīs šos laikus par pašiem brīnišķīgākajiem no visiem, kādos vien jebkurš, kas staigājis pa šo zemi ir piedzīvojis svētības.

 

MorningStar Ministries

Uz krievu valodu tulkojusi Diāna Kirsanova

No krievu valodas latviski tulkojusi Ilze Platace

 

Avots: www.outpouring.ru
Komentāri (0)  |  2016-04-23 07:48  |  Skatīts: 1509x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ