Piecas atslēgas fiziskai dziedināšanai.
Tās ir izstrādātas divdesmit piecu gadu ilgas dziedināšanas kalpošanas rezultātā.
.
Fakts ir tas, ka veselība un dziedināšana ir ikviena cilvēka dzīves sastāvdaļa, un mēs katrs saskaramies ar vajadzību pēc dziedināšanas.
Vai Tu vēlies piedzīvot efektīvākus lūgšanu rezultātus dziedināšanā?
Mēs esam pārliecināti, ka Dievs dziedina, un ka Jēzus brūcēs mēs esam dziedināti, bet tomēr kalpojot cilvēkiem dziedināšanā, ne vienmēr redzam gaidītos rezultātus. Šis „piecas atslēgas” dod vērtīgas atbildes uz jūsu jautājumiem: „Kāpēc?”.
„Dievs var darīt daudz vairāk nekā spējam lūgt vai varam iedomāties” (Ef. 3:20), bet tāpat zinām, ka cilvēki „iet bojā atziņas trūkuma dēļ” (Hozeja 4: 6). Sālamana pamācībās 4:7 ir teikts, ka ir jāatdod viss, lai iegūtu sapratni.
1.atslēga- PIEDOŠANA.
Tas, ko jūs lasāt ir dziļa patiesība, kas var atslēgt ievērojamu dziedināšanu to dzīvēs, kas to saprot. Jo vairāk kristieši ievēros šo principu, jo mēs būsim veselīgāka draudze visā pasaulē.
Piedošana- vārti dziedināšanai.
Vai jūs zināt, ka piedošana ir vārti uz dziedināšanu.
Vai jūs pietiekami apzināties, cik spēcīga ir piedošana?
„Ellel kalpošanas” dibinātājs un direktors Pīters Horrobins (Peter Horrobin) saka, ka piedošana ir „Dieva Meistar’ atslēga”, un ka tad, kad persona piedod kādam, tā ir visspēcīgākā lūgšana, tāda pati, kas pārmainīja pasaules vēsturi uz visiem laikiem.
Jēzus sacīja: "Tēvs, piedod tiem, jo tie nezina, ko tie dara" Lūk. 23:34
Divdesmit piecu dziedināšanas kalpošanas gadu pieredzē Ellel misija ir atklājusi, ka piedošana ir pati svarīgākā un spēcīgākā dziedināšanas atslēga. Mēs esam redzējuši neskaitāmu cilvēku daudzumu, kuri ir piedzīvojuši dziedināšanu un atbrīvošanu, jo viņi ir pielietojuši to savās dzīvēs.
Kā piedošana var izraisīt dziedināšanu?
Jesajas grāmatas 53. nodaļā mēs varam izlasīt par Krusta darbu.
„Taču viņš nesa mūsu sērgas un ciešanas, un mūsu sāpes viņš bija uzkrāvis sev, kurpretī mēs viņu uzskatījām par sodītu, Dieva satriektu un nomocītu.
Viņš bija ievainots mūsu pārkāpumu dēļ un mūsu grēku dēļ satriekts. Mūsu sods bija uzlikts viņam mums par atpestīšanu, ar viņa brūcēm mēs esam dziedināti.” Jes. 4- 5
Šajā Rakstu vietā mēs redzam, kad Jēzus tika savainots un mūsu grēku dēļ satriekts pie krusta, Viņš atvēra ceļu mūsu piedošanai.
Tad tajā pašā pantā ir rakstīts, ka saņēmām dziedināšanu tā paša upura pie krusta nopelna dēļ.
Te ir redzama cieša saite: starp Dieva piedošanas saņemšanu un dziedināšanas piedzīvošanu.
Piemērs „Jaunajā Derībā”:
Lūkas evaņģēlija. 5. nodaļā pie Jēzus tiek atnests paralizēts cilvēks. Tas ir pilnīgi skaidrs, ka viņš ir nogādāts pie Jēzus, lai tiktu dziedināts, bet Tas Kungs nesteidzas viņu tūlīt pat dziedināt. Jēzus saka: „Draugs, tavi grēki ir piedoti.” Pēc tam Jēzus teica : „Lai tu zinātu, ka Cilvēka Dēlam ir vara piedot grēkus..”, un Viņs dziedināja paralizēto.
Vispirms tas paralizētais saņēma piedošanu, tad viņš tika dziedināts.
Kas mūs kavē piedzīvot dziedināšanu?
Ja mēs saprotam, ka piedošana ir vārti uz dziedināšanu, tad ir viegli iedomāties, ka nepiedošana ir šķērslis dziedināšanai.
Jēzus sacīja „Ja jūs piedosiet cilvēkiem viņu pārkāpumus pret jums, tad Debesu Tēvs arī piedos arī jums jūsu pārkāpumus, bet ja jūs nepiedosiet cilvēku grēkus, tad Debesu Tēvs nepiedos jūsejos”. Mt. 6: 14- 15
Daudzi kristieši nesaprot nepiedošanas indējošo efektu. Tā var būt par iemeslu visu veidu slimībām.
Ja mēs patiesi no sirds piedodam tiem, kas mūs ir sāpinājuši, mēs saņemam Dieva piedošanu mūsu grēkiem, un dziedināšanas vārti kļūst plaši atvērti.
Es jūs iedrošinu jautāt Dievam, vai ir kāds, kam mums ir jāpiedod, un tad mēs varam lūgt pašu spēcīgāko lūgšanu uz zemes.
Kristus mīlestībā,
Jill Southern-Jones
NETS direktore
www.NeverEverTheSame.com
Turpinājums sekos...
Dziedināšanas Istabas:
https://gaismapasaulei.lv/22-dziedinasanas-istabas/