Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

"Gaisma Pasaulē" uzaicina uz Gordona Van Veilena kalpošanu Latvijā


Dievkalpojumi ar Gordonu van Veilenu no 1. septembra līdz 7. septembrim.

Dievkalpojumu programma:
sestdien, 1. un svētdien 2. septembrī Priežu ielā 6, Gardenē, Dobeles novadā, Vasarsvētku draudzē;

pirmdien, 3. septembrī, Liepājas ielā 14, plkst. 18:00, (pensionāru biedrības "Rumbiņa" telpās) Kuldīgā;

otrdien, 4. septembrī, Liepājas ielā 14, plkst. 18:00, (pensionāru biedrības "Rumbiņa" telpās) Kuldīgā;

trešdien, 5. septembrī, Embūtes ielā 10, plkst. 18:00, Ventspilī, Vispasaules Kristīgās sadraudzības draudzē;

ceturtdien, 6. septembrī, plkst. 18:30, Mazā Nometņu ielā 45/53, Rīgā, draudzē "Kristus uzvara";

piektdien, 7. septembrī, plkst. 19:00, Uriekstes ielā 3 (1.st. Konferenču zālē), Rīgā, dievkalpojums "Dieva Tēva sirds".

 

Semināros galvenie temati, par kuriem runāja Gordons bija:

  • intimitāte ar Dievu un Viņa balss dzirdēšana, kura lielā mērā ir atkarīga no mūsu paklausības Kungam;
  • slimības var būt miesā, dvēselē un garā un katrā no tām slimību cēloņi var būt gan miesīgi, gan no dvēseles, gan garīgi. Lai tajā orientētos ir vajadzīga Svētā Gara vadība;
  • ja mēs gribam būt Svētā Gara vadīti, ir nepieciešams klausīties Svēto Garu, ļaut Viņam caur mums runāt mēlēs un darboties Svētā Gara dāvanās.

“Cilvēks, kas staigā ar Dievu”- tā Gordons raksturo pats sevi.

Viņš ir pilnīgi nodevis savu dzīvi Kungam, un dzīvo Svētā Gara vadībā.

Gordons van Veilens piedzima Nīderlandē baņķiera ģimenē. Ieguvis ģeologa izglītību, tomēr nav strādājis savā profesijā, bet visu savu dzīvi veltījis kalpošanai Dievam. Ieguvis doktora grādu teoloģijā un bijis vasarsvētku draudžu mācītājs, kura sludināšanas grafiks draudzēs bija sastādīts ilgu laiku uz priekšu.

Pēc tēva nāves Gordons saņēma mantojumu un domāja, ka varēs bez finansiālām problēmām kalpot līdz mūža beigām, bet saņēmis pamudinājumu, viņš tomēr paklausīja Kungam un ziedoja visu mantojumu kristīgām misijām, lai viņa paļāvība nebūtu balstīta uz naudu, bet Dievu.

Kā jau ģeologa izglītību ieguvis, Gordons van Veilens bija racionāli domājošs cilvēks, kura izvēles balstījās uz zināšanām, pieredzi un loģisku domāšanu, bet aizrāvies ar Svētā Gara vadības meklēšanu, viņš pierādīja, ka jebkurš ticīgais Kristum (pat tik loģisks un racionāli domājošs, kā Gordons), var iemācīties paklausīt Svētā Gara vadībai un kalpot pravietošanas dāvanās un dziedināšanā, ja patiesi no visas sirds un neatlaidīgi tam nododas.

Gordons van Veilens ir bijis kopā ar savu sievu “Dziedināšanas Istabu” uzsācējs un direktors Zeewolde pilsētā (Holande). Pēc sava dzīves biedres nāves, Gordons kalpo daudzās pasaules valstīs, apmācot ticīgos un uzsākot dziedināšanas, un pravietošanas kalpošanas. Viņš ir “Īpašais Dziedināšanas Istabu sūtnis Eiropā”. Viņa iemīļotākais mācīšanas temats ir “Dieva balss dzirdēšana”. Gordons ir vairākkārtīgi apmeklējis Latviju, lai kalpotu draudzēs dažādās pilsētās.Papildus informācija pa e-pastu: gaisma.j@inbox.lv; t.27175728


Pasākumus organizē: "Dziedināšanas Istabas Latvijā" un kristiešu kalpošana "Gaisma Pasaulē"

 

 

Komentāri (0)  |  2018-08-15 06:58  |  Skatīts: 5223x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ