Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Gordon van Veelen "Par pravietošanas dāvanu"


 Atkārtoti izdota Gordona van Veelen grāmata "Par pravietošanas dāvanu".
Informācija par grāmatu un tās iegādi e-pastā: Gaisma@swisscows.email

Grāmata ir par pravietošanas praktizēšanu (mācīšanās un prakses ceļš) un kā attīstīt Dieva balsi.

Pēc Gordona teiktā:
"Rakstīdams šo grāmatu, es centīšos būt ļoti godīgs un atklāti runāt par manām kļūdām un to, ko no tām esmu iemācījies. Kad es kā Eiropas Dziedināšanas Istabu sūtnis mācīju par Gara dāvanām Nīderlandē un ārpus tās robežām, bieži gadījās dzirdēt: “Šī ir pirmā reize, kad dzirdu tik vienkāršu un saprotamu skaidrojumu par pravietošanas praktisku pielietojumu. Gribētos, lai būtu grāmata par to. Vai jūs varētu tādu uzrakstīt?

 
Šī grāmata nav iecerēta kā sistemātisks Bībeles studiju materiāls. Tā vairāk līdzinās piedzīvojumu ceļojumam. Es aicinu tevi līdzi šajā ceļojumā, kura laikā pastāstīšu dažādus notikumus un padalīšos pieredzē, ko esmu guvis, Svētā Gara vadībā daudzus gadus pravietojot un kalpojot Dziedināšanas Istabu kontekstā. Protams, es to papildināšu ar piemēriem no Rakstiem. Es labi saprotu, ka citu ticīgo gara dāvanu pilnveidošanas pieredze var būt citādāka. Es stāstu par sevi un savu pieredzi, un ceru, ka tas tevi ieinteresēs un pamudinās izzināt dāvanas, kuras Svētais Gars ir ielicis tevī.
Vēl tikai vēlos piebilst, ka no sirds mīlu Jēzu, Tēvu un Svēto Garu.

Tādējādi, manā gadījumā Gara dāvanas neatraisījās patvaļīgi, bet bija pūļu un ticībā spertu soļu rezultāts. Manuprāt, pat tiem, kas viegli gūst iedvesmu, pienāks brīdis, kad būs jāsper soļi ticībā, lai attīstītu Gara dāvanas."
 

“Cilvēks, kas staigā ar Dievu”- tā Gordons raksturo pats sevi.

Viņš ir pilnīgi nodevis savu dzīvi Kungam, un dzīvo Svētā Gara vadībā.

Gordons van Veilens piedzima Nīderlandē baņķiera ģimenē. Ieguvis ģeologa izglītību, tomēr nav strādājis savā profesijā, bet visu savu dzīvi veltījis kalpošanai Dievam. Ieguvis doktora grādu teoloģijā un bijis vasarsvētku draudžu mācītājs, kura sludināšanas grafiks draudzēs bija sastādīts ilgu laiku uz priekšu.

Pēc tēva nāves Gordons saņēma mantojumu un domāja, ka varēs bez finansiālām problēmām kalpot līdz mūža beigām, bet saņēmis pamudinājumu, viņš tomēr paklausīja Kungam un ziedoja visu mantojumu kristīgām misijām, lai viņa paļāvība nebūtu balstīta uz naudu, bet Dievu.

Kā jau ģeologa izglītību ieguvis, Gordons van Veilens bija racionāli domājošs cilvēks, kura izvēles balstījās uz zināšanām, pieredzi un loģisku domāšanu, bet aizrāvies ar Svētā Gara vadības meklēšanu, viņš pierādīja, ka jebkurš ticīgais Kristum (pat tik loģisks un racionāli domājošs, kā Gordons), var iemācīties paklausīt Svētā Gara vadībai un kalpot pravietošanas dāvanās un dziedināšanā, ja patiesi no visas sirds un neatlaidīgi tam nododas.

Gordons van Veilens ir bijis kopā ar savu sievu “Dziedināšanas Istabu” uzsācējs un direktors Zeewolde pilsētā (Holande). Pēc sava dzīves biedres nāves, Gordons kalpo daudzās pasaules valstīs, apmācot ticīgos un uzsākot dziedināšanas, un pravietošanas kalpošanas. Viņš ir “Īpašais Dziedināšanas Istabu sūtnis Eiropā”. Viņa iemīļotākais mācīšanas temats ir “Dieva balss dzirdēšana”. Gordons ir vairākkārtīgi apmeklējis Latviju, lai kalpotu draudzēs dažādās pilsētās.

Grāmatu ir iespējams iegādāties kristīgās literatūras veikalā “Amnis” Lāčplēša ielā 37, Rīgā un

kristīgajā grāmatnīcā "Tava izvēle" Rīgā, Puškina ielā 5.

 

Biedrība "Gaisma pasaulē"

 

 

Komentāri (0)  |  2023-08-07 06:17  |  Skatīts: 1083x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ