Riks Džoiners
Vārds nedēļai
Dzīves ceļš 21.daļa.
Kā īsumā jau dalījos ar savām pārdomām iepriekšējā nedēļā, 1987.gadā man bija redzējums par to, ka tautas, kas toreiz bija zem komunisma jūga, baudīs arvien lielāku brīvību, laikā, kad tautas, demokrātiju un brīvību zinošas, kritīs arvien lielākās važās. Man tika parādīts daudz citu notikumu, ko pierakstīju savā grāmatā „Pļauja”, un tie tagad notiek. Praktiski visas tautas, kas toreiz atradās komunismā, bauda arvien lielāku brīvību, kaut arī šī virzīšanās notiek ar palēcieniem. Bet mēs zaudējam brīvību bīstami ātri.
Tajā pašā laikā, Kristū pieaugošie cilvēki kļūst brīvāki, kā jebkad iepriekš. Šī iemesla dēļ, kristietība ir augusi un turpina uzplaukt dažās visnomāktākajās valstīs. Norobežojums starp vergiem un brīvajiem būs arvien redzamāks šīs tendences attīstības gaitā. Kā jau teicu iepriekšējā nedēļā, viens no galvenajiem atšķirības punktiem būs starp tiem, kas arvien vairāk paļaujas uz valdību un tiem, kas aug ticībā uz Dievu. Tam jākļūst par svarīgu jautājumu katram ticīgajam.
Izpētot šīs neatbilstības starp šīs pasaules valdību un tuvojošos Dieva Valstību, kā ticīgie, padomāsim: ja mums nebūtu cerības Kristū, tad arī mēs liktu visas cerības uz valdību. Cilvēkiem vairs nav kur vērsties. Mums nevajag nosodīt tos, kas skatās uz pasaules valdībām, kā atbildi uz visām mūsu problēmām. Bet mums vajag palīdzēt viņiem redzēt brīnišķīgo Cerību uz To, Kas nekad mūs neatstās un nepametīs, un nepievils. Tieši tāpēc Amerikā tik ļoti ir vajadzīga vēl viena Lielā Atmoda, lai atgrieztos uz īstā ceļa, liekot savu cerību uz Dievu, nevis uz cilvēku, kā arī, lai lai atgrieztu valdībai viņa sākotnējo funkciju – kalpošanu tautai, tā vietā, lai pārvērstu tautu valdības kalpos.
Mums vajag redzēt to, kur mēs esam un kurp virzāmies, lai noteiktu pareizu kursu. Aizdomājieties vien: Amerika tuvojas tādam vēstures punktam, kad jau vairāk kā 50% visu amerikāņu savus ienākumus, tā vai citādi, gūst no valdības. Ja jūs šajā skaitā iekļausiet to darbinieku skaitu, kuru kompānijau bizness galvenokārt griežas ap kontraktiem ar valdību, tādām kā aizsardzības industrija, tad šis skaitlis būs vēl lielāks. Jaunais bruņošanās likums tika pieņemts, un tagad šis skaitlis tuvojas 60%. Katra totalitāra valsts, tieksmē pēc vēl lielākas varas pār cilvēkiem ir centusies kļūt par visu pamata vajadzību apmierinātāju tautā. Gadsimta gaitā ši stratēģija arvien vairāk ir iegūlusi Amerikas būtībā, bet pēdējos gados tā ir pieķērusies mūsu tautai pie kakla kā žņaugs.
Mēs neesam tālu no tā punkta, kad šo tendenci vairs nevarēs pagriezt atpakaļ, un mēs arvien no jauna pārliecināmies, ka turpināt šajā virzienā ir vienkārši nepieņemami. Kas notiks? Krīze, kuras pirmās pazīmes mēs redzam Eiropas Savienībā, kas tikai nedaduz mūs ir apsteigusi šajā virzienā. Nekad vēl valdība nav bijusi spējīga noturēt eonomiku virs ūdens, kad pat 40% iedzīvotāju ir saņēmusi savus ienākumus no valdības.
Pirms valdības, kas cenšas būt par visu priekš visiem, cieš krahu šādas pašiedomības iespaidā, viņi noved līdz nabadzībai tautu, pār kuru tiek veikti šie pārbaudījumi. Labs piemērs tam ir Zimbabve. Kādā brīdī šī valsts bija Āfrikas pērle, tikpat spēcīga un plaukstoša kā Dienvidāfrika. Tagad šīs valsts ekonomika ir pilnībā sagrauta, arī kultūra.
Šī brīnišķīgā, plaukstošā valsts ir pārvērtusies par Āfrikas Haiti.
Pat Tonijs Blērs, Lielbritānijas bijušais premjerministrs, brīdināja, ka Eiropa neizdzīvos, ja nevaldīs pār valstīm atbilstoši savām „tiesību mentalitātēm”. Apbrīnojami, ka tāds apgalvojums nāk no liberālas Darba partijas līdera, kas ir viena no lielākajām partijām šajā valastī. Viņam taisnība, un tagad, praktiski, katrs līderis Eiropas Savienībā to zina. Bet viņi nezina, kā šo kursu pagriezt atpakaļ.
Tas viss norāda uz „zvēru”Atklāsmes grāmatā. Šis zvērs ir pasaules domāšanas veida rezultāts – „humānisms” pretstatā debesu domāšanas veidam- Dieva pielūgsmei un tieksmei pēc Viņa. Šis zvērs ir daudz lielāks par marksismu, tomēr šī filozofija ir viena no galvenajām saknēm. Savā būtībā, tā ir cilvēka lepnības augstākā virsotne, kas paziņo, ka viņa zina, kas ir labāk priekš citiem, tiecoties šos citus kontrolēt, nevis vērsties pēc palīdzības un vadības pie Dieva.
Mateja 24.nodaļā Dievs skaidroja, ka pelavas tiks savāktas kopā, lai tās iemestu ugunī. Visas filozofijas, reliģiozie uzskati, kas izpaužas šajā ļaunumā, beigās apvienosies, un pienāks tāds laiks, ka jums nāksies pakļauties šim zvēram, lai būtu iespēja pārdot, pirkt, vai nokārtot darījumus. Tomēr, īstajiem kristiešiem nebūs nepieciešamības pirkt vai pārdot zvēra sistēmas vidū, jo viņiem būs īstais avots, un viņi veidos citu ekonomiku nākošajā valstībā. Galējā šo divu ticības apliecinājumu sadursme- ticības cilvēkam un ticības Dievam- nebūs ilga, jo tautas ieraudzīs atšķirību un nāks pie gaismas, kā mums ir solīts Jesajas 60: 1- 5.
Rick Joyner „Morningstar Ministries” president
https://outpouring.ru/news/2012-07-20-5118
No krievu valodas tulkojusi Inga Krūmiņa