Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Sieviete apgalvo, ka 16 gadus izdzīvojusi bez naudas


 Apollo, redakcija@apollo.lv

Pirmdiena, 2013. gada 5. augustsVācijas pilsone Heidemarija Švermera 16 gadus spējusi pilnvērtīgi dzīvot, pilnībā iztiekot bez naudas, raksta ārvalstu mediji, atsaucoties uz sievietes stāstīto intervijā žurnālam «Business Inside».

69 gadus vecā sieviete intervijā sacījusi, ka 1996.gadā pieņēmusi lēmumu veikt eksperimentu un pierādīt pasaulei, ka ir iespējams dzīvot bez naudas. Sieviete sākusi ar to, ka visu savu naudu, kas viņai bijusi iekrāta, ziedojusi labdarībai.

Pēc tam viņa devusies ceļojumā ar autostopiem pa Eiropu. Arī tagad viņa daudz ceļo, raksta grāmatu un lasa lekcijas, par ko gan viņa nekādu finansiālu atlīdzību nesaņem. Visu nepieciešamo izdzīvošanai cilvēki viņai sagādā, pateicībā par sniegtajām lekcijām. Savu 800 eiro lielo pensiju sieviete atdodot mazturīgajiem.

Sieviete apgalvo, ka laikā, kad slimojusi, viņa izmantojusi vien dabas veltes, lai ārstētos. Viņa stāsta, ka slimojusi ļoti reti, jo visās kaitēs ir vainojams stress, bet stresu rada nekas cits kā dzīšanās pēc naudas.

Pensionāre bieži mainot dzīvesvietu, vienā vietā apmetoties vien nedēļu. Viņa ir gatava veikt jebkādus darbus, lai sarūpētu sev iztiku, nereti strādājot par «vēdera tiesu». Sieviete piestrādā arī par aukli, pretī lūdzot pajumti.

Sākotnēji sieviete mēģinājusi pierādīt, ka spēj iztikt bez naudas vienu gadu, bet vēlāk sapratusi, ka vēlas turpināt šo savdabīgo eksperimentu. Tagad tas kļuvis par viņas dzīvesveidu.

Sievietes stāsts iemūžināts dokumentālajā filmā «Dzīve bez naudas».

 

Komentāri (0)  |  2013-08-13 05:50  |  Skatīts: 3281x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ