Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Tiecoties pēc Viņa


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 21. daļa

         
           Es dalījos ar savu piedzīvojumu šo studiju ietvaros nevis kā liela kristieša dzīves piemērs, bet tādēļ, lai nodemonstrētu to, ko esmu iemācījies, cenšoties dzīvot tādu dzīvi. Šeit mēs apspriežam dzīvi, cenšoties pēc Dieva augstākās balvas Jēzū Kristū, kā to ir aprakstījis apustulis Pāvils. Tas ir pieejams visiem, kas To Kungu mīl vairāk par jebko citu šajā dzīvē, un kas Viņa gribas izpildīšanu vērtē augstāk par visu, ko viņi var sev iegūt.


Kā Pāvils rakstīja Filipiešiem jau savas dzīves beigās, ka viņš neuzskata, ka ir sasniedzis šo vainagu, «bet vienu gan - aizmirsdams to, kas aiz manis, stiepdamies pēc tā, kas priekšā, es dzenos pretim mērķim, goda balvai - Dieva debesu aicinājumam Kristū Jēzū». (Filipiešiem 3:13-14). Uz to bija fokusēta viņa dzīve. Kā es jau dalījos, laiku pa laikam es novirzījos no šī fokusa, kā visdrīzāk arī daudzi citi. Bet kristieša brīnišķīgā dzīve ir censties pēc šīs balvas. Ja jūs esat no tā novērsušies, bet tagad jūtat, ka tas jūs atkal aizrauj, nesvārstieties.

Divas pašas lielākās lamatas tiem, kas skrien sacīkstēs, cenšas pēc augstākās balvas, ir lepnība un kārdinājumi (nomaldīšanās). Un mēs tajās iekrītam, ja sākam sevi vērtēt augstāk nekā citus tā dēļ, ko darām vairāk Tam Kungam, vai sākam domāt, ka esam visu sasnieguši, uz ko bijām aicināti.

Ja apustulis Pāvils jau tik ekstraordināras un monumentālas dzīves beigās neuzskatīja, ka ir sasniedzis augstāko balvu, tad visdrīzāk mēs nevaram vērtēt, ko mēs esam sasnieguši savā dzīvē. Tie, kas sasniedza, būs tik lielā mērā iegrimuši Kristū, ka viņi jau sen nedomā par sevi un par to, ko viņi tur sasniedz. Jo augstāk mēs paceļamies Viņam sekojot, jo mazāk atceramies par to, ko saņemam, un jo vairāk esam veltījušies tam, lai Tas Kungs saņemtu balvu par Savu upuri. Un tā ir patiesā dzīve, kas aprakstīta Galatiešiem 2:20, kad «nedzīvoju es, bet manī dzīvo Kristus».

Kāda būtu mūsu dzīve, ja galvenā tiekšanās nebūtu, ko var saņemt, bet ko var izdarīt Viņam?

 

MorningStar Ministries

 

Uz krievu valodu tulkojusi Diāna Kirsanova.

No krievu valodas tulkojusi Ilze Platace

Avots: www.outpouring.ru

 

Komentāri (0)  |  2015-06-29 04:44  |  Skatīts: 2248x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ