Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Patiesi lieli kristieši


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 23. daļa


        Cenšoties saprast, kāda ir lielo kristiešu dzīve, mums ir jāatmasko mīts par to, ka paši lielākie kristieši ir tie, kas ir vispazīstamākie. Tie, kas ir par citiem pazīstamāki virs zemes, var būt mazākie Debesīs. Bet tos, kas visvairāk ir aizņemti Debesu valstībā, uz zemes gandrīz nepazīst. Liels garīgs spēks pār cilvēkiem vēl nav tas pats, kas liela vara no Dieva.


Vēsturē daudzi lieli vīri un sievas, kas stāvēja lielu Dieva kustību priekšgalā, tur varēja būt tikai pateicoties tiem nepazīstamajiem cilvēkiem, kas lūdza aiz kulisēm. Mēs to visu uzzināsim lielajā Tiesas Dienā, kad atvērs Dzīvības Grāmatu. Dzīvības Grāmata ir Dieva hronika, kur kārtīgi ir ierakstīta visas cilvēces un katra atsevišķā cilvēka vēsture. Jēzus domāja tieši par šo grāmatu, kad teica, ka mums ir jāpriecājas, ka mūsu vārdi tajā ir ierakstīti. Tikt iekšā Dieva vēstures hronikā ir daudz labāk nekā ieiet cilvēces vēsturē.

Kā izmainīsies mūsu dzīves, ja mēs koncentrēsimies uz to, lai būtu pazīstami vairāk Dievam nekā cilvēkiem? Tas Kungs teica, ka daudzi atnāks pie Viņa Tiesas Dienā, lepojoties ar daudziem lieliem darbiem, kas veikti Viņa Vārdā, bet Viņš tiem teiks: «ejiet prom», jo Viņš tos nekad nav pazinis (skat Mat. 7:22-23). Viņu problēma nebija, ka viņi nebūtu pazinuši To Kungu, bet Tas Kungs nepazina viņus. Kā tas var būt?

Vārds «pazīt» grieķu oriģinālā nenozīmē to, ka Viņš nepazīst, kas viņi tādi ir. Tur runa iet par dziļāku pazīšanu nekā starp vīru un sievu. Liela kristieša dzīve nav balstīta uz to, ko viņš dara, bet uz to, par ko viņš kļūst. Vai mēs kļūstam arvien līdzīgāki Kristum, jo mēs arvien tuvojamies Viņam un maināmies viņa slavas attēlā?

Lielākā un brīnišķīgākā kristieša dzīve ir dzīve, kas līdzīga Kristum. Tas notiek tik lielā mērā, kā mēs tuvojamies Viņam, un kā Viņš sola, Viņš tāpat tuvojas mums. Bet mēs maināmies, skatoties Viņa Godībā. Kā mēs redzam Evaņģēlijā, Tā Kunga brīnumi un darbi tiek aprakstīti, lai atklātu Viņa slavu. Tādēļ tuvošanās viņam ieslēdz sevī to, ka Viņš mūs lieto, lai mēs darītu Viņa darbus. Un tomēr darbi ir attiecību auglis. Tie ir attiecību nevis procesa pētīšanas vai pūļu un ciešanu rezultāts.

Augļu koks nes augļus, jo tas ir augļu koks. Tie nesaspringst un nepieliek pūles, lai nestu augļus. Augļu nešana ir tā rezultāts, kas ir koks, nevis tā, ko tas dara. Labs koks, kas stādīts labā augsnē, nesīs labus augļus. Iepazīstot To Kungu, tuvojoties Viņam, mēs redzēsim, ka augļi tiks atnesti dabīgā veidā. Kā Viņš teica Jāņa 15, ja jūs nenesiet augļus, tas ir tādēļ, ka nepaliekat Viņā. Mēs Tā Kunga darbus nedarām Viņam, bet kopā ar Viņu.

 

 

MorningStar Ministries

 

Uz krievu valodu tulkojusi Diāna Kirsanova.

No krievu valodas tulkojusi Ilze Platace

Avots: www.outpouring.ru

 

Komentāri (0)  |  2015-07-28 04:46  |  Skatīts: 1988x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ