Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Viņa sirds attieksme uz atjaunošanu


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 25. daļa

         
       Mēs pārrunājām, kā mēs maināmies, ieraugot Tā Kunga godību Viņa kalpošanā un dāvanās, bet VISI Viņa būtības aspekti atklāj Viņa slavu, kad mēs uz tiem raugāmies, tad tādā pat veidā caur to maināmies. Pati lielākā no Viņa rakstura iezīmēm ir mīlestība. Citas Viņa rakstura iezīmes ir miers, pacietība, uzticība, un tas visas kopā veido Gara augli. Tādēļ, lai pieaugtu gudrībā un augumā tāpat kā Viņam, mums ir jāaug Gara dāvanās un Gara augļos.


Viņa godība tāpat izpaužas Viņa nodomos. Kad Tas Kungs kaut ko darīs, kaut ko cels vai atjaunos, mēs redzēsim Viņa slavu Viņa darbos un varēsim mainīties, uz to raugoties. Ābrahāms sāka savas svešniecības gaitas, jo redzēja Dieva Pilsētas celtniecību. Viņš visu atstāja, ko pirms tam bija zinājis, un kā sastāvdaļa viņš bija bijis. Tādēļ mēs maināmies, jo esam daļa no kaut kā, ko ceļ Tas Kungs: Viņa projekta, misijas, u.t.t.

Kad es biju tikko jaunatgriezies kristietis, mani iedvesmoja Dieva nodoms par atjaunošanu. Ja izlasītu kopā Bībeles pirmās trīs nodaļas un pēdējās trīs nodaļas, tiek zīmēta pilnīga aina. Viss, kas ir uzrakstīts starp tām, seko vienam mērķim – galvenajam Dieva mērķim - atjaunošanai. Viņa nodoms ir atjaunot visu, kas bija pazaudēts krišanas grēkā rezultātā. Mēs redzam daudzos pravietiskajos rakstos, tādos kā Jesaja 11, ka Tas Kungs pilnībā atjauno zemi, lai tā kļūtu par tādu paradīzi, kāda tā pašā sākumā bija paredzēta. Kad mēs piedzimstam no augšienes, Viņš iesāk mūsos atjaunošanas procesu. Bet pēc tam mēs esam aicināti būt par Viņa atjaunošanas ieročiem, kad mēs kopā ar Viņu valdīsim nākamajos laikos. Un šajos laikos mēs mācāmies tieši to, un izejam sagatavošanas kursu.

Tādēļ tik ilgi, kamēr zeme nav pilnībā atjaunota, galvenā dalība Dieva darbā ir tā, lai būtu sirds, kas tiecas atjaunoties. Visu dzīvi man tika doti arvien lielāki atjaunošanas „projekti”. Daži no tiem bija ēkas. Mēs nopirkām bijušo viesnīcu un konferenču zāli, un ēkas bija tik vecas, ka visi uzskatīja, ka tās vairs nevar atjaunot. Bija grūti, bet šo darbu nevar salīdzināt ar to, kad Dievs dod mums cilvēkus, kuriem ir nepieciešama atjaunošana. Vēl jo vairāk, nekas tā nepalielināja manu izpratni par Dievu un Viņa nodomiem, neatvēra man Viņa mīlestības dziļumus pret mums, kā piedalīšanās atjaunošanas darbā.

Protams, mēs arī visi vēl arvien izejam atjaunošanas procesu. Mums visiem ir jābūt ļoti pateicīgiem Dievam par to, ka Viņš nevienu un neko neizmet vienkārši nepilnību dēļ, bet atjauno. Vai mums ir Viņa sirds šinī lietā? Es esmu ievērojis, ka maz kam tā ir. Bet, ja tā ir Viņa nodoma šajos un nākamajos laikos galvenā daļa, tad mums ir jāierauga Viņa slava un Viņa sirds attiecībā uz atjaunošanos. Viens no paņēmieniem, kā uzzināt, ka kādam ir saistība ar šo Dieva nodomu, ir tas, vai cilvēkam ir žēlastība pret tiem, kas grēko vai kuru dzīvē ir problēmas.MorningStar Ministries

 

Uz krievu valodu tulkojusi Diāna Kirsanova.

No krievu valodas tulkojusi Ilze Platace

Avots: www.outpouring.ru

 

 

Komentāri (0)  |  2015-08-02 06:40  |  Skatīts: 1875x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ