Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Atjaunošana


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 26. daļa


         Pagājušajā nedēļā mēs pieskārāmies atjaunošanas tematam. Tas ir pats svarīgākais darbs, kuru Dievs dara šajos laikos. Šis process ietver sevī izpirkšanu, samierināšanu un dažos gadījumos pazaudētā atgriešanu. Mēs nevaram būt vienoti ar Dievu, neesot vienoti ar šiem Viņa nodomiem.

Vienas no pašām nopietnākajām grūtībām, ar kurām man vajadzēja sadurties, kad es biju atjaunošanas procesa dalībnieks, bija mana tendence ierobežot krusta spēku izpirkšanas un atjaunošanas darbā. Šī tendence gandrīz vienmēr bija manas personīgās nepatikas rezultāts attiecībā pret konkrētiem grēkiem, vai dažreiz man bija vienkārši šoks. Un tomēr, kamēr es biju gatavs sekot Kungam šinī lietā, mana sirds un izpratne paplašinājās, un es pārgāju jaunā uzticības līmenī krusta spēkam, Dieva žēlsirdībai un Viņa žēlastībai.

Es nonācu pie ticības, ka cik dziļi velns ir ienācis cilvēka dzīvē, tik pat dziļi to var piepildīt Dievs, līdzko velns tiek izdzīts. Caur to cilvēka vājības pārvēršas par viņa spēku. Kad mēs sākam to saprast, mēs sākam skatīties uz lietām, kas citreiz mūs varēja aizvainot, kā uz iespēju ieraudzīt Dieva žēlastības darba spēku. Taču man šis process bija garš un smags, un es vēl arvien saņemu izaicinājumu no Dieva žēlastības. Tādēļ es saprotu, kādēļ daži vēl grūti ieiet tajā, un es pret viņiem arī izturos ar līdzjūtību.

Neskatoties uz to, ka es biju iesaistīts dažos publiskos atjaunošanas procesos (ēkas, cilvēki), bet vienalga nevaru teikt, ka biju tur ļoti veiksmīgs. Es tik daudz iemācījos Heritedža Grand Hotel (Heritage Grand Hotel) un Konferenču centra ēku atjaunošanas procesā, ka tad, kad mēs tikko sākām, man gribētos, lai man būtu bijušas tās zināšanas, kas man ir tagad, jo tad es būtu bijis veiksmīgāks. Katru reizi, kad mēs strādājam ar kādu cilvēku, es domāju to pašu. Taču neviens nobriedušais nav autiņos, mēs pieaugam caur pieredzi. Es domāju, ka es caur to pieaugu, bet man vēl ir ļoti tālu līdz beigām.

Dažreiz es domāju, cik varena būtu draudze, ja Jēzus būtu palicis uz zemes pēc Savas augšāmcelšanās un vadītu draudzi Pats. Padomājiet par izaicinājumu, ar kuru sastapās tie, kas atgriezās Vasaras svētkos, kad skatījās uz saviem līderiem: „Vai tie nav tie, kas nodeva To Kungu, kas aizbēga, kad Viņam tie bija visvairāk vajadzīgi?”. Viņu līderi, un patiesībā paši nozīmīgākie līderi draudzes vēsturē, bija tālu no pilnības, kad viņi sāka kalpošanu, un visdrīzāk nerādīja pilnības piemēru, kad nonāca līdz nāvei. Arī viņi ceļā daudz kļūdījās, bet palika atvērti labojumiem, tādēļ gan viņiem, gan mums ir iespēja mācīties no viņu kļūdām.

Ir viegli iedomāties, ka galvenais iemesls, kādēļ Tas Kungs tūlīt nepaņēma visu varu uz zemes Savās rokās pēc Savas augšāmcelšanās, bija tādēļ, ka Viņš deva Savai tautai iespēju iemācīties Viņa ceļus; un pat vēl vairāk- lielākā mācīšanās notiek no kļūdām. Šī doma var būt šausminoša tik ilgi, kamēr mēs pietiekoši nesaprotam Dieva sirdi attiecībā uz atjaunošanu. Es nedomāju, ka Dievs gribēja, lai Ādams un Ieva sagrēkotu, bet, kad tas notika, tas kļuva par iespēju visai radībai ieraudzīt Viņa mīlestības un pacietības dziļumu jaunā līmenī. Un tas pats attiecas arī uz mūsu grēkiem un kļūdām.

Labāk ir vispār nekrist, bet tiem, kam ir vairāk piedots, ir tendence vairāk mīlēt, jo viņi ir pārdzīvojuši lielāku Viņa mīlestību. Mēs tikai nedrīkstam krist galējībās, par kurām brīdināja Pāvils: daži muļķīgi domāja, ka viņiem jāgrēko, lai pārdzīvotu lielāku Viņa žēlastību. Tie, kas uzķeras uz šīs iznīcinošās idejas āķa, var būt ļoti tuvu bojāejai. Un tomēr mūsu nepilnības var kļūt par iespējām, lai parādītos Dieva mīlestības dziļums, kas motivē Viņa izpirkšanas, salīdzināšanas un atjaunošanas dāvanas.

Būtība ir tāda, ka mums nevajag turpināt nosodīt sevi un citus par grēkiem un kļūdām, bet drīzāk jāizlieto šīs kļūdas, lai atklātu Dieva sirdi. Tam tāpat ir nepieciešama atklāsme par to, ka Viņa sirds mums ir tāda, ka Viņš mūs neatstās grēkā, bet Viņa krusta žēlastība ietver sevī spēku pārvarēt grēku. Tādēļ mums ir jābūt atklāsmei par to, kāds ir mūsu grēks, lai būtu grēku nožēla, kas atbrīvo Viņa žēlastību.

 

MorningStar Ministries

 

Uz krievu valodu tulkojusi Diāna Kirsanova.

No krievu valodas tulkojusi Ilze Platace

Avots: www.outpouring.ru

 

Komentāri (0)  |  2015-08-10 05:58  |  Skatīts: 2354x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ