Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

No nespējas uz uzticības pilnu paļāvību


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 27. daļa


        Kad Tas Kungs mani aicināja nodarboties ar grūto atjaunošanas projektu, tie bija gan paši labākie, gan sliktākie laiki. Viņš man deva tādus projektus, ar kuriem neviens cits negribēja nodarboties. Es cietu no tiem, bet visvairāk cieta mana reputācija, dažas lietas noveda to tik tālu, ka es pazaudēju labus draugus. Bet līdz ar to es tā iepazinu Tā Kungs sirdi, kā nekad nebūtu uzzinājis tikai studējot. Jo grūtāka lieta, jo dziļāk es Viņu iepazinu un jo lielāku gandarījumu es saņēmu no darba, un, domāju, ka augļu arī bija vairāk.


Mēs visi esam atjaunošanas projekti. Tas ietver sevī mūsu prāta atjaunošanu, uzvedības izmaiņas. Tas tāpat ietver pieaugšanu Gara augļos, kad mēs atstājam miesīgo būtību, aprokam savu veco cilvēku un veco dabu. Taču man ir zināmas pretenzijas pret terminu, kuru daudzi lieto „iekšējā cilvēka dziedināšana”, jo es domāju, ka tas nav nekas cits kā vecā cilvēka atrakšana un mēģinājums to dziedināt, tā vietā, lai to atstātu un vienkārši pieņemtu savu jauno dabu, kuru var atrast tikai Kristū, un sākt dzīvot ar to.

Taču ir dažas pieļaujamas „iekšējās dziedināšanas” jeb cīņa ar cietokšņiem, kuri ir iekšā nostiprinājušies, un kas prasa iejaukšanos, lai cilvēks varētu no tiem būt brīvs. Es to saprotu un atzīstu, tikai lai šis cietokšņu izārdīšanas process notiktu svaidījumā un krusta spēkā. Es esmu nopietni noraizējies par tiem, kas kļūdaini uzskata sevi par pietiekoši gudriem, lai rakņātos citu cilvēku dvēselēs, lai risinātu viņu problēmas. Šajos gadījumos es ne reizi neesamu bijis patiesas atbrīvošanas liecinieks. Drīzāk notiek vēl dziļāka krišana melnajā caurumā - rakņāšanās sevī un pārāk liela iegrimšana sevī un savās problēmās.

Kā mēs redzam 2. Korintiešu vēstules 3. nodaļā, mēs maināmies, skatoties Tā Kunga godībā, ne savu pašu siržu tumsā. Es ar aizdomām izturos pret tiem, kas orientējas uz problēmu, piespiežot mūs fokusēties uz savām problēmām, bet nevis Tā Kunga slavu. Tās ir manas domas un es vienmēr cenšos palikt atvērts, lai mainītu savas domas, bet visi šāda veida cilvēku „dziedināšanas” piemēri, uz kuriem man norādīja, man nemaz nelikās tik izdziedināti. Var būt ir tādi, kurus es vienkārši neesamu saticis. Esmu pārliecināts, ka saņemšu no viņiem pietiekoši daudz vēstuļu.

Viens no iemesliem, kādēļ es tik atturīgi izturos pret „iekšējo dziedināšanu” ir tas, ka tieši tā mani divas reizes novirzīja no mana ceļa. Katrs no šiem mēģinājumiem man maksāja pazaudēta laika gadus. Es bēgu no Dieva aicinājuma, domājot, ka man ir tik daudz problēmu, bet tas mani tikai noveda līdz tam, ka es sajutos nekompetents. SPECIĀLAIS JAUNUMU PAZIŅOJUMS: Mēs visi esam nekompetenti darīt to, ko Dievs mūs aicina darīt. Tieši nepilnības un kompetences trūkuma vietā Palīgs ņem situāciju Savās rokās.

Ja jūs ļaujiet nekompetences sajūtai noteikt to, ko jūs dariet vai nedariet, tad jūs atrodaties nāvīgā slazdā, kas jums var maksāt jūsu aicinājumu. Kad es bēgu no Dieva aicinājuma atgriezties kalpošanā, jo vēl arvien es jutos nekompetents, Tā Kunga dusmas dega pret mani tāpat kā pret Mozu, kad tas arī bēga.

Mēs nekad nebūsim pietiekoši gudri, pietiekoši pieredzējuši, pietiekoši stipri vai taisni, lai darītu Viņa darbu. Tādēļ mums Viņš vienmēr būs vajadzīgs. Ko izdarīja Mozus un ko es izdarīju, bija neiedomājama augstprātība un pašpaļāvība, domājot, ka mana nekompetence var būt lielāka par Dieva kompetenci, mans nespēks var būt lielāks par Dieva spēku.

Kad Mozus tā rīkojās, Tas Kungs teica, lai viņš nosviež zizli, kas bija viņa aicinājuma simbols. Kad viņš paklausīja zizlis pārvērtās par čūsku, kas vajāja Mozu, līdz viņš to atkal paņēma. Vai jūsu aicinājums arī jūs vajā?

Vai jūs bēgat no sava aicinājuma, jo uzskatāt sevi par nederīgiem, nekompetentiem? Lūk, vēl viens jaunumu paziņojums: Lieta vispār nav par jums un jūsu kompetenci. Lieta ir par Viņa spēju lietot negudro, lai pazemotu gudro, un vājo, lai pazemotu stipro. Tādēļ, ja jūs esat negudri un vāji, jūs esat lieliska kandidatūra, lai kļūtu par lielu Dieva vīru vai sievu! Ja jūs domājat, ka neesat spējīgs, tad esat ļoti bīstams cilvēks. Mēs nekādi nevarēsim darīt patieso Dieva darbu, tai pat laikā neesot no Viņa atkarīgi. Bet būt atkarīgi no Viņa mēs varam tikai tad, kad zinām, cik nekompetenti esam. Pieņemiet ar visu sirdi savu nespēju un nekompetenci pilnīgā uzticībā atkarībai no Viņa žēlastības un spēka.

 

MorningStar Ministries

 

Uz krievu valodu tulkojusi Diāna Kirsanova.

No krievu valodas tulkojusi Ilze Platace

Avots: www.outpouring.ru


Komentāri (1)  |  2015-08-15 22:27  |  Skatīts: 3793x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Aivars* - 2015-08-15 23:03
Ļoti sakarīgs raksts. Kungs mūs ir aicinājis sekot Viņam nevis bezgalīgi rakņāties savā pagātnē, meklējot "iekšējo" dziedināšanu. No kalpošanas Healing Rooms varu secināt, ka uzlabojot savu veco cilvēku, dziedināšanu nevar iegūt. Ir jādzīvo "Jaunā radījuma" dzīve Kristū.


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ