Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Vēl viens jauns sākums


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 52. daļa

 

        Un atkal mēs esam nonākuši pie jauna gada iesākuma. Lasot radīšanas stāstu, mēs redzam to nopietnību, kādu Dievs ir ielicis sezonu maiņai. Katru kalendāro gadu Viņš it kā novēl, lai mums būtu iespēja jaunam sākumam – ceļa zīmei, lai paskatītos atpakaļ un paraudzīties uz priekšu. Ko mēs esam sasnieguši iepriekšējā gadā? Vai esat sasnieguši savus mērķus? Vai ir nepieciešams nospraust jaunus mērķus, izvēlēties jaunus virzienus? Šāds periodisks izvērtējums mūs atsvaidzina un dod iespēju jaunam sākumam katru gadu.

Es lūdzu par to, lai šis jaunais gads kļūtu jums par labāko no visiem iepriekšējiem, lai jūs kļūtu tik tuvi Tam Kungam, cik vēl līdz šim neesat bijuši, lai jums pieliptu Viņa mīlestība. Daudz svarīgāk par sasniegumiem un darbiem ir tas, par ko mēs kļūstam.

Galvenais faktors, kas nosaka, par ko mēs kļūstam, ir mūsu mīlestība uz Dievu. Tas ir avots mūsu mīlestībai vienam pret otru, nosakot to, cik mēs dzīvē bijām sekmīgi. Daudzus gadus velns centās palielināt savu kontroli pār pasauli caur bailēm. Bailes ir viņa visstiprākās važas. Bet pēc Rakstiem mīlestība ir pretstats bailēm:

"Mēs esam atzinuši un ticam mīlestībai, kas Dievam ir uz mums. Dievs ir mīlestība, un, kas paliek mīlestībā, tas paliek Dievā un Dievs viņā.
Ar to mīlestība ir pie mums kļuvusi pilnīga, ka mums ir droša paļāvība tiesas dienā, jo, kāds Viņš ir, tādi arī mēs esam šinī pasaulē.
Baiļu nav mīlestībā, bet pilnīgā mīlestība aizdzen bailes, jo bailēm ir mokas; kas baiļojas, nav sasniedzis pilnību mīlestībā." (1.Jāņa 4:16-18)

Velna stratēģija, izmantojot bailes un teroru, raksturo 2015.gada beigas. Un, iespējams pasaule sajutīs vēl vairāk bailes 2016.gadā. Bet mums kā Dieva sūtņiem stingri jāpieņem lēmums kļūt par daļu no Dieva opozīcijas šai stratēģijai, atbrīvojot vairāk Viņa mīlestības un miera. Mums ir jāplāno „mīlestības uzbrukumi” un „ticības uzbrukumi” (bet ticība strādā roku rokā ar mīlestību). Un mums ir jābūt tādai pašai apņēmībai kā tiem, kas mūs ienīst, plānojot savus terora aktus. Viens brīnums pūlī var izplatīt mīlestību tāpat kā ienaidnieks izplata nāvi.

2015.gada „Vārdu nedēļai” es pabeidzu ar lielo kristiešu dzīves stāstiem. Nākotnē vēlos izdarīt vairāk, uzrakstot par citiem cilvēkiem, daži no tiem vēl ir dzīvi (viena no tiem ir maza lēdija no mūsu draudzes Fort Millā). Viņu sauc Fredija Pauere (angļu valodā Power nozīmē „spēks, varenība, vara”, tulka piezīme.). Fredija šogad tika nominēta Nobela prēmijai un pelnīti.

Pirms dažiem gadiem Fredija aizbrauca uz Šarlotes pilsētas centru, lai palīdzētu trūkumcietējiem. Un ar to viņa neapstājās. Cilvēki, kas vēlas darīt labu, parasti pavada Frediju. Viņa braukā pa pasauli uz vietām, kur vārds «trūkumcietējs» nevar adekvāti raksturot tos apstākļus un to stāvokli, kuros cilvēki atrodas. Vai Jēzus nedarīja to pašu?

"Ka Dievs ar Svēto Garu un spēku svaidījis nacarieti Jēzu, kas gājis apkārt, labu darīdams un dziedinādams visus velna nomāktos, jo Dievs bija ar Viņu." (Apustuļu darbi 10:38).

Mēs drīzumā publicēsim nelielu brošūru, kuru Fredija ir uzrakstījusi. Tajā būs nedaudz stāstu par to, kā ticība un mīlestība ietekmēja cilvēkus. Katrs stāsts ir līdzīgs ticības bumbai. Liela kristieša dzīve vienmēr būs līdzīga Kristus dzīvei. Fredija tāpat kā Jēzus vienkārši brauc no vienas vietas uz otru un dara cilvēkiem labu. Viņai nav lielas organizācijas, bet viņai ir liela ietekme ar savu vienkāršo redzējumu un veltīšanos. Pasaulei tas ir vajadzīgs, bet mēs tieši tādēļ atrodamies pasaulē.

Teroristisko šūnu vietā pasaules organismā mēs izaudzinām ticības šūnas. Un šīs varenās mazās cilvēku grupiņas vēlas būt kā Kristus un darīt to, ko Viņš darīja. Ja jūs tā rīkosieties, tad būsiet pārsteigti par to, cik ātri Viņš jums pievienosies.

Ja jūs gribat nodarboties ar kaut ko līdzīgu, padomājiet par to, kā pievienoties mūsu komandai. Mums būs treniņi, lai palīdzētu jums izvairīties no kļūdām, kuras savā laikā mēs pieļāvām, izlietojot laiku, lai iemācītos to, kā darīt darbu labāk.

 

Bet tagad sagatavosimies pašam labākam gadam no visiem, kas mums ir bijuši!MorningStar Ministries

Komentāri (0)  |  2016-01-03 05:41  |  Skatīts: 2942x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ