Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Šķiršanās un draudze


 Riks Džoiners.
Lielais Rīkojums
Vārds nedēļai, 28. daļa

           

           Pagājušajā nedēļā mēs runājām par to, ka ortodoksālajā ebreju sabiedrībā laulības šķiršanu skaits ir mazāks kā jebkurā citā cilvēku grupā. Tāpēc, ka šķiršanās ir viens no spēcīgākajiem lāstiem un tam ir iznīcinošs spēks jebkurā sabiedrībā, es gribēju saprast, kāpēc tieši viņu sabiedrībā viss bija daudz labāk kā visdedzīgāko kristiešu konfesijās un kustībās. Iemeslu bija viegli ieraudzīt, bet man tas bija pārsteigums.

...
Komentāri (0)  |  2013-10-31 07:07  |  Skatīts: 1319x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Remdenums


 Riks Džoiners.
Lielais Rīkojums
Vārds nedēļai, 27. daļa

       

          Kā jau iepriekš aplūkojām, daudzi septiņas draudzes Atklāsmes grāmatā uzskata par draudzes vēstures pravietisku izklāstu, un es piekrītu šim viedoklim. Skatoties atpakaļ, redzam, ka tas ir apbrīnojami precīzs draudzes vēstures apkopojums. Tas nozīmē, ka pēdējā draudze, pie kuras vērsās Kungs – Lāodikejas draudze – ir laiku beigu draudze. Šai draudzei Kungs devis varenāko apsolījumu: Viņš turēs ar tiem mielastu, un tie sēdīsies kopā ar Viņu Tā Tronī. Tas ir pretstats lielajam pulkam, kas stāv Troņa priekšā (sk. Atklāsmes 7. nodaļu). Tas runā par vislabāko garīgo barību un bezprecedenta varu.

...
Komentāri (0)  |  2013-10-29 06:47  |  Skatīts: 1327x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Pārbaudījums


 Riks Džoiners

Sērijas „Pēdējais Pārgājiens” Ceturtās grāmatas piektais turpinājums.


Kad panācu grupu, viņi sēdēja pie ceļa, acīmredzot, noguruma dēļ, bet sarunājās cits ar citu. Es ļoti uzmanīgi piegāju viņiem, lai nepārtrauktu viņu apspriedi. Viņi stāstīja savus stāstus. Kad parādījos es, viņi aprāvās un vērsās pie manis. Mērija skaļi ierunājās, jautājot to, ko viņi visi gribēja zināt:

...
Komentāri (0)  |  2013-10-28 06:08  |  Skatīts: 1717x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


"Healing Rooms Latvia” aicina uz semināriem no 02.12.- 05.12.2013


    „Healing Rooms” dziedināšanas semināri ar Dr. Gordon van Veelen (Holande) un Cristina Minculescu (Rumānija) piedalīšanos.

...
Komentāri (0)  |  2013-10-28 04:37  |  Skatīts: 3065x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Patiesības Gars


 Riks Džoiners
Lielais Rīkojums
Vārds nedēļai, 26. daļa2008. gadā mēs sākām lūgt, lai Svētais Gars nāk uz mūsu valsti. Mēs lūdzāmies, lai Patiesības Gars atklāj visu apslēpto, ko mums vajag uzzināt. Tas sākās ļoti ātri. Daži var iebilst, ka daudz kā no tā, kas kļuvis zināms, nāk no valdības informatoriem, bet tas dod mums atklāsmi par Svētā Gara darbu. Bija reizes Vecās Derības laikos, kad Dievs atsaucās pagānu armijām, piemēram, babilonieši, kā uz Savējām. Babilonieši nepazina Dievu un neapzinājās, ka tika Viņa lietoti. Tādā pat veidā Dievs lieto dažādus cilvēkus, lai atklātu, kas mums vajadzīgs, neatkarīgi no tā, zina viņi par to, vai nē.

...
Komentāri (0)  |  2013-10-22 07:08  |  Skatīts: 1604x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Identitāte Kristū


 Riks Džoiners.
Lielais Rīkojums
Vārds nedēļai, 25. daļaMēs turpinām runāt par to, ko nozīmē būt par mācekli Debesu valstībā, un mēs iesākām apspriest augstāko aicinājumu. Mēs to darījām, ņemot par pamatu brīnišķīgu fragmentu no apustuļa Pāvila vēstules Filipiešiem 3. nodaļas. Ir ļoti daudz atklāsmju šajā tekstā, kas izgaismo to, kāda izskatās valstības mācekļa dzīve.

...
Komentāri (0)  |  2013-10-21 06:12  |  Skatīts: 1292x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Ceļš.


 Riks Džoiners

(Šis raksts ir sērijas „Pēdējais Aicinājums”, ceturtās grāmatas ceturtais turpinājums).

Jaunais virsnieks un es iegājām mežā pa taciņu un nogājām nedaudz, līdz kļuva tumšs. Mēs tuvumā atradām dzīvā ūdens straumi, atsvaidzinājāmies un aizmigām. Mēs pamodāmies, padzērāmies no straumes, palūdzāmies un pēc tam gājām pa taciņu ātrā solī. Lai panāktu grupu vajadzēja daudz vairāk laika, kā biju gaidījis.

...
Komentāri (0)  |  2013-10-20 18:07  |  Skatīts: 1288x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Atraisot dziedināšanu (11. turpinājums).


 Steven J. Anderson
           
                                                                          6. nodaļa.

...
Komentāri (0)  |  2013-10-19 07:35  |  Skatīts: 1208x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Augstākais Dieva aicinājums


 Riks Džoiners.
Lielais Rīkojums
Vārds nedēļai, 24. daļa
Mēs jau apspriedām, kā apustulis Pāvils kļuva par Debesu valstības mācekli. Viņš par to deva brīnišķīgu paskaidrojumu vēstulē Filipiešiem 3:10-24:

...
Komentāri (0)  |  2013-10-15 07:00  |  Skatīts: 1315x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Atslēga uz Valstību


 Riks Džoiners.
Lielais Rīkojums
Vārds nedēļai, 23. daļaApustulis Pāvils labāk, kā jebkurš cilvēces vēsturē, zināja, ka mācīšanās no nepareiza skatu punkta ved maldos. Pāvils bija konfliktā ar patiesību, un tādēļ viņš sāka vajāt Pašu Kungu, vajājot Tā ļaudis. Tādēļ Pāvils Kolosiešiem 1: 9-20 sniedza iespējams labāko jebkad uzrakstīto pārskatu, kas ved pie patiesības:

...
Komentāri (0)  |  2013-10-14 01:36  |  Skatīts: 1446x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.