Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Savienošanās ar Dieva mīlestību


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 32. daļa

         
         Gan ticīgo, gan neticīgo vidū ir ļoti daudz maldu mācību un sajukuma attiecībā uz tiesu un Dieva tiesām. Un ar to ir jātiek galā, ja mēs gribam turpināt augt un sasniegt briedumu, jo Dieva tiesas ir Viņa rakstura un būtības galvenais atspoguļojums. Tas pats attiecas uz mūsu spriedumiem. Tādēļ mums ir jābūt harmonijā ar Dievu.

...
Komentāri (0)  |  2015-09-14 05:49  |  Skatīts: 2391x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Dziedināšanas dievkalpojums


     Irinas un Dmitrija Smoržu („Healing Rooms” vadītāju Ukrainā)  kalpošana  Rīgā - trešdien, 21. oktobrī plkst. 19:00 Bruņinieku ielā 10a

 

Ceturtdien, 22. oktobrī draudzē „Cerība”

...
Komentāri (1)  |  2015-09-07 04:10  |  Skatīts: 47909x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Pienācīga tiesa


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 31. daļa


        Dažu nedēļu garumā mēs apspriedām galvenos jautājumus, kas attiecas uz tiesu un spriedumiem. Ir svarīgi šo tematu saprast līdz galam, lai būtu pilna kristīga dzīve, jo šis aspekts ietekmē mūsu savstarpējo attiecību pamatu.

...
Komentāri (0)  |  2015-09-04 07:20  |  Skatīts: 4082x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Novēlēts tiesāt


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 30. daļa

         Kā jau mēs pārrunājām, tā ir vispārpieņemta pārliecība, ka visi kristieši tiek mācīti netiesāt. Bet Jēzus nekur to nesaka un Rakstos mēs nekur neatradīsim tādu bausli. Dažos neprecīzos tulkojumos rodas iespaids, ka Jēzus to teica, kad runāja par baļķa izņemšanu no mūsu pašu acs, pirms ņemam ārā skaidiņu no cita acs. Taču šajā Rakstu vietā un citās līdzīgās Viņš māca netiesāt kļūdaini. Viņš neteica, ka neklājas izvilkt gruzīti no svešas acs, vienkārši sākumā ir jāpārliecinās par to, ka no pašu acīm ir novākti visi šķēršļi, kas mums traucē redzēt skaidri.

...
Komentāri (0)  |  2015-08-25 06:04  |  Skatīts: 2343x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Netiesāt motīvus


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 29. daļa


            Pagājušajā nedēļā mēs sākām runāt par to, kā mēs varam vērtēt pēc ārienes, un šāds vērtējums var būt kļūdains. Es dalījos ar pravietisko pārdzīvojumu, kas man bija daudzus gadus atpakaļ, kur man parādīja Dieva cilvēku, kas bija paveicis daudz darbus priekš Tā Kunga. Tāpat man parādīja bezpajumtnieku, kas gāja pa ielu. Viņa vārds bija Andželo. Viņa ceļā gadījās kaķēns, un viņš to rupji nogrūda malā. Tas Kungs pēc tam man pajautāja, ar kuru no šiem cilvēkiem Viņš bija vairāk apmierināts. Es, protams, domāju, ka runa būs par puisi, kas darīja darbus priekš Viņa. Taču Tas Kungs atbildēja, ka Viņš bija vairāk apmierināts par Andželo, jo viņš izlietoja visu sev doto žēlastību, lai sevi atturētu un kaķēnu vienkārši pagrūstu. Bet cilvēks, kas tik daudz bija darbojies Tam Kungam, izlietoja tikai daļu no viņam dotās žēlastības.

...
Komentāri (0)  |  2015-08-22 07:01  |  Skatīts: 2440x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Dievs izsver sirdis


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 28. daļa


       2014.gada vasarā man bija piedzīvojums no Tā Kunga, un Viņš man teica, ka es vairs neesmu kalps, bet draugs. Es it kā no jauna piedzimu! No tā laika mans laiks ar To Kungu ir pats brīnišķīgākais, bet zināmā mērā šī pāreja man bija daudz sarežģītāka nekā tas laiks, kad es mācījos būt par kalpu. Un tomēr viss, ko es biju iemācījies, esot par mācekli un kalpu bija nepieciešams nākošajam attiecību līmenim ar To Kungu.

...
Komentāri (0)  |  2015-08-19 07:13  |  Skatīts: 2342x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


No nespējas uz uzticības pilnu paļāvību


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 27. daļa


        Kad Tas Kungs mani aicināja nodarboties ar grūto atjaunošanas projektu, tie bija gan paši labākie, gan sliktākie laiki. Viņš man deva tādus projektus, ar kuriem neviens cits negribēja nodarboties. Es cietu no tiem, bet visvairāk cieta mana reputācija, dažas lietas noveda to tik tālu, ka es pazaudēju labus draugus. Bet līdz ar to es tā iepazinu Tā Kungs sirdi, kā nekad nebūtu uzzinājis tikai studējot. Jo grūtāka lieta, jo dziļāk es Viņu iepazinu un jo lielāku gandarījumu es saņēmu no darba, un, domāju, ka augļu arī bija vairāk.

...
Komentāri (1)  |  2015-08-15 22:27  |  Skatīts: 3783x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Atjaunošana


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 26. daļa


         Pagājušajā nedēļā mēs pieskārāmies atjaunošanas tematam. Tas ir pats svarīgākais darbs, kuru Dievs dara šajos laikos. Šis process ietver sevī izpirkšanu, samierināšanu un dažos gadījumos pazaudētā atgriešanu. Mēs nevaram būt vienoti ar Dievu, neesot vienoti ar šiem Viņa nodomiem.

...
Komentāri (0)  |  2015-08-10 05:58  |  Skatīts: 2293x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Viņa sirds attieksme uz atjaunošanu


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 25. daļa

         
       Mēs pārrunājām, kā mēs maināmies, ieraugot Tā Kunga godību Viņa kalpošanā un dāvanās, bet VISI Viņa būtības aspekti atklāj Viņa slavu, kad mēs uz tiem raugāmies, tad tādā pat veidā caur to maināmies. Pati lielākā no Viņa rakstura iezīmēm ir mīlestība. Citas Viņa rakstura iezīmes ir miers, pacietība, uzticība, un tas visas kopā veido Gara augli. Tādēļ, lai pieaugtu gudrībā un augumā tāpat kā Viņam, mums ir jāaug Gara dāvanās un Gara augļos.

...
Komentāri (0)  |  2015-08-02 06:40  |  Skatīts: 2300x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Pieļaujot nobriešanas procesu


  Riks Džoiners
 Kristieša brīnišķīgā dzīve

 Vārds nedēļai 24. daļa

         
       Apustulis Pāvils uzrakstīja, ka mums ir Kristus prāts, nevis „man” vienskaitlī, bet „mums” (skat. 1.Kor. 2:16). Lai pilnībā varētu demonstrēt To Kungu, jāapvienojas ir visiem. Viņš bija

...
Komentāri (0)  |  2015-07-31 06:46  |  Skatīts: 2601x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.