Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Ko vēlēsim?


Stankevičs par deputāta kandidātiem: ārkārtīgi svarīgi ir divi kritēriji


«Apollo», redakcija@apollo.lv

Baznīcas uzdevums nav nodarboties ar politiku un izlemt pilsoņu vietā. Taču baznīcas uzdevums ir dot izvērtēšanas kritērijus, parādīt, kādas ir morāles normas, kurām deputāta kandidātiem būtu jāatbilst, pirms Saeimas vēlēšanām saka Romas katoļu baznīcas arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs.

«Ārkārtīgi svarīgi ir divi kritēriji – godīgums un profesionālisms jeb darba kvalitāte. Ja cilvēkam ir izglītība un augsts intelekts, bet zināms, ka viņš strādā tikai sava grupējuma vai savas partijas labā, tad nodara milzīgu postu. Tāpēc tam darbam jābūt kā sapārotam ar godīgumu, ar caurspīdīgumu. Par profesionālisma kritēriju skaidrs – tur mums ir augstākās mācību iestādes, ir kvalifikācijas celšanas kursi, profesionālās asociācijas, konkursi utt., kopumā tur ir sistēma, kā par to gādāt. Neatradīsim politiķi, kurš sacīs, ka godīgums nav kaut kas labs! Bet jautājums ir par kompromisu, par iekšējo piekāpšanos kārdinājuma priekšā. Piemēram, tiek rīkots konkurss, kurā divi pretendenti pasūtītājam piedāvā 20 vai 10 procentus no summas, ja šo pasūtījumu saņems, bet trešais, kam pats labākais projekts, nesola neko. Te nu sākas reālais godīgums – vai pasūtītājs izvēlēsies to, kas būs pats labākais pilsētai, valstij vai ministrijai, vai arī «pasildīs rokas»,» intervijā «Latvijas Avīzē» stāstīja Stankevičs.

Arhibīskaps norāda, ka noteikti vajadzīgi ir domubiedri, kuri arī atbalsta jaunu domāšanu. «Tas attiecas gan uz iekšpolitiku, gan arī uz mūsu valstsvīru, valsts pārstāvju nostāju plašāk. Atcerēsimies kaut vai spiedienu no ārpuses attiecībā par cukurfabriku slēgšanu. Tagad cukura cenas ir divkāršojušās. Itāliešiem ir līdzīgi – viņiem bija vairāki desmiti cukurfabriku, no kurām atstāja tikai trīs, un arī tagad paši kož pirkstos. Piekāpties gadījumos, kad tas dod kaitējumu valsts vai tautas interesēm, patiesībā ir noziegums. Mums nav nekritiski jāpieņem tas, ko no ārpuses uzspiež stiprākie. Bet daudz kas ir panākams, ja strādā ar galvu, un galvas Latvijā nebūt nav sliktākas kā bagātākajos Rietumos.»

 

 

Komentāri (2)  |  2011-09-06 02:11  |  Skatīts: 4897x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
marsom* - 2019-11-22 18:59
LABA DIENA MANI LATVIEŠU CILVĒKI
MANA PĀRBAUDE, KĀ SAŅEMU AIZDEVUMU NOPIRKT MĀJU NO ĪSTA UN ĪSTA AIZDEVUMA UZŅĒMUMA, KAS NOSLĒDZĒTS Josis Luis aizdevumos, ESMU ĻOTI LAIMĪGS ŠODIEN UN DIEVA BLESS JOSE Luis aizdevumi (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com)
Mans vārds ir maria, es esmu no LATVIEŠU, pēdējos 5 mēnešus esmu meklējis īstu aizdevumu firmu, lai nopirktu māju, kurā es saņēmu, bija daudz izkrāpšanu, kas lika man viņiem uzticēties un dienas beigās, viņi paņēma manu naudu, neko pretī nedodot, visas cerības tika zaudētas, es apjuku un satraucos, es nekad negribēju kaut ko darīt ar aizdevumu kompānijām internetā, tāpēc es devos aizņemties naudu no drauga, es teicu viņai viss, kas notika, un viņa teica, ka var man palīdzēt
viņa zina aizdevumu kompāniju, kas var man palīdzēt ar jebkuru aizdevuma summu
man vajadzēja ar ļoti zemu 2% procentu likmi, ka viņa tikko ieguva
aizdevumu no viņiem, viņa mani vadīja, kā pieteikties aizdevumam, es to arī izdarīju
tāpat kā viņa man teica, es pieteicos kopā ar viņiem pa e-pastu: (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com)
 , es nekad neticēju, bet es centos, un par lielāko pārsteigumu es saņēmu aizdevumu 24 stundu laikā, es nespēju noticēt,
Es atkal esmu laimīga un bagāta, un pateicos Dievam, ka šāds aizdevums
tādi uzņēmumi kā šie krāpšanas gadījumi joprojām pastāv visur,
lūdzu, iesaku visiem e-pasta adreses lietotājiem, kuriem nepieciešams aizdevums
 (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com)
  viņi nekad tevi nepievils, un
jūsu dzīve mainīsies tāpat kā mana. Ātri sazinieties ar joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com)
šodien un saņemiet no viņiem savu aizdevumu, Dievs svētī jose luis aizdevumus viņu īstajam aizdevuma piedāvājumam.
 Pārliecinieties, ka sazinājāties ar luis aizdevumiem, lai saņemtu savu aizdevumu, jo es veiksmīgi saņēmu aizdevumu no šī uzņēmuma bez stresa. Apmeklējiet viņu e-pastu (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com)

ჰჯუოპ kkip* - 2019-11-22 19:08
Hosē luisa aizdevums, Mēs sniedzam naudas aizdevumus no 5000 līdz 50000 eiro, kā arī finansējam projektus no 50000 līdz 300 000 eiro ar gada likmi 2% jebkurai personai vai uzņēmumam, kam nepieciešams aizdevums. naudu, lai apmierinātu dažas viņu vajadzības.

Ja jums nepieciešama palīdzība, lūdzu, pastāstiet mums, cik daudz jums ir nepieciešams, un vēlamo atmaksas periodu. Ātrais kredīts un bezgalīgs maksāšanas stress.
  rakstiet mums uz e-pastu (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com)


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ