Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Pravietiskais Vārds 2017. gadam


   Alise Kresvela

      Es vēlos dalīties ar jums ar dažām lietām, kuras mēs redzēsim notiekam garīgi šajā sezonā, sākot no 2017. gada. Šis ir tik nozīmīgs laiks, kurā mēs dzīvojam. Es zinu, ka esmu jau teikusi to iepriekš, bet dramatiskas izmaiņas patiešām sāk risināties tagad.

Tik daudz kas iznāk ārā uz pasaules skatuves tieši pašlaik. Iepriekš pravietoju, ka galvenās pārmaiņas turpina notikt un šīs pasaules sistēmas tiek satricinātas to pašos pamatos. Pirms gada, 2016. gada sākumā paņēmu Rakstu vietu no Jesajas 45 un dalījos, kā Dievs paaugstina līderus tādus kā ķēniņš Kīrs, lai dotu Dieva tautai iespēju, iziet brīvībā no gūsta. Kīrs bija Dieva svaidīts darīt to, un arī, dot iespēju cilvēkiem atjaunot Dieva pilsētu un Viņa klātbūtnes mājokli, Templi.
Laiks, kurā mēs esam tagad, ir laiks celšanai. Paturot to prātā, es padalīšos ar četrām lietām, kuras Tas Kungs ir parādījis man par šo gadu, un kas prasa atbildi no jums, un ir svarīgi saprast, ka lēmumi, kurus jūs izdarāt šogad, ietekmēs jūsu dzīvi un jūsu apkārtējo dzīves turpmāk.

Pirmā lieta, kuru Kungs man parādīja par 2017:

Zināt, kas ir jūsu galvenais mērķis, un uz ko ir jākoncentrējas šajā laikā.

Ja ienaidnieks nevar iebiedēt jūs, viņš mēģinās novirzīt jūs no jūsu patiesā aicinājuma, “nokausējot” vai liekot koncentrēties uz nepareizām lietām.
Tas ir laiks, lai veidotu. Tāpēc mums ir nepieciešams zināt, ko mēs veidojam, kur mēs veidojam, un ar ko mēs veidojam. Tas nozīmē pārvērtēt, to ko jūs darāt, un tad būt tajā.

Ja ienaidnieks nevar iebiedēt jūs, viņš mēģinās novirzīt jūs no jūsu patiesā aicinājuma, paņemot spēku ar daudziem darbiem, lai jūs būtu aizņemti, vai liekot koncentrēties uz nepareizām lietām. Padariet to par jūsu mērķi šogad tiešām uzzināt, uz ko jums vajadzētu koncentrēties. Ienaidnieks mēģina novirzīt jūs no jūsu pašreizējā uzdevuma, piedāvājot jums iespējas, kas šķiet labas, bet faktiski ir par traucēkli.
Tas ko Kungs man parādīja, un es arī esmu gājusi tam cauri, ir tas, ka pat dažas iespējas, kas parādās, un kas atbilst pravietiskajiem vārdiem vai sapņiem, kurus esat saņēmuši pagātnē, ir faktiski ienaidnieka izstrādāti, lai tie turētos jums līdzi un neļautu jums virzīties uz priekšu, tāpēc uzmanieties no tiem šajā laikā.

Pārvērtējiet to, kam jūs izlietojat savu laiku, un nosakiet tās lietas, kas ir daļa no iepriekšējas sezonas, bet tagad tām ir pienācis gals. Koncentrējiet savu enerģiju un savu dzīvi uz uzdevumiem, kas ir Dieva noteikti šim jaunajam laika posmam.

Atcerieties ķēniņu Dāvidu? Psalmā 139 viņš piekrīt, kā visas jūsu dienas ir jau noteiktas uzrakstītas grāmatā vai rullī debesīs. Mana lūgšana ir, ka šogad jūs varēsiet redzēt savu “ritināšanos” izvēršamies, lai jūs zinātu Dieva uzdevumu šajā sezonā, un ka ticībā, jūs ieejat visā, ko Dievs ir vēlējies priekš jums šajā laikā.

Es lūdzos par gudrību, lai īstenotu šos plānus un zināt, ko nolikt un, ko paņemt, un ar ko kopā strādāt, jo jūs nevarat sasniegt savu mērķi vienatnē.

Tagad, otrā lieta, ko Kungs man parādīja šogad:

Iet uz leju, lai ietu augstāk!

Pašlaik notiek Dieva darbība, kad Svētais Gars virzās cilvēku sirdīs līdz tādai pakāpei, ka tie būs gatavi atdot visu, lai sekotu Jēzum.
Vai Jūs esat gatavs nodot visus savus plānus, visus jūsu sapņus, visu, pie kā jūs esat kādreiz strādājuši, visu, kas padara jūs laimīgus, un nolikt to visu? Tad kad jūs tiksiet vaļā no šīm lietām, un nodosieties pilnībā Jēzum, tad jūs patiešām sāksiet dzīvot brīvībā un virzīties spēkā un autoritātē, kā Tas Kungs ir apsolījis. Jēzus iegāja tuksnesī pilns Svētā Gara, un pēc pārbaudes laika un Savas gribas pakļaušanas Tēva Dieva gribai, Viņš iznāca no tuksneša un pārbaudes laika Svētā Gara spēkā.

Jūs var būt teicāt Kungam, ka vēlaties nodot visu savu dzīvi Viņam, bet tad nāca pārbaudes laiks, sauss, neauglīgs, nepatikšanu laiks. Un jūs brīnāties, kāpēc lietas nav strādājušas, tik labi, kā jūs domājāt. Jūs mēģinājāt sekot Svētajam Garam un darīt pareizās lietas, bet izrādās Viņš vadīja tevi tuksnesī! Neveiksmes un pārbaudes sekoja. Tāpat kā Jēzum. Viņš bija pilns Svētā Gara un Svētais Gars aizveda Viņu tuksnesī. Bet kas notika ar Viņu? Viņš nebija ienaidnieka pārvarēts. Viņš nebija satricināts un bija paklausīgs Tēvam Dievam. Viņš nolika Savu gribu un pierādīja to, ko viņš teica: Ne mana griba, Tēvs, bet Tava lai notiek. Viņš izturējis pārbaudījumus un paklausījis, iznāca no tuksneša Svētā Gara spēkā. Robs un es izdosim šogad grāmatu, kas veltīs vairāk laika šim tematam, tāpēc pievērsiet tai uzmanību, jo es domāju, ka tā tiešām jums palīdzēs!
Es uzskatu, ka mēs redzēsim daudzus cilvēkus šajā sezonā izkļuvušus no tuksneša pieredzes, un pārbaudes laika, kas apliecina, ka viņi ir gatavi atdot visu, lai sekotu Jēzum. Un tādēļ mēs redzēsim varas līmeņa pieaugumu šogad tiem, kas visu ir nodevuši Jēzum.

Treškārt, Kungs man parādīja, ka Viņš ir norīkojis daudzus šogad ar Apustulisko pilnvaru.

Līdzīgi kā Kunga eņģelis pilnvaroja Gideonu, kad viņš izkāpa no savas slēptās vietas.
Viņš teica: "Ej, varens karavīrs!” Vai ES ESMU nav sūtījis tevi? Tā šis vārds ‘sūtīt’ ir līdzvērtīgs Jaunās Derības vārdam priekš apustuliskās izsūtīšanas un pilnvarošanas, ko mēs redzam Romiešu 10. nodaļā.

Šī Rakstu vieta ir noderīga šajā laikā:
"Ikviens, kurš piesauks Kunga vārdu, tiks izglābts."
Vārds ‘izglābts’  nozīmē dziedināšanu, pestīšanu un brīvību. Tas arī nozīmē,- drošību.
"Kā tad viņi var sludināt, ja tie nav ticējuši? Un kā viņi var ticēt, ja viņi nav dzirdējuši? Un kā viņi var dzirdēt, ja neviens nav pasludinājis to viņiem? Un kā var kāds sludināt, ja tie nav sūtīti?"

Vārds "nosūtīt" ir apustuliskais rīkojums, kas darbojas tieši tagad.

Gideoni, Jāzepi, Dāvidi, Lidijas, Pāvili, Danieli un Jozuas: Dieva dēli tiek atraisīti šajā laikā, un nav svarīgi, kas jums ir paraugs Bībelē, tas ir jūsu laiks! Kungs vēršas un savāc kopā, un Viņš izsūta strādniekus Pļaujā. Dariet jebko, ko Viņš liek jūsu sirdī. Tas iespējams atšķirsies no tā, kas ir bijis agrāk. Uguns degs stiprāka un stiprāka, līdz jūs būsit gatavi atdot visu, lai sekotu Viņam un izpildītu jūsu misiju no visas sirds.
 

Ceturtkārt: Neatkrītiet atpakaļ

Ebrejiem 10 saka, ka tas:
"Neatstājiet savu uzticību (šis vārds nozīmē arī drosmi un drosme); tā tiks bagātīgi atalgota. Jums ir nepieciešama neatlaidība tā, lai tad, kad jūs būsiet darījuši Dieva gribu, jūs saņemsiet to, ko Viņš ir apsolījis. "Bet mans taisnais dzīvos no ticības. Un Man nav nekāda prieka par to, kurš atkāpjas. "Bet mēs nepiederam pie tiem, kas atkāpjas un tiek iznīcināti, bet pie tiem, kam ir ticība, un kas tiek glābti."

 

Tātad, lai apkopotu:
- Šogad padariet to par jūsu mērķi zināt jūsu mērķi; nokļūt īstajā vietā ar pareizajiem cilvēkiem un būt vērstiem uz šī laika uzdevumu.

- Pakļaut savu gribu, nolikt savu dzīvi Kungam, un kļūt piepildītiem ar Svēto Garu un spēku.

- Esiet tādi, lai Kungs var nosūtīt jūs ar apustulisko norīkojumu būt daļai no Dieva kustības.

- Neatkrītiet atpakaļ, bet esiet pilni ar drosmi.

 

 

       Alise Kresvela (Aliss Cresswell) kopā ar vīru Robu vada Morningstare Europe – kristīgas apmācības kalpošanu, kuras   centrs atrodas Česterā, Lielbritānijā. Tur viņi liecina par daudzām brīnumainām dziedināšanām un glābšanām savā veikalā, kafejnīcā, baznīcās un uz ielām. Alisei ir vīzija – redzēt Baznīcu pilnā mērā īstenojam tās misiju, lai ietekmētu pasauli ar mīlestību un Evaņģēlija spēku.

Viņa ir „dziedinoša atmodas darbiniece” un ceļo pa dažādām valstīm, palīdzot citiem ierīkot veikalus, kafejnīcas un draudzes ar mērķi uzpūst atmodas liesmas visā Eiropā. Viņas pirmāgrāmata „Brīnumu dienasgrāmata” daudzus ir iedvesmojusi pasludināt citiem Jēzus Kristus labo vēsti un dziedināt slimos visur, kurp vien viņi dodas.

 

Kalpošana “Gaisma Pasaulē” ir sadraudzības partnere MorningStar Europe.                   Komentāri (0)  |  2017-02-07 06:39  |  Skatīts: 6420x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ