Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Tradīcijas ir slepkava


No ticības ticībā. 24.08.- Glorija Kouplende -
Mateja 15: 6: „Tā jūs atceļat Dieva vārdus savu likumu dēļ.” (Tā jūs atceļat Dieva likumus, savu likumu dēļ. –tulk no krievu val. )
Vēzis. Sirds un asinsvadu slimības. Izkaisītā skleroze.
Kad domājam par slimībām, kas beidzas ar nāvi, tieši šie nosaukumi nāk prātā visbiežāk. Bet būtībā Draudzēs šodien klaiņo vēl bīstamāks slepkava. Tas ir iznīcinājis daudz vairāk dzīvību kā spējam iedomāties. Tās ir tradīcijas. Tās zog ticīgajiem viņu dziedināšanu. Tās atņem Dieva apsolījumam spēku. Lūk, dažas, no kurām jums jāsargās:
1. Tradīcijas, kas runā, ka ne vienmēr Dieva griba ir tevis dziedināšana. Dieva Vārds saka, ka Dievs grib, lai tu būtu vesels, dziedināts pilnībā. Ja tam neticat, jūs nevarat lūgt ticībā, ka saņemat savu dziedināšanu. Tad jūs kļūstat līdzīgs dumjam zemniekam, kas uz sliekšņa sēdēdams, saka: ‘ Es ticu labai ražai, bet šogad neko nesēšu un nestādīšu. Es tikai ticēšu un, ja tā būs Dieva griba, tad man būs laba raža.” Šis zemnieks nekad neredzēs savu ražu. Ticība ir dziedināšanās sēkla. Ja jūs to neiesēsiet, tā neizaugs. Lūgšanā vārdi: „ ja tāda ir tava griba,” nenesīs dziedinošo ražu. Jūsos nekad nedrīkst rasties šaubas, ka dziedināšana priekš jums vienmēr ir Dieva griba.
2. Tradīcija- runas, ka dziedināšanas laiki jau ir pagājuši, ka brīnumi vairs nenotiek. Bet, Dieva Vārds to apgāž. 2. Mozus grāmatā 15: 26 Dievs saka: „ Es esmu jūsu ārsts!” Viņš arī saka, ka nekad nemainīsies ( Maleahija 3: 6). Viņš nav mainījies kopš laiku sākuma. Lai nomirtu dziedināšana, Dievam jāmirst. Bet Viņš negrasās to darīt!
3. Bīstamā tradīcija- kristiešu slimošana slavē Dievu. Šī tradīcija ir pilnīgā pretrunā ar Dieva Vārdu! Bībele saka, ka cilvēki slavēja Dievu tad, kad redzēja klibos staigājam, aklos redzam, un kurlos dzirdam. Dievu slavē jūsu dziedināšanās nevis jūsu slimošana un sāpes!
Pasaule cenšas atbrīvoties no slimībām un vājībām, nevis iegūt tās vairāk. Būs labāk, ja šīs tradīcijas sagrausim un atbrīvosim šo lielo pasauli no paša bīstamāka slepkavas.
Rakstu vieta šodienai-Marka 2: 1- 12

 

 

Komentāri (0)  |  2011-08-28 15:25  |  Skatīts: 2456x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ