Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Cits liktenis


Ne no šīs pasaules

 

 

 27.08.- Glorija Kouplende- 
1.Jāņa 5: 4: „jo viss, kas ir dzimis no Dieva, uzvar pasauli, un šī ir tā uzvara, kas uzvarējusi pasauli - mūsu ticība.”
Pirms daudziem gadiem velns palaida „ pīli”- tenku. Dažiem kristiešiem viņš teica, ka, ja viņi dzīvo pasaulē, tad viņiem jācieš tāpat, kā šī pasaule cieš. Velns pateica, ka vajag dalīties ar apkārtējiem cilvēkiem slimībās un sakāvē, nabadzībā un neveiksmēs. Tie bija viltīgi meli un tie darbojās. Ticīgie tam noticēja un sāka tos izplatīt kristiešu vidū. Iespējams, arī jūs to esat dzirdējis. Taču šodien es vēlos palīdzēt un pielikt šai nepatiesībai treknu punktu. Jums reizi par visām reizēm jātiek skaidrībā šajā jautājumā. Saprotiet, neskatoties uz to, ko jūs esat dzirdējis, veselība, uzplaukums, turība un dzīve uzvarās nav jēdzieni, ko izdomājis egoistisks ticīgais, kas izslāpis pēc turības un komforta. Tās ir Dieva idejas! Jūs varat teikt: „ Glorija, tas skan labi, bet jābūt reālam. Mēs dzīvojam problēmu pilnā pasaulē. Un, kamēr tajā dzīvojam, šķiet, mums būs jādalās tās sāpēs un ciešanās.” 
Jā, tā gan ir. Pat Jēzus teica ( Jāņa 16: 33): „To visu Es esmu runājis uz jums, lai jums miers būtu Manī. Pasaulē jums ir bēdas; bet turiet drošu prātu, Es pasauli esmu uzvarējis!" t. i. Es esmu atņēmis tai spēku darīt jums ļaunu. Vairumam ticīgo nav problēmu ar ticību pirmajai teikuma daļai. Viņi ļoti labi pazīst šīs daudzās ciešanas, sāpes, pārbaudījumus, rūgtumu, vilšanos u.c. kas ir apkārt. Bet pēc otrās puses izlasīšanas, viņiem ir daudz mazāk pārliecības un ticības. Viņi vēl personīgi nav piedzīvojuši šo uzvaru Jēzū Kristū, kas saka, ka Viņš ir atņēmis šai pasaulei spēku nodarīt jums ļaunu. Kāpēc? Tāpēc, ka paši turpina dzīvot kā šīs pasaules sastāvdaļa! Bet ieklausieties: Jēzus teica, ka mums jābūt atdalītiem jeb svētiem, no šīs pasaules ļaunuma. Kā? CAUR DIEVA VĀRDU! ( Jņ. 17: 17) Dieva Vārds atdalīs jūs no šīs pasaules! Viņa vārds jūsu dzīvē iedarbinās Viņa uzskatus par uzvaru. Ja jūs to pieņemsiet un noticēsiet tam, runāsiet to, un jūsu rīcība būs tajā balstīta, tad šis Vārds atdalīs jūs no jums apkārt esošajiem. Vārds pastāvīgi vadīs jūs uz triumfu nevis sakāvi. 
Rakstu vieta šodienai- Jāņa evaņģēlijs 17: 1- 17
 
   

Komentāri (0)  |  2011-08-28 16:04  |  Skatīts: 1939x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ