Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Atslēgas ir mūsu rokās


Mums ir dotas Valstības atslēgas

 

 29.08.- Kennets Kouplends -
Mateja 16: 19: „Un Es tev došu Debesu valstības atslēgas; un, ko tu siesi virs zemes, tas būs siets arī debesīs; un, ko tu atraisīsi virs zemes, tam jābūt atraisītam arī debesīs."
Grieķu tekstā šis pants burtiski ir tāds: „ Es dodu valstības atslēgas. Viss, ko tu pasludināsi virs zemes par aizslēgtu zem atslēgas, būs aizslēgts zem atslēgas debesīs. Un viss, ko tu pasludināsi virs zemes par atvērtu, būs atvērts arī debesīs.”
Debesis, par kurām šeit runā Jēzus, nav tās debesis, kur mājo Dievs. Viņš runā par kaujas lauku, par to debess jumu, kur darbībā ir sātana spēki. Viņš runā par to, ka Dievs devis mums spēku zemdebesu ļaunos garus sasaistīt un atbrīvot Dieva eņģeļu armijas spēkus, lai tie darbotos mūsu labā. Vēstulē Filipiešiem 2: 9- 10 teikts: „ Tāpēc arī Dievs Viņu ļoti paaugstinājis un dāvinājis Viņam Vārdu pāri visiem vārdiem, lai Jēzus Vārdā locītos visi ceļi debesīs un zemes virsū un pazemē”
Kur?! debesīs un zemes virsū un pazemē”
Tas iekļauj sevī visu. Kā ticīgajiem mums ir pilna vara pār sātaniskajiem spēkiem. Mēs varam ņemt savās rokās varu Jēzus Vārdā( Jēzus pilnvarā) un sagraut dēmonu cietokšņus. Ir pienācis laiks mums saprast, cik mēs esam svarīgi un vajadzīgi šai pasaulei. No tās dienas, kad Jēzus deva mums Lielo Uzdevumu- rīkojumu, šīs pasaules dzīvība un nāve ir draudzes rokās. Tieši mums pieder visu varošais Jēzus Vārds un Viņa evaņģēlija milzīgais spēks, lai atnestu dzīvi un pārpilnību katrai radībai. Tieši mūsu lūgšanas var ienest izmaiņas visos varas līmeņos mūsu valstī. Un tas ir mūsu lēmums tieši tagad sākt aizlūgšanas un izmantot Dieva mums doto spēku. Iespējams, mēs esam dzimuši dažādās valstīs un mums ir dažādas pagātnes, bet mūs visus vieno viens – mūsu Kungs ir Jēzus Kristus. Un ar to vien ir pietiekoši, lai izmainītu šīs zemes garīgo stāvokli.
Rakstu vieta šodienai- Apustuļu Darbi 4: 1-14

Komentāri (0)  |  2011-08-30 07:52  |  Skatīts: 2418x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ