Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Ir vajadzīga atklāsme


Sekojiet atklāsmei

 02.09.- Kennets Kouplends -
2. Pētera 1: 2:
„… žēlastība un miers lai jums ir bagātīgi Dieva un mūsu Kunga Jēzus atziņā!”

Ja skatāmies uz vārdu „atziņa” grieķu valodā, tad ieraugām, ka tas ir daudz kas vairāk kā vienīgi saprašana prātā; kaut kas vairāk par „zināt”, par zināšanu, ko varat saņemt no maņu orgāniem. Tas nozīmē precīzu zināšanu. Zināšanu, kas tikai jūsu sirdij ar Dieva Garu tiek atvērts. Es to saucu par atklāsmi (atklāšanos, Dieva atvēršanos kādam). Šādas zināšanas- atziņas- nepietiekamība biežāk par visu citu ir kļuvusi par iemeslu ticības sakāvei. Un tas tāpēc, ka vairums kristiešu tic Dieva Vārdam tikai ar prātu, bet viņi nepārdomā, nepieliek pūles pie dziļākas vārda izpratnes pietiekami ilgi, lai tas varētu izgaismot viņu sirdis. Ja viņi to darītu, tad viņu dzīve izmainītos dziļi saknē. Nekas ne debesīs, ne virs zemes nespētu viņiem to nozagt. Es zinu kādu atraitni, kas reiz šādu atklāsmi saņēma. Viņa izzināja to Rakstu vietu, kur teikts- ja esi atraitne, tad Dievs Visuvarenais kļūst par tavas ģimenes galvu, tavu apgādnieku. Līdz tam viņa nedaudz žēloja sevi. Bet, kad saņēma atklāsmi par to, ka viņas ģimenes galva tagad ir Dievs, viņa sāka sarunāties ar Viņu tā, kā būtu sarunājusies ar savu vīru.
„ Teikšu Tev, Dievs, ūdensvads mūsu mājās ir šausmīgā stāvoklī. Vai Tu nevarētu, lūdzu, to salabot?”- tā apmēram. Un no tā laika ar ūdensvadu vairs nekādu problēmu nebija.
Ja jums ir vajadzības kaut kādā lietā no Dieva, tad tieši tagad pieņemiet lēmumu rīkoties tā, kā rīkojās šī atraitne. Pieņemiet lēmumu pārdomāt Dieva Vārdu, līdz saņemat tādu atklāsmi. Glabājiet šo Vārdu savā priekšā līdz saņemat atklāsmi par Jēzu tā, kā par savu dziedinātāju, atbrīvotāju vai arī kā finansiālo apgādnieku. Lai kādā lomā Viņš jums būtu vajadzīgs. Neapmierinieties ar paviršu prātojumu. Saņemiet dziļu atklāsmi un Viņa žēlastība vairosies!

 

Kenneth Copeland Ministires

 

Tulkojusi Egila Inga Krūmiņa

Komentāri (0)  |  2011-09-03 06:52  |  Skatīts: 1929x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ