Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Slavējot saņem pārmaiņas


Slavējiet Viņu03.09. - KennetsKouplends
Psalmi 8: 2- 3: „Kungs, mūsu valdniek, cik augsti godājams Tavs Vārds visās zemēs! Tava varenība sniedzas debesu augstumos! No bērnu un zīdaiņu mutes Tu Sev esi izveidojis pretspēku Saviem pretiniekiem, lai liktu apklust Saviem naidniekiem un atriebējiem.”
Pēc lūgšanas uz Dieva Vārda pamata un, kad esat noticējis, ka jūsu apstākļi mainīsies, jums jāsāk slavēt un pateikties Viņam, visu apstākļu, kuru izmaiņas jūs sagaidāt, vidū. Slavēšanā ir spēks, un tas ir ticības pamatelements. Ar Dieva slavēšanu, jūs svinat uzvaru pār visiem ienaidnieka uzbrukumiem. To Dievs saka Psalmos 8: 2- 3; slavēšana aizver ienaidniekam muti. Tāpēc izmantojiet to! Slavējiet Dievu par to, ka kalns jau ir izkustināts un ir iegāzts jūrā. Neskatoties uz to, ka vēl joprojām to redzat ar savām fiziskajām acīm. Slavējiet Viņu! Par savu atbrīvošanu. Par Jēzus asinīm, kas samaksājušas par jūsu grēkiem un ir atbrīvojušas jūs no jebkāda lāsta. Slavējiet pa ceļam uz darbu, slavējiet pa ceļam no darba. No rīta un vakarā slavējiet. Un arī tad, kad negribas Viņu slavēt, slavējiet. Tas ienesīs pārmaiņas.
Mēs ar Gloriju pielietojam savā dzīvē patiesības, līdzīgas šai, jau vairāk kā 40 gadus. Un Dievs vienmēr mums dod uzvaru.
Rakstu vieta šodienai – 8. Psalms

Tulkojusi Egila Inga Krūmiņa

Komentāri (0)  |  2011-09-06 03:44  |  Skatīts: 2262x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ