Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

ANO lemj par Izraēlas sadalīšanuLūdziet, lai Dieva griba notiek Izraēlā!


"Nesiet Jeruzālemei miera sveicienu! Lai tiem labi klājas, kas tevi mīl!"
122. Psalms 6.p. 


Lūdzu, lūdziet par Izraēlu. Šodien  ANO lems par to vai atzīt Palestīnas pašpārvaldes valdību vai ne. Atzīšana  dotu leģitimitāti tiem, kas vēlas izdzēst Dieva tautu no zemes.


Papildus informācija krievu valodā:
https://outpouring.ru/news/2011-09-20-3828

 
Obama: miers Tuvajos Austrumos nav viegli sasniedzams

LETA

Trešdiena, 21. septembris (2011)    

ASV prezidents Baraks Obama uzrunā ANO Ģenerālajā asamblejā trešdien brīdināja, ka Tuvo Austrumu miers nav vienkārši sasniedzams.

«Esmu pārliecināts, ka gadu desmitiem ilgušā konflikta atrisinājums nav vienkārši sasniedzams. Mieru nav iespējams panākt ar ANO paziņojumiem un rezolūcijām - ja tas būtu tik vienkārši, mēs jau to būtu paveikuši,» sacīja ASV prezidents.

Vēl pirms gada, uzstājoties ar uzrunu šajā pašā vietā, Obama mudināja pasauli atbalstīt viņa ieceri gada laikā panākt, ka Palestīnas valsts tiek uzņemta Apvienoto Nāciju Organizācijā.

Taču, palestīniešu un izraēliešu sarunām nonākot strupceļā, ASV brīdinājušas, ka tās varētu izmantot savas veto tiesības ANO Drošības padomes balsojumā par palestīniešu lūgumu piešķirt Palestīnai ANO dalībvalsts statusu.

«Es zinu, ka daudzus satrauc progresa trūkums. Arī mani. Taču nav jautājumu par mērķi, ko vēlamies sasniegt. Jautājums ir, kā to sasniegt,» uzsvēra Obama. «Un galu galā izraēlieši un palestīnieši būs tie, kuriem būs jādzīvo līdzās. Tieši izraēliešiem un palestīniešiem, nevis mums, būs jāvienojas par jautājumiem, kuros tiem ir atšķirīgi uzskati - robežas un drošība, bēgļi un Jeruzaleme.»

Jau ziņots, ka palestīnieši savu lūgumu ANO par Palestīnas valsts atzīšanu iesniegs piektdien.

 


Komentāri (0)  |  2011-09-20 22:04  |  Skatīts: 4464x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ