Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Iekarsti priekš Dieva


Iededz uguni no jauna

 

23.09.- Glorija Kouplende-
Jēkaba 4: 8 :
„tuvojieties Dievam, tad Viņš tuvosies jums. ”

Vai atceraties, kā pirmo reizi lasot Dieva Vārdu, jūs priecājāties par to, ko Dara Dievs? Kā ar nepacietību gribējāt izlasīt vēl vienu nodaļu un noklausīties vēl kādu mācību kaseti? Jūs varēja nosaukt vienā vārdā- apsēsts un karsts! Jūsu jaunais gars dega Dievam!

Kad mēs ar Kennetu uzsākām dzīvi ticībā, mēs tādi bijām. Mēs tā degām par Dievu, ka nekas cits mūs neinteresēja! Mēs sapratām, ka varam uzticēties Dieva Vārdam, kā tuva drauga teiktajam un mēs alkām uzzināt visu, ko Viņš bija apsolījis mums Savā Vārdā. Tad, liekas, neko citu nedarīju, kā vien lasīju Bībeli. Lasīju grāmatas par ticību, klausījos dievkalpojumu ierakstus. Es biju veltījusies un mani interesēja tikai Dieva Vārds.

Tomēr ar laiku, viss mainījās. Sākumā to pat nepamanīju. Vēlāk Svētais Gars sāka norādīt, ka esmu kļuvusi silta- nedaudz atdzisusi. Es biju ļāvusi ugunij apdzist. Es lasīju, bet man nebija entuziasma. Iespējams, jūs piedzīvojat to pašu.

Ja tā, vēlos jums pastāstīt, kā no jauna iedegt šo uguni. Tas iedarbojās priekš manis, tātad- noderēs arī jums. Dieva Vārds māca tuvoties Dievam un tad Viņš tuvosies jums. Lai to izdarītu, jums vispirms būs jāatstāj visas lietas, kas zog jūsu laiku, neļaujot lasīt Dieva Vārdu. Jūsmojiet par Dieva Vārdu. No jauna kļūstiet centīgs. Ja sāksiet veltīt uzmanību Dieva Darbiem, tad ļoti drīz degsme uz Dievu atjaunosies. Jūsu vēlmes sekos jūsu uzmanības centram. Jo vairāk ar kaut ko aizraujaties, jo vairāk rodas vēlēšanās tam veltīt savu uzmanību. Tas ir dabīgi.

Ja, piemēram, jūs spēlētu golfu. Jūs varat par to ilgi neatcerēties, taču, atliek tikai vienu reizi tam atrast laiku, un jau nākamajā dienā jūs atkal gribat to uzspēlēt. Jo vairāk spēlējat, jo stiprāka ir vēlēšanās to darīt atkal. Tas pats notiek ari garīgajā sfērā. Jūsu gara vēlēšanās sekos tam, kam veltīsiet savu uzmanību. Sāciet sevi iemācīt ar lūgšanu garā. Ticiet un rīkojieties tā, kā to jums liek darīt Dievs. Un ļoti drīz dzirkstele, kas kvēloja jūsu garā, iededzinās lielo uguni no jauna!
Rakstu vieta šodienai –Jāņa Atklāsmes 3: 13- 22


Kenneth and Glorija Copeland Ministries

Tulkojusi Egila Inga KrūmiņaKomentāri (0)  |  2011-09-23 21:29  |  Skatīts: 1504x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ