Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Tuvojies Dievam


Ar katru dienu tuvāk un tuvāk.

 

 

5.09. – Glorija Kouplende 
Jāņa 15: 5:
„ ES ESMU vīnakoks, jūs tie zari. Kas Manī paliek un Es viņā, tas nes daudz augļu, jo bez Manis jūs nenieka nespējat darīt.”
Neviens ticīgais nevar automātiski sākt atrasties Jēzū. Tam jākļūst par dzīvesveidu, stilu, kas iekļauj sevī centību un disciplīnu. Mums pašiem jāizvēlas veltīt sevi savai savienībai ar Viņu, nostādot Viņu pirmajā vietā, kad jautājums skar mūsu uzmanību.

Ja mēs gribam garīgi pieaugt, ja mēs gribam būt spēkā un būt saiknē ar To Kungu, mums jāveltī nepieciešamais laiks Viņa tuvākai iepazīšanai. Tā nav nodarbošanās, ko, kādu laiku padarbojušies, varam pamest. Tas darāms katru dienu. Tiklīdz mēs pārstājam tuvoties Jēzum, tūlīt pat sākas attālināšanās no Viņa.

Saprotiet, šajā materiālajā pasaulē mūs ieskauj nešķīstība un bezdievība. Jūs dzīvojat dabīgā miesā. Un, kamēr jūs mērķtiecīgi neliksiet tām pretī lūgšanas un Dieva Vārda apguvi, jūsu miesa un prāts viegli padosies apkārtējam spiedienam un sekos šai pasaulei.

Tieši tagad pieņemiet lēmumu sevi veltīt Dieva darbiem. Sakoncentrējiet savu uzmanību uz Dievu. Ieskaujiet sevi Dieva Vārdā. Klausieties ierakstus ar mācību par Vārdu kad ģērbjaties, braucat mašīnā, gatavojot pusdienas, kaut ko labojot, vingrojot, māju uzkopjot, un pat ejot gulēt. Klausieties Dieva Vārdu vienmēr un visur! Esiet Viņā šodien! 
Rakstu vieta šodienai – Jāņa evaņģēlijs 15: 1 – 11

 

Gloria and Kenneth Copeland Ministries

 

Tulkojusi Egila Inga Krūmiņa

Komentāri (0)  |  2011-09-26 02:15  |  Skatīts: 1984x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ