Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Jauns radījums Jēzū Kristū


Ļaujiet jaunajam „Es” sevi parādīt.

 

26.09. – Glorija Kouplende
Romiešiem 12: 1:
„Es jums lieku pie sirds, brāļi, Dieva žēlsirdības vārdā nodot sevi pašus par dzīvu, svētu Dievam patīkamu upuri, tā lai ir jūsu garīgā kalpošana.”
( krievu valodā - ..”lūdzos jums, brāļi, Dieva žēlastībā, atdodiet savus ķermeņus, lieciet priekšā savas miesas par dzīvu, svētu, Dievam patīkamu upuri ,saprātīgai jūsu kalpošanai…”
)

Kad esat izvēlējies Jēzu Kristu par savas dzīves Noteicēju, jūs esat kļuvis- kā Bībele saka- par jaunu radījumu. Iekšēji jūs vairs nesat bijušais „ es”. Iekš jums dzimusi Dieva daba. Tomēr nepietiek ar to vien, ka jūsu jaunais „ es” palicis tikai iekšienē. Jums jāļauj tam izpausties arī uz āru. Negaidiet, ka tas notiks automātiski. Jums jāpieņem lēmums darīt savu ķermeni paklausīgu jaunajam cilvēkam, kurš jūsos atrodas. Jums jāpieņem lēmums darīt to, ko saka Romiešiem 6: 12: „Tāpēc lai grēks nevalda jūsu mirstīgajā miesā! Neklausait vairs viņas iekārēm!” Un nav jāļauj grēkam valdīt!

Zinu, tas nav viegli, tomēr atcerieties, ka nesat viens. Jūsos ir Palīgs, kurš palīdzēs piepildīt un īstenot šo lēmumu. Viņa Vārds ir Svētais Gars ( Mt. 28: 20;Ebr. 13: 5- 6; ). Viņšī ir šeit, lai stiprinātu jūs. Viņš dod jums spēku izvairīties no grēka jūsu dzīvē un nolikt to zem kājām.

Pieņemiet šodien šo, jūsu miesai, tik svarīgo lēmumu un ļaujiet jūsu jaunajam cilvēkam, kurš dzīvo jūsos, izpausties uz āru!
Rakstu vieta šodienai - Romiešiem 6: 13- 23


Gloria and Kenneth Copeland Ministries

© No krievu valodas tulkojusi Inga Krūmiņa.

 

Komentāri (0)  |  2011-09-27 07:15  |  Skatīts: 2081x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ