Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Salauziet vecos ciklus


 Izraēla bija korporatīvas grupas piemērs, kam bija jāpārvar dažas lietas, lai ieietu viņu Apsolītajā Zemē. Nākamais garīgais uzdevums ļaus mums izvirzīties Dieva plāna pilnīgumā, attiecībā uz mūsu dzīvēm, kad skatāmies uz 2012. Gadu.
Sastādiet veco ciklu sarakstu. Ir pienācis laiks lauzt vecos ciklus, kas atturēja no apsolījumu izpildīšanās priekš jums un jūsu likteņa. Paziņojiet, ka tagad sākas jūsu pashā atbrīvošanās laiks. Lūdziet Dievam zīmes un brīnumus, kas iejauksies jūsu dzīves vecajās cikliskajās struktūrās.
Esiet stingri termiņos. Paziņojiet, ka viss jūsu pagātnē ir atjaunots, un atjaunots tā, lai atbrīvotu jūsu nākotni. Meklējiet un skatieties debesu logos, kas pār jums atveras. Noturiet uzvaru stratēģiskajā karā. Nebaidieties celties pielūgsmē.
Šis ir laiks, lai pārbaudītu Dieva godību. Tuvojieties Dievam, un Viņš tuvosies jums. Lūdziet Dievam atvērt jūsu acis, lai redzētu Viņa godību. Sarakstiet apsolījumu sarakstu. Sastādiet aicinājumu sarakstu, kas bijuši jūsu sirdī, kas nekad nav nonākuši pilnībā. Ļaujiet Viņa klātbūtnei virzīt jūs uz glābšanas ceļa un pārejai no gūsta brīvībā. Celieties jūsu nākotnei. Labākais ir priekšā!
Par autoru: Čaks D. Pīrss ir starptautiskas kalpošanas „ Ciānas Godība” prezidents [Dentona; Teksasas št. ] viņš ir pazīstams ar pravietiskaām dāvanām un ir izmantojis Dievau, lai mobilizētu lūgšanu visā pasaulē. Pīrss arī ir daudzu grāmatu autors. Papildus informācija: gloryofzion.org

Čaks Pīrss Gloryofzion Ministries

No krievu valodas tulkojusi Inga Krūmiņa

Komentāri (0)  |  2012-01-19 18:33  |  Skatīts: 2857x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ