Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Kā kļūt brīvam no parādiem


 Kļūt brīvam no parādiem var un vajag katram kristietim. Bībele saka mums vēstulē Romiešiem 13: 8: „Nepalieciet nevienam neko parādā kā vienīgi, ka jūs cits citu mīlat. Jo, kas otru mīl, tas ir piepildījis bauslību.”  Patiesībā, kā ticīgajiem mums ir jābūt kreditoriem, nevis aizņēmējiem [5. Mozus 28: 12]. Cik gan spēcīgi- aizdot citiem, kad šķiet, visa pasaule atrodas parādos? Problēma ir tas, ka parāds ir finansu pasaules daļa. Šī sistēma, ko ir izstrādājis velns, lai mūs turētu pasaules verdzībā [sk. 5. Mozus 28: 15; 43-44; Salamana Pamācības 22: 7]. Tomēr Jēzus ir mūs izpircis no bauslības  lāsta un mēs esam brīvi, lai staigātu Ābrahāma svētību pilnībā [Galatiešiem 3: 13- 14].

Jūs varat nodomāt:  es saprotu, ka Raksti saka mums izrāpties no parādiem. Taču, cik tas ir reāli priekš manis, lai domātu par mašīnas pirkšanu vai mājas, vai kādu citu patīkamu lietu iegādei, ko es vēlos, ja es nevēlos ņemt naudu, lai tās iegūtu?

Tas ir labs jautājums, un mēs gribam padalīties ar jums ar spēcīgām patiesībām, ko esam atklājuši un izbaudījuši Dieva Vārdā.

Izlemiet norēķināties ar parādiem un dzīvot brīviem no prādu jūga.

Sāciet ar to, ka noliekat Vārdu pirmajā vietā jūsu dzīvē, un izdariet to par jūsu galīgo lēmumu. Pie tam, jums jāizlemj pakļauties Romiešiem 13: 8 un jātic, ka Dievs- ir jūsu avots visām jūsu vajadzībām un vēlmēm. Izlemiet nebūt divdabim domās [Jēkaba 1: 8; 22- 25], un pēc tam domājiet par vārdu [Pslami 1: 1-3; Jozua 1: 8].

Nolieciet Dievu pirmajā vietā jūs finansu darījumos.

Izlemiet, ka neatkarīgi no tā, kas notiks jūsu ceļā, jūs klausīsiet Dieva Vārdam un dosiet desmito tiesu, un arī ziedojumus [Maleahija 3: 8- 12; 2. Korintiešiem 9: 6- 15]. Desmitā tiesa ieliek pamatus jūsu finansu veiksmei [sk. došanas pasludinājumu zemāk].

Ticiet Dievam attiecībā uz jūsu dienišķo maizi [Mateja 6: 11].

Tā ir nauda, kas ir nepieciešama jūsu ģimenes dzīvei katru dienu. Jūsu desmitajām tiesām un devumiem ir jābūt iekļautiem tajā, bet nemāniet sevi.

Pārliecinieties, ka esat iekļāvis arī šajā dienišķajā maizē” dažus papildinājumus citām lietām- tādām, kā parādu nosegšana utt- pirms jūsu desmitajām tiesām, ziedojumiem un pirmās vajadzības lietām.

Un atcerieties: neizrakstiet „karstos” čekus! – čekus par summu, kas pārsniedz jūsu bankas kontā esošo summu. Tā ir krāpšana.

Ieejiet saskaņā [Mateja 18- 19].

Lai jūsu dzīvesbiedrs ir saskaņā ar jums, un, ja neesat precējies, atrodiet spēcīgu ticīgo, kas būs vienotībā ar jums.

Paņemiet to ticībā.

Sekojiet Marka 11: 23- 24 izklāstītajiem principiem. Ticiet sirdī un izrunājiet, ka jūsu vajadzības būs apmierinātas, ka jūs būsiet brīvs no parādiem, ka debesu logi ir atvērti priekš jums, ka simtkārtīga raža ir jūsu šajā dzīvē, un, ka jūs finansu attieksmē rīkojaties saskaņā ar Dieva gudrību. [sk. Sa;amana Pamācības 2: 1-10, 3: 13- 18].

Sasaistiet velnu Jēzus vārdā [Mateja 18: 18; Marka 16: 17; Jēkaba 4: 7; Efeziešiem 6: 10- 18].

Jēzus vārdā izdzeniet sātanu un visus vinā spēkus no jūsu finansu darījumiem. Kad jums ir darīšana ar finansu jautājumiem, kas skar ģimeni, ir svarīgi, lai vīrs/ vai tēvs, kas nes atbildību, kā garīgais ģimenes galva, ņem uz sevi iniciatīvu pretojoties velna uzbrukumiem.

Atraisiet debesu spēkus jūsu finansu darījumos [Ebrejiem 1: 14; Psalmi 103: 20].

Dieva eņģeli ir jūs kalpotāji gari, un viņi arī palīdzēs jums.

Slavējiet Dievu par Viņa spēka izpausmi jūsu finansu darījumos [Psalmi 9: 1-4; 67: 5-6; 68: 20].

Slavēšana tur durvis plaši atvērtas uz pārpilnību. Kad kanāls starp jums uz Dievu ir tīrs, jūs varat saņemt Viņa apsolījumus.

Un, visbeidzot, ir svarīgi saprast- un izlemt- ka jūs dzīvojat, lai dotu [Efeziešiem 4: 28]. Dzīvot ar mērķi, lai palielinātos jūsu došana, tas ir, sasniegtu vietu jūsu finansu dzīvē, kurā ienākumi no jūsu darba vai biznesa kļūst par jūsu sēklu labdarībai.

Un, kad jūs sējat, ticiet simtkārtīgai ražai. Jūs būsiet par svētību citiem un brīvi no parādiem. Lai Dievs jūs svētī un Dievs jums bagātīgi dod visādu žēlastību, ka jums arvienu ir pilnīga iztikšana un vēl pietiekoši paliek pāri labiem darbiem. [2. Korintiešiem 9:8].

Kenneth Copeland Ministries

Tulkoja Svetlana Ņikiforova.

No krievu valodas tulkoja Inga Krūmiņa.

Avots: https://outpouring.ru/news/2012-01-16-4254

 

 

Komentāri (4)  |  2012-01-21 06:54  |  Skatīts: 4760x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
x* - 2012-01-21 09:31
nošaujies uz vietas nokuras esi radusies. Āmen.
Piedod arī man.

Juris* - 2012-01-22 22:44
Vari nošauties, bet vari dzīvot ticībā, cerībā un mīlestībā, izvēle ir tava.

Baiba* - 2012-01-23 02:07
Jā, tā ir, izvēlies ko vēlies, saņem ko izvēlējies, drošāk jau svētību ceļu izvēlēties un tad iet uz priekšu, kaut iespējams ari neviegli reizēm.

Pēteris+* - 2012-03-08 05:20
No sirds pilnības mute runā.Dievs ir pārpilnības Dievs.Jā un ta ir Viņa griba lai mēs būtu bagāti.Tu esi dzimis lai uzvarētu un dzīvotu parpilnībā!Āmen


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ