Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Izaudziet!


 23.01. – Kennets Kouplends  
1. Pētera 2: 2: „Kārojiet kā patlaban piedzimuši bērni pēc garīgā tīrā piena, ka jūs ar to augat un topat izglābti,”

Vai esat kaut reizi bijis ar maziem bērniem piepildītā istabā? Mazuļi raud. Tie, kas jau rāpo, kliedz, lai viņiem dod viņu rotaļlietas. Tie, kas jau sākuši staigāt, grūstās un šņukst, cenšoties visu darīt pēc sava prāta. Interesanta aina, vai ne?
Kad sanāk kopā garīgi mazuļi, aina ir gandrīz tieši tāda pati! Protams, garīgā zīdainībā nav nekā nosodāma. Mēs visi tam ejam cauri. Kad mēs tikko piedzimstam Dieva Valstībā , mēs esam ļoti līdzīgi zīdaiņiem. Mēs esam ne pārāk stipri un ne pārāk attīstījušies. Mēs sadarām kļūdas, cenzdamies noskaidrot, kā rīkoties šajā jaunajā, jūs ieskaujošajā iekārtā. Mēs visi esam ar to sākuši. Bet Dievs nekad nav plānojis, ka mēs tādi arī paliksim.
Lūk, kāpēc 1. Pētera vēstulē Dievs saka, lai mēs iemīlam tīro vārda pienu, lai no tā mēs varētu augt. Viņa plānos ietilpst mūsu izaugsme! Viņš ieplānoja, ka mēs uzturēsimies ar Viņa Vārdu, pārejot no Vārda piena pie stingra Dieva Vārda ēdiena, līdz kļūsim pieauguši un nobrieduši Dieva bērni.

Rakstvieta pārdomām – Efeziešiem 4: 12- 16:
"... lai svētos sagatavotu kalpošanas darbam, Kristus miesai par stiprinājumu,
13 līdz kamēr mēs visi sasniegsim vienību Dieva Dēla ticībā un atziņā, īsto vīra briedumu, Kristus diženuma pilnības mēru.
14 Tad mēs vairs nebūsim mazgadīgi bērni, kas cilvēku viltus spēlē, viņu viltīgas rīcības piekrāpti, tiek šurpu turpu svaidīti, padodamies katram mācības vējam.
15 Bet patiesi būdami mīlestībā, visās lietās pieaugsim Viņā, kas ir mūsu galva, proti, Kristus.
16 Viņā visa miesa, kopā saturēta un visādām palīgsaitēm vienota, pastāvīgi aug pēc tām spējām, kas katrai viņas daļai dotas, kļūdama aizvien pilnīgāka mīlestībā."

Kenneth Copeland Ministries

© No krievu valodas tulkoja Inga Krūmiņa

 

Komentāri (0)  |  2012-01-24 04:08  |  Skatīts: 3060x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ