Jēzus nāk drīz

 Latviski По русский In English

Kāpēc zeme (un debesis) trīc


 Frensiss Frendžipeins
Laikā, kad 2011, gads tuvojas beigām, ir maz tādu, ko nav skārušas masīvas zemestrīces, kas notikušas šajos pagājušajos gados. Atcerieties, tas bija tikai 2004. gads, kad liels cunami Dienvidāzijā auroja Indijas okeāna piekrastes garumā, pēkšņi paaugstinoties un sitot piekrastes līnijas deviņās valstīs. Vairāk kā 230 000 cilvēku gāja bojā, un vēl miljoni palika bēdās un bez pajumtes. Zinātnieki mums saka, ka šī lielā nelaime ne tikai izmainīja Āzijas ainavu, faktiski, tas izraisīja planētas svārstības uz tās ass.

Bet fiziskas trīces nav beigušās. Pēc deviņiem ar pusi mēnešiem, oktobrī, notika cita iznīcinoša zemestrīce, šoreiz Pakistānā, Kašmiras rajonā. Gāja bojā aptuveni 80 000 cilvēku. Un atkal miljoni palika bez mājām un pajumtes. Vēl pēc tam strīpa zemestrīču Čīlē un Jaunzēlandē, bija briesmīga Haiti zemestrīce, un vēl ceturtdaļmiljona dzīvību bija zudušas. Visbeidzot, lielā 9 baļļu zemestrīce un tai sekojošais cunami Japānas ziemeļaustrumu piekrastē, kas palielina kodolkatastrofas draudus un plaša mēroga saindēšanos, ko izsauca radioaktīvais piesārņojums.

Uz zemes kaut kas notiek. Masīvas zemestrīces. Lieli nāvējoši zaudējumi. Bezprecedentu vētras. Viss tas varētu būt sakritība, bet es nevaru neatcerēties Kunga Jēzus vārdus: „Vēl vienreiz Es kustināšu ne tikai zemi, bet arī debesis.” [Ebr. 12: 26]. Bez šaubām, valstīs notiek lielā kustināšana.

Atcerieties, Jēzus brīdināja, ka lielas zemestrīces kļūs par daļu no stihiskām nelaimēm, ko Viņš nosauca par „dzemdību sāpēm”, kas notiks pirms laiku beigām [Lūkas 21: 11; Mateja 24: 8; Marka 13: 8]. Citiem vārdiem sakot, Viņš teica mums gaidīt stihiskas nelaimes, kas pieaugs gan lielumā, gan biežumā, it kā visa zeme šūpotos no grēka smaguma. Kā teicis Jesaja: „Zeme sašķīdīs drupās, zeme sabirzīs drumstalās, tā grīļosies, svārstīsies, ļodzīsies, drebēs, tā sabirs pīšļos. Zeme zvalstīsies šurpu turpu kā piedzērusies, tā šūposies kā šūpulis, kā guļamais tīkls, smagi guļ uz tās viņas grēki, tā kritīs un necelsies vairs.” [Jesaja 24: 19- 20].

Ja mēs patiešām dzīvojam pēdējā šī laikmeta desmitgadē, tad mums nevajag gaidīt, ka planēta būs mierīga un klusa. Dievs izmantos šī nelaimes, lai piesaistītu tautu Sev, bet mums ir jāzina, ka tās, acīmredzami, būs arvien nopietnākas.

Garīgie satricinājumi.

Ar katastrofu palielināšanos, palielināsies arī bailes, bet ar mums tā nav jābūt. Jo arī šajā laikā Dievs ir apsolījis, ka valdošie tumsas spēki un viņu varas un ietekmes pozīcijas tiks satricināti. Dievs tricinās ne tikai zemi, bet arī debesis. [Ebr. 12: 26]. Šis pants nenorāda uz  augšējām debesīm, kur mājo Dievs. Šeit pieminētās debesis, attiecināmas uz garīgo sfēru, kas zināma kā „padebesis” citā Bībeles Rakstu vietā ([Efeziešiem. 3: 10 citu valodu tekstos; latviešu tekstā- „pasaules telpa” Efez. 6: 12]-tulk. piez. ). Šīs padebesis, domājams, ir  garīga dimensija, no kurienes „tumsības pasaules valdnieki un  ļaunie gari pasaules telpā” īsteno savu kundzību pār tautām.

Tādā veidā, Dievs saka caur Jesaju: „Tanī dienā Tas Kungs pārbaudīs un piemeklēs augstības karaspēku augstībā un zemes ķēniņus virs zemes;”. Pēdējā lielā zemestrīce skars gan garīgo, gan fizisko sfēru.  Bez visa tā, Jēzus brīdināja, ka liku beigās „Bet tūdaļ pēc šā laika bēdām saule aptumšosies, mēness nedos sava spīduma, zvaigznes kritīs no debesīm un debess stiprumi kustēsies” [Mateja 24: 29]. Iegaumējiet, šo valstību satricināšana nozīmē to gāšanu no viņu vietas varā un ietekmē. [Ebrejiem 12: 27]. Katrs dēmoniskais cietoksnis, ka liek šķēršļus Dieva Valstības izplatīšanai, gala rezultātā saskarsies ar Debesu spēku un varu!

Var iebilst: „Šie panti attiecināmi uz pēdējiem laikiem”. Jā, šī divkārtējā satricinājuma- lietu uz zemes un arī debesīs –fināls sasniegs maksimālo spēku tikai tieši pirms bēdu perioda.

Tomēr, ne mazāk svarīgi, es uzskatu, ka tas jau ir sācies nosacītā līmenī. Paskatīsimies un bijušo Padomju Savienību. Tā bija vislielākā ģeogrāfiskā impērija pasaules vēsturē, un tās bruņotie spēki bija ārkārtīgi jaudīgi. PSRS bija vispāratzīts ateistisks raksturs, un tā izplatīja ateismu visām tautām, kas bija tās ietekmē. Tomēr, brīnumainā un neizprotamā dievišķās gribas īstenojumā, Visuvarenais tiesāja valdošā padomju komunisma garīgos spēkus. PSRS tika gāzta bez bruņotas revolūcijas, bez sacelšanās vai kara, tā sabruka pēkšņi un strauji.

Pie tam, šī lielā impērija sabruka, tas notika 1991. gada 25. decembrī, kad Mihails Gorbačovs nolika Padomju Savienības prezidenta pilnvaras, pilnīgi un galīgi nogalinot komunistisko partiju. Nākamajā dienā padomju parlaments atzina impērijas atlaišanu.

Kāda liela un spēcīga zīme! Ziemassvētkos, tajā pašā dienā, kad mēs svinam Jēzus Kristus dzimšanu, valdošās PSRS dēmoniskie spēki tika satricināti un nogāzti no savas vietas!

Vai tiešām nebūs galīgā Dieva pretnostāšanās pret ļaunuma garīgajiem spēkiem daudz vairāk nozīmīga? Pēc komunisma krišanas misiologi saka mums, ka visā pasaulē pie Kristus nāk daudz vairāk cilvēku, kā visos laikos sākot no pirmā gadsimta. Protams, Krievijā vēl joprojām ir sava veida problēmas, tomēr neizlaidīsim no acīm to, kas noticis: bezdievīgie, ļaunie spēki ir krituši no to valdīšanas vietas. Kopš tā laika, miljoni cilvēku ir ienākuši Dieva Valstībā! [vai kādam ir velēšanās šajā vietā uzgavilēt?].

Pat laikā, kad fiziskā pasaule cietīs dzemdību sāpes, es ticu, ka mēs redzēsim, kā citi „pamata spēki debesīs” kritīs tikpat strauji, kā bijusī Padomju Savienība. Es zinu, ir pilnīgi iespējams, ka islāma grupējumi apvienosies un kļūs stiprāki, bet atcerieties, ka pašlaik miljoni kristiešu lūdzas par šīm musulmaņu tautām. Tā vai citādi, neatkarīgi no tā, agrāk vai vēlāk, tas notiks, pār musulmaņiem valdošā vara, tiks izjaukta. Notiks negaidīti, bet nozīmīgi izrāvieni. Miljoniem musulmaņu atvērsies Evaņģēlijam un atradīs Kristu, kā savu Glābēju. Šo lūgšanu fronti Dievs ir nolicis mūsu priekšā šodien, tieši tagad. Mēs arī ieraudzīsim, kā pamata dēmoniskie spēki kritīs Amerikas Savienotajās Valstīs. Dēmoniskais spēks, kas ir apstulbojis likumdevējus un tiesnešus, tiks konfrontēts un gāzta. Tāpēc, aicinu turpināt lūgties par Augstākās Tiesas tienešiem, kas tiks iecelti, - kas būs vienlaicīgi gan pret abortiem, gan būs dievbijīgi.

Man liekas, ka mēs dzīvojam tajā laikā, kad, vismaz, kaut kādā līmenī, debesu spēki ir izkustējušies. Mūsu lūgšanas un personīgā līdzdalība dzīves lietās spēlē svarīgu lomu šo tumsas spēku nogāšanā. Ja mēs nepārstāsim lūgties, tad ieraudzīsim nozīmīgas izmaiņas, kas notiks mūsu acu priekšā.

Visbeidzot, atcerēsimies, ka pat tajā laikā, kad lietas uz zemes un debesīs šūpojas, mēs esam saņēmuši Valstību, kas nevar tikt satricināta. [Ebrejiem 12: 28]. Iemīļotie, Dievam ir nesatricināma Valstība, uz ko Viņš mūs aicina. Tā ir vieta, kur kā Ķēniņš valda Jēzus, un no šīs vietas locīsies Viņa priekšā visi ceļi kā debesīs, tā arī virs zemes.

Par autoru: Frensiss Frendžipeins ir kalpošanas „Dzīvība upe” dibinātājs Sidar-Rapidā, Aijovas štatā, ASV, ir ceļojis pa visu pasauli, kalpojot tūkstošiem mācītāju un aizlūdzēju. 2009. Gada jūnijā viņš atvaļinājās no vecākā mācītāja posteņa un veltīja sevi lūgšanai un kalpošanai ar Dieva Vārdu. Lai uzzinātu vairāk par Frensisa mācību, vai uzzinātu vairāk par viņa kalpošanu, izmantojiet www.frangipane.org

Tulkoja Svetlana Ņikiforova

No krievu valodas tulkoja Inga Krūmiņa.

Avots: https://outpouring.ru/news/2012-01-12-4238

 


Komentāri (0)  |  2012-01-26 05:50  |  Skatīts: 1906x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ